Post Reply 

Thread Rating:
  • 5 Votes - 4.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista svih domacih hosting provajdera
» Lista hosting provajdera sa prostora cele bivse yugoslavije
21-12-2014, 12:42 PM
RE: Lista svih domacih hosting provajdera
(21-12-2014 12:27 AM)rovad Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ...izvukao ove linkove i pakete
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. - Professional, Ultimate mi je malo skup ipak

Koristim Professional paket Optima Hostinga i sve radi bez greške, sve je na (vrlo) visokom nivou, povoljno, još će ti produžiti i jednu od domena u sklopu cijene. Smile
Preporuka. Nema potrebe tražiti dalje, uzmi to. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): rovad
22-12-2014, 12:32 AM
Da, definitivno ih imam u vidu, sveukupno su mi drugi izbor ovako što se tiče podataka sa kojima raspolažem, no zato i pitam za iskustva ljudi.

totohost mi se čini po cijeni i što nudi za to i dalje bolji, no ako su im poslužitelji zaribani ili im je support loš, ići ću sa ovim optima hostingom, pogotovo sa svim ovim popustima i akcijama do kraja godine.

Ništa, nazad na posao, treba zaraditi pare da se ovo sve pokupuje sad tijekom praznika Waving

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
Send this user an email Find all posts by this user
11-03-2015, 01:24 PM (This post was last modified: 11-03-2015 01:48 PM by sistemING.)
Zasto ste mi obrisali post?!? Dakle hosting.com koji se nalazi na popisu na prvoj stranici ovog threada se pripojio Serverlabu ciji web je Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. . Osobno koristim uslugu i dobra je pa tko voli nek izvoli. Za one koji ne znaju, hosting.com posluje vec 14g. Smile

Web hosting, održavanje servera, profesionalna IT rješenja - www.serverlab.hr
22-03-2015, 03:48 PM
Da li neko neko ima iskustva sa hosting90.rs?
23-05-2015, 02:57 PM (This post was last modified: 23-05-2015 02:58 PM by amrlele.)
Trenutno koristim iPage hosting, i stvarno sam razočaran, svako malo internal server error. Ima neko preporučit neki naš, dobar balkanski hosting, ali paket za jednu godinu, da ne plaćam mjesečno. Plaćanje putem PayPal-a.
23-05-2015, 04:03 PM
KnownSRV, nije nas, ali ga drze nasi ljudi i podrska je jako susretljiva i na nasem jeziku. Ja koristim njihova 2 paketa i super sam zadovoljan.
23-05-2015, 10:04 PM
Mislim da je i hostinger.hr dobar. Pošto ih ima u svakoj državi.

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
23-05-2015, 10:09 PM
(23-05-2015 10:04 PM)shulk Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mislim da je i hostinger.hr dobar. Pošto ih ima u svakoj državi.

Čitajući po forumima taj hosting nije preporučiv ni u bilo kom slučaju.. Sigh
07-12-2015, 12:25 PM
Skup je: 450kn godišnje dok na hostgatoru uz kupone možeš kupit i platiš manje za tri godine, nego tu za jednu godinu ...
16-01-2016, 06:47 PM (This post was last modified: 16-01-2016 06:48 PM by REDorDEAD.)
Pre sam koristio Ipage hosting, nisam bio preterano zadovoljan... zatim sam prešao na Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. i za sada ne planiram da ih menjam. Zadovoljan sam sa njima i podrška im je super....

www.evolve-designstudio.com
www.logopedija.org
www.botanicar.com
25-01-2016, 08:08 PM
Moje preporuke za godaddy Smile

Za sve ljubitelje fotografije,putovanja i avanture ;)
FotografijomKrozSvet
25-01-2016, 10:33 PM
GoDaddy nije domaci hosting provajder.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
25-01-2016, 10:35 PM
Izvinjavam se,nisam uocio da je tema samo za domace provajdere :/

Za sve ljubitelje fotografije,putovanja i avanture ;)
FotografijomKrozSvet
01-03-2016, 10:58 AM (This post was last modified: 01-03-2016 01:02 PM by Igor Tomić.)
Isprobao sam par domacih hostinga,ali najbolje se pokazao ... MOD EDIT: Zabranjeni su affiliate linkovi unutar posta.
Visit this user's website Find all posts by this user
04-12-2016, 10:58 PM
dajte neki hosting domaci koji moze izdrzati 100 posjete dnevne bez problema, cijena nije bitna
05-12-2016, 12:21 AM (This post was last modified: 05-12-2016 12:21 AM by liquid.)
tri sajta imam na leftor.com, nema zamjerki
05-12-2016, 01:31 AM
(04-12-2016 10:58 PM)haris026 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. dajte neki hosting domaci koji moze izdrzati 100 posjete dnevne bez problema, cijena nije bitna

Ev nešto približno: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Domaća firma, samo što ova cijena nije realna za 2016-tu god... :-)
05-12-2016, 12:16 PM
Po mom misljenju ovaj leftor je preskup

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
05-12-2016, 06:21 PM
skup jeste, ali moji klijenti zahtjevaju sve legalno, dakle sve račune hoće da proknjiže i da sve ide preko računa zbog poreza, dakle firma registrovana, domaća, lider u bih je sigurno a već neke 3-4 godine sajtovi nikada nisu bili nedostupni, i ako nekada nešto rade, rade u gluho doba noći oko 4-5 kad nikog živog nema ... plus podrška preko telefona a imaju i kancelariju ko je iz tuzle može prošetati do njih ako mu šta nije jasno haha
05-12-2016, 07:55 PM
(05-12-2016 06:21 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. skup jeste, ali moji klijenti zahtjevaju sve legalno, dakle sve račune hoće da proknjiže i da sve ide preko računa zbog poreza, dakle firma registrovana, domaća, lider u bih je sigurno a već neke 3-4 godine sajtovi nikada nisu bili nedostupni, i ako nekada nešto rade, rade u gluho doba noći oko 4-5 kad nikog živog nema ... plus podrška preko telefona a imaju i kancelariju ko je iz tuzle može prošetati do njih ako mu šta nije jasno haha

Imam i ja firmu, pa je hosting vani :-)

Da jasno je, ljudi hoće nekog ovdje koga mogu nazvati kada ne znaju podesiti mejl i sl. :-) i to je potpuno razumljivo za domaće firme i pojedince koji imaju male sajtove i normalno ne žele pored svog posla da se cimaju sa stranim firmama oko hostinga.

Ali za ozbiljne projekte, ove cijene su bezobrazno skupe: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Lista free domena + Free Hosting [Share] Demogorgon 6 2,976 02-08-2012 04:20 PM
Last Post: Demogorgon
  Pronađite sigurnog host provajdera za vaš sajt lxGuru 4 1,921 28-12-2011 12:00 AM
Last Post: lxGuru
  Sto je to vps hosting? VPS hosting - prednosti, mane, mogucnosti ? ps3 4 3,224 24-01-2011 10:52 PM
Last Post: flex202
  Moj hosting vs free hosting m4ster 10 2,701 17-06-2009 07:25 PM
Last Post: octavia77

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)