Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kriptovalutni milijunaš u 365 dana
» Kriptovalute Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple
20-01-2018, 07:40 PM
Star Kriptovalutni milijunaš u 365 dana
Pozdrav ekipo,
Prošlo je dosta vremena otkako sam bio aktivan na forumu, ali pošto sam baš danas krenuo u izazov koji će trajati godinu dana odlučio sam se prvo obratiti vama na ovom forumu.
Prošlo je pola godine otkako aktivno ulažem u Bitcoin i to smatram kao relativno sigurnom investicijom. Prateći trendove ostalih Coina morao sam sam sebi zadati cilj da pokušam kroz dnevna, tjedna ili mjesečna ulaganja i prebacivanja coina iz jednog u drugi osigurati zaradu uvećanu tisuću puta od početne u godinu dana.
Nisam stručnjak za ovakvu vrstu ulaganja, ali to će me natjerati da proučavam, pratim i učim, a sva svoja saznanja prenositi ću na blogu "Kriptovalutni milijunaš"www.kriptovalutni.ml. Link možete pronaći i u mom potpisu.

Iako ni sam ne volim ovakve dramatične naslove, želio sam postići da se svatko za sebe zapita da li i on to može. Ovo nisu savjeti za ulaganja i ne preporučam vam da ulažete, a pogotovo ne novce koje niste spremni izgubiti.

Svaki savjet, komentar, link na neki edukativni sadržaj, grupu ili nešto slično je dobrodošlo.

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-01-2018, 11:03 PM
RE: Kriptovalutni milijunaš u 365 dana
Svu sreću ti želim.
Možda bi bilo korisno ukoliko bi napravio kratak TUT kako si kupio i kako bi se mogla prodati valuta. Verovatno da bi nakon duže pauze, tako korisnih tekstova, na ovom forumu dobrodšla takva tema.
20-01-2018, 11:49 PM
Odlično pitanje, evo proći ću ukratko i proceduru registracije i kupnje LTC-a ali i bilo koje druge kriptovalute na Coinbase-u:

1. Kliknite na link u mom potpisu (Coinbase) - to je refferal link i pri kupnji minimalno 100$ vi dobijete dodatnih 10$ i ja isto tako u BTC-u.
2. Potvrdite email
3. Potvrdite broj mobitela
4. Stavite svoju osobnu ispred web kamere laptopa
5. Dobijete podatke za uplatu u Estonsku banku (unutar EU pa je jeftinije).

Placa se bankovnim nalogom, a pod svrhu placanja upisite "investicija i vrijednosnice", ili "vrijednosni papiri"
6. Kad novac sjedne dobijete mail da su novci sjeli i samo odaberete koliko eura zelite pretvoriti u LTC i stisnete tipku BUY
Maksimalni limit je 3.000 eura dnevno, a meni su baš to promjenili na 10.000eura, a provizija je 1% ukupno. Ono sto je super sad s LTC je sto me slanje LTC bilo gdje u svijetu kosta skoro nista pa ako trebate nekom slati novac, ovo je definitivno najjeftiniji nacin.

*Iako je bankovni transfer novca najjeftiniji, treba se čekati minimalno 3 dana za obradu transakcije, ja uplaćujem preko devizne kartice. Dakle, prebacim eure na deviznu karticu koliko želim uplatiti+30-ak eura viška (jer je takvo pravilo kartičarske tvrtke) i taj iznos mi je istovremeno dostupan na Coinbase-ovom računu.

**Što se tiče sigurnosti Coinbase je relativno siguran, ali ipak ako radite sa većim iznosima preporuka je da koristite Ledger Wallet, pogotovo ako ste primorani raditi sa više burza, kao što ću ja morati...

(20-01-2018 11:03 PM)deea8888 Wrote:  Svu sreću ti želim.
Možda bi bilo korisno ukoliko bi napravio kratak TUT kako si kupio i kako bi se mogla prodati valuta. Verovatno da bi nakon duže pauze, tako korisnih tekstova, na ovom forumu dobrodšla takva tema.

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
Thanks given by (1): deea8888
21-01-2018, 12:26 PM (This post was last modified: 21-01-2018 12:27 PM by Lazar023.)
Zaboravio si da napomenes jednu prilicnu bitnu stvar za clanove foruma,a vezanu za Coinbase.

https://support.coinbase.com/customer/en/portal/articles/1392031-what-countries-are-buys-and-sells-available-in-?b_id=13521
Quote:What countries are buys and sells available in?

Digital currency conversion services are currently available to customers in Australia*, Canada*, Singapore, the United States, the United Kingdom, and the following European countries:

Austria

​​Belgium

Bulgaria

Croatia

Cyprus

Czech Republic

Denmark

Finland

Greece

Hungary

Ireland

Italy

Latvia

Liechtenstein

Malta

Monaco

Netherlands

Norway

Poland

Portugal

San Marino

Slovakia

Slovenia

Spain

Sweden

Switzerland

Odnosno,da od ex-YU drzava to vazi samo za Sloveniju i Hrvatsku,ne i za ostale.
Thanks given by (2): faroALI, erik
26-01-2018, 06:33 PM
Nakon nešto manje od tjedan dana od početka mog izazova i ulaganja u LTC krenuo sam korak dalje i danas uložio sva sredstva u VIBE.
Ako vas zanima kako sam sa Coinbasea prebacio sredstva da platim što manju proviziju na burzu gdje sam kupio kriptovalutu VIBE možete pročitati na mom blogu (link u mom potpisu).

Nakon skoro tjedan dana dosta sam zadovoljan odazivom a ovaj forum je jedini gdje sam se predstavio široj publici, osim ovog foruma objavio sam na Facebooku na nekoliko stranica. Ono što mislim u ovom trenutku je da mi je Blogger, iako je besplatan, dosta ograničen te ću vjerojatno morati preći na plaćenu .com domenu i plaćeni hosting, tako da ću to vjerojatno odraditi slijedeći tjedan.

Što se tiče kriptovaluta, već sada moram gledati koja je slijedeća stepenica i koji coin je slijedeći na redu (kroz mjesec, dva). Da li vi imate kakvih savjeta za buduća ulaganja? Jeste proučavali neki coin u poslijednje vrijeme i da vam je zapeo za oko?

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  40/50 evra za mesec dana TheSimke 16 6,317 13-10-2013 01:49 PM
Last Post: nibs

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)