Post Reply 

Thread Rating:
  • 5 Votes - 4.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista svih domacih hosting provajdera
» Lista hosting provajdera sa prostora cele bivse yugoslavije
06-09-2012, 02:38 PM
RE: Lista svih domacih hosting provajdera
Ja koristim domaći libero hosting, meni se čini da su im usluge povoljne, imaju ponudo već od 10mb za neke manje projekte. Dosta brzo odgovaraju na tickete u helpdesku, cpanel, nekakav seo servis..i brdo raznih rješenja.. ako mislite da ima nešto povoljnije, slobodno me savjetujte, relativno sam nov u svemu ovome pa možda čak i nešto preplačujem.. thx
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-12-2012, 01:41 PM
Plus.hr se proširio u regiji sada ima i Plus.rs. Osim Plus dobar je i Avalon a njih ima i u BIH Avalon.ba

Moja foto galerija
Plesni studio VEM
Visit this user's website Find all posts by this user
28-12-2012, 06:20 PM
Evo nisam još do sada hvalio, pa da pohvalim InfoNET.
Već sam duže vrijeme kod njih i sve pohvale.

Na tickete odgovaraju u roku 5 minuta, stručni, brzi, rado pomognu ako negdje zapneš, a i brzina stranica koje imam kod njih je sasvim solidna, rijetko kada nešto zašteka ili bude nedostupno, ne sjećam se da mi se to kad dogodilo na nekoj od stranica koje hostam kod njih.

28-12-2012, 06:29 PM
Ne znam da li postoji negde već predlog za AdriaHost.
Ukoliko ima onda dajem još bolju ocenu.Izuzetno brzi,na tikete odgovaraju skoro odmah radnim danima,ali i vikendima.

Filmovi 2012
Xbox 720
29-12-2012, 08:04 PM
Smil42c642f95f382 RE: Lista svih domacih hosting provajdera
(18-08-2012 10:58 AM)JohnWizzer Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nisam baš naišao na puno reviewa za Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. kad sam tražio domaći host za neke svoje stranice, pa sam uzeo za probu i iskustva su za sad vrlo ugodna.
Serveri su u Zagrebu i čini mi se da nisu pretrpani jer je brzina otvaranja stranica odlična i nisam primjetio neki veći downtime dosad.
Podrška odlična i vrlo ljubazna, u radnom vremenu dostupni odmah. Iako nisam imao nikakvih problema dosad s tehničke strane, kontaktirao sa ih par puta (zbog nekih drugih stvari) i uvijek su se maksimalno potrudili da mi izađu u susret i sve pohvale za to.
U ponudi imaju shared, reseller, dedicated i radio hosting.
Plćanje: opća uplatnica, net banking, paypal, moneybookers
Cijene ok, za strane državljane (BiH, RS itd.) bez PDV-a, znači 25% jeftinije

Sve u svemu, za stranice orijentirane na domaće tržište, po meni odličan izbor i preporuka u svakom slučaju.

Odlično Johne, Smile
Naišao sam na ovaj hosting i prije nego sam vidio tvoj post. Čini mi se jako dobro, i nadam se da će mi biti podrška u prebacivanju WP-ova tamo. Ako budu, prebacujem se kompletno. Fever
Jedino mislim da bi bilo bolje za stranice za strano tržište da su serveri u Americi, recimo. Ali nije to primarno, a imam i domaćih stranica. Smile

Drago mi je da sam pronašao ovu tvoju pozitivnu ocjenu.

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
03-02-2013, 02:12 AM (This post was last modified: 03-02-2013 02:22 AM by VWolf.)
Mogli bi na listu da ubacite i mod sklonio link . by VW

Super posluju, popularni su po Game Serverima, a dobar im je Web Host jer se tehnicki nalazi u Srbiji pa je brzi za odaziv stranica, na google se nalaze na prvom mestu za VPS Servere... Ja ih koristim od kad postoje, i zadovoljan sam Smile
07-04-2013, 06:16 PM
(28-01-2010 11:37 AM)dbomestar Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nema plus hosting plus.hr a uvjerljivo najbolji hrvatski hosting. Do sad neke koje sam probao su bili infoit, totohost, fiuhost, od stranih hostgator i fakat mogu reci da je plus stvarno najbolji Hrvatski.

Uopce se nebih slozio sa ovime sto si napisao. Kao prvo skuplji su od ostalih cca 20%+
Zatim limiti na paketima koji zanju biti iritantni i koje korisnice ne vole. Pisem iz vlastitog iskustva jer kada ja Plus preuzeo tvrtku koja se bavila hostingom EBIT IT imao sam samo probleme. Kada sam trazio jos jednu mySQL bazu trazili su da platim dodatno.. Ma dobrooo.. rekao sam! ,i pobjegao odmah kod drugih. Koji su davali istu uslugu, jos i bolju, sa manje ogranicenja i naravno za manje novaca. Ali naravno, to je samo moje iskustvo...
22-05-2013, 11:57 PM
Tražim jedan poceni HR hosting. Ne trebam veliko prostora, samo za jednu stranicu.
23-05-2013, 01:15 PM
Smil42c642f95f382 RE: Lista svih domacih hosting provajdera
(22-05-2013 11:57 PM)spekter Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Tražim jedan poceni HR hosting. Ne trebam veliko prostora, samo za jednu stranicu.

(I) za tebe će ovo biti super, garant: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Smile

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
20-10-2013, 12:02 AM
Great Websites - odličan beogradski hosting - placanje unapred ili postpaid, povoljne cene i pouzdani serveri - Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
20-10-2013, 02:10 AM
(20-10-2013 12:02 AM)Goran5103 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Great Websites - odličan beogradski hosting - placanje unapred ili postpaid, povoljne cene i pouzdani serveri - Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Preporučujete sajt koji ujedno reklamirate u potpisu, nik na forumu Vam je Goran, a vlasnik ovog sajta je Goran Karanovic, tako da verujem da ste Vi isti? Moram priznati da me ovakav tip marketinga gde hvalite i preporučujete sopstvenu ponudu odbija od Vaših usluga.

Sve najbolje,

Hello there young padawan :)
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Drenova
20-10-2013, 03:15 AM (This post was last modified: 20-10-2013 03:16 AM by Goran5103.)
(20-10-2013 02:10 AM)vandanic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(20-10-2013 12:02 AM)Goran5103 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Great Websites - odličan beogradski hosting - placanje unapred ili postpaid, povoljne cene i pouzdani serveri - Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Preporučujete sajt koji ujedno reklamirate u potpisu, nik na forumu Vam je Goran, a vlasnik ovog sajta je Goran Karanovic, tako da verujem da ste Vi isti? Moram priznati da me ovakav tip marketinga gde hvalite i preporučujete sopstvenu ponudu odbija od Vaših usluga.

Sve najbolje,

Bilo bi jos licemernije da sam napravio zaseban nalog, izlupao 10 postova i onda kao prezadovoljna musterija hvalio hosting.
Nemam iza cega da se krijem, jer usluga koju pruzam zaista jeste dobra. Trudim se i po pitanju samog hostinga i po pitanju pomoći klijentima, i ne vidim razlog zasto ne bih postavio link medju milion prethodnih, a opet ponavljam, jako mi je glupo da to radim kao izmisljeno trece lice(ne zelim da optuzujem ili insinuiram, ali razmislite koliko je njih prethodno na ovaj nacin predlozilo nekog hosting provajdera)

Veliki pozdrav svima, ja se borim da klijente ne odbijem uslugom, a ako nekog odbijem reklamom - zao mi je, ali to je uvek mac sa dve ostrice
20-10-2013, 01:10 PM
(20-10-2013 03:15 AM)Goran5103 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(20-10-2013 02:10 AM)vandanic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Preporučujete sajt koji ujedno reklamirate u potpisu, nik na forumu Vam je Goran, a vlasnik ovog sajta je Goran Karanovic, tako da verujem da ste Vi isti? Moram priznati da me ovakav tip marketinga gde hvalite i preporučujete sopstvenu ponudu odbija od Vaših usluga.

Sve najbolje,

Veliki pozdrav svima, ja se borim da klijente ne odbijem uslugom, a ako nekog odbijem reklamom - zao mi je, ali to je uvek mac sa dve ostrice

Mislim da je problem u tome što je vandanicu delovalo kao da si hteo prethodni post da napišeš iz ugla nepristrasne mušterije, a sada je očigledno da to nije slučaj. Winking

Btw, generalno za reklame imamo poseban deo foruma, mada ova tema takođe to dopušta.
Thanks given by (1): vandanic
20-01-2014, 03:29 PM
Na ovoj listi sam našao i Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. prvo sam platio hosting Idea pa onda guglao i našao gomilu pritužbi i to da se radi o prevari.Jednostavno ljudi uplate i ništa,podrška ne radi ni telefoni!
Još gore su prošli oni koji su dobili naloge i pokrenuli sajtove i na njima radili godinu dana jer im hosting nije nikada obnovljen a nisu mogli da urade migraciju,a tek oni koji su i domene kupili...

Ne isplati se za takvu sumu novca gubiti vreme iako sam uplatio u banci i svi podaci primaoca novca su dostupni,najbolje je odustatiWaving ali pre svake kupovine hostinga treba dobro pogledati po netu.
Moja iskustva sa domaćim hostinzima su dobra ne znači da su svi kao uni web.
08-08-2014, 12:04 PM
Da li netko koristi O2 hosting? Naime imam tamo 2 hosting paketa i u 2 godine nikakvih problema, kad ono prije 2 tjedna mi suspendirali jedan account s 3 wordpress stranice bez upozorenja. Pokušavam ih kontaktirati kroz podršku, šaljem mailove, zovem telefonski ali ne odgovaraju. Želim da barem saznam zašto su me suspendirali. Ne mogu ni u cpanel da preselim sajtove na drugi hosting Sorry Help. Šta da radim?

ShameDoc
08-08-2014, 12:54 PM
Vidim u početnim postovima da hvalite infoit. A ja vam kažem da ih zaobilazite u širokom luku!! Poslužitelj im je nefunkcionalan,

--
Davor R. Bergam
http://zarada-na-netu.co.nr
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
08-08-2014, 02:32 PM
(08-08-2014 12:04 PM)mr_black Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Da li netko koristi O2 hosting? Naime imam tamo 2 hosting paketa i u 2 godine nikakvih problema, kad ono prije 2 tjedna mi suspendirali jedan account s 3 wordpress stranice bez upozorenja. Pokušavam ih kontaktirati kroz podršku, šaljem mailove, zovem telefonski ali ne odgovaraju. Želim da barem saznam zašto su me suspendirali. Ne mogu ni u cpanel da preselim sajtove na drugi hosting Sorry Help. Šta da radim?

da sam u tvojoj situaciji, gdje nitko ne odgovara na nikakav kontakt, ...ja bi otišao drito na njihovu adresu(Hvarska 11).

■■■Hosting po cijeni od 2,99kn[0,39EUR] Podrška 24/7■■■VPS po cijeni od 2,59EUR■■■
Član IZ foruma od 2009.g.
03-09-2014, 12:52 PM
Pozdrav, ima li itko iskustva sa Server-HR hostingom ( Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. )
Vidim da su im web hosting paketi i VPS serveri stvarno jeftini, pa me zanima da li je itko kupovao na ovom hostingu?

:)
28-09-2014, 08:57 AM
(03-09-2014 12:52 PM)Tomo69 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav, ima li itko iskustva sa Server-HR hostingom ( Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. )
Vidim da su im web hosting paketi i VPS serveri stvarno jeftini, pa me zanima da li je itko kupovao na ovom hostingu?
itko? Smile

:)
21-12-2014, 12:27 AM
Pozdrav radni narode.

Zanimaju me Vaša iskustva sa hrvatskim/bosanskohercegovačkim hostinzima. Držim 2 takva sajta na US datacentru i iskreno dosadilo mi je mučit se sa sporim učitavanjem. Razmišljam da se sad tijekom praznika prebacim ova 2 sajta na neki domaći datacentar, ako budu nudili blagdanske popuste, a i inače dogodine bih trebao malo razmjestit stvari da imaju više smisla.

Sajtovi nemaju prometa, 10-20 gigabajta mjesečno bandwidtha maximalno, ali zauzimaju dosta harddiska, jer imaju podosta sadržaja. Trebalo bi barem jedno 5-10 gigabajta harddiska radi sigurnosti, jer se konstantno dodaje novi sadržaj pa da traje tako i za ubuduće.

Preletio sam malo po ovoj temi, izvukao ove linkove i pakete
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. - Professional, Ultimate mi je malo skup ipak
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. - Advanced ili Professional
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. - ovi Mini i Midi mi se nekako najviše sviđaju od svih navedenih

Ako ima tko da posluje sa gore navedenima, ili ako ima preporuku za neki drugi, nek se javi Waving

Zahvaljujem unaprijed.

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Lista free domena + Free Hosting [Share] Demogorgon 6 2,975 02-08-2012 04:20 PM
Last Post: Demogorgon
  Pronađite sigurnog host provajdera za vaš sajt lxGuru 4 1,921 28-12-2011 12:00 AM
Last Post: lxGuru
  Sto je to vps hosting? VPS hosting - prednosti, mane, mogucnosti ? ps3 4 3,224 24-01-2011 10:52 PM
Last Post: flex202
  Moj hosting vs free hosting m4ster 10 2,701 17-06-2009 07:25 PM
Last Post: octavia77

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)