Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adsens zarada
08-01-2018, 11:26 PM
Adsens zarada
Pozdrav svima cpm mi je naglo opao i ako imam od 5-7k posete dnevno cena po kliku je 0.2 0.1 ... Da li se nekako moze podici cpm.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-01-2018, 01:43 PM
RE: Adsens zarada
podici ce se za 10-15 dana ... posle nove godine je uvijek cpm katastrofa
Find all posts by this user
Thanks given by (1): drowp4
16-01-2018, 03:36 PM
Jee , odobrili su mi adsense za neki nebitan blog sto sam pravio Smile)
[Image: Jgg4kQLORYGsKsh7DtOCbw.jpg]
Do sad me nije interesovao taj nacin zarade ali sad sam zainteresovan, jel moze neko da mi kaze koliko okvirno moze da se zaradi ako postavim adsense na jedan sajt koji ima oko 1000+ posetioca dnevno, poseta je sva iz balkanskih zemalja i sva poseta je sa googla, ima skoro 3000 clanaka pa preko clanaka dolaze ljudi, lose je uradjen seo, ali popravicu ga a da zauzvrat dobijem mesto za svoj adsense da postavim..

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
16-01-2018, 08:38 PM
To sad trebaš dobro čuvati.

Zarada bi bila oko 0,80 eura, sad sve zavisi od niše i pozicioniranja oglasa. Dobra stvar je što možeš posle dodavati druge sajtove na taj nalog.
17-01-2018, 03:41 AM (This post was last modified: 17-01-2018 03:48 AM by iamkermit94.)
(16-01-2018 08:38 PM)novii Wrote:  To sad trebaš dobro čuvati.

Zarada bi bila oko 0,80 eura, sad sve zavisi od niše i pozicioniranja oglasa. Dobra stvar je što možeš posle dodavati druge sajtove na taj nalog.
Dodao sam AdSense na taj sajt, preko nekog plugin -a u svaki clanak koji je do sada objavljen i u desni vidzet sa strane.. sajt ima oko 1500 posetilaca dnevno, juce je imao 1800 .. Delim zaradu pola pola sa vlasnikom sajta, a vlasnik je jedna novinarka i pise super clanke po par clanaka dnevno.. Sajt je o psima.. paszavas.com
I dalje stoji prazan vidzet a u tekstu nista ne primecujem razliku, verovatno treba da se saceka da pregledaju sajt, jel zna neko mozda koliko?

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
17-01-2018, 10:19 PM
Reklame bi trebale da se prikazuju nakon nekih 15 minuta nakon postavljanja koda.

Tako da nije baš najjasnije da li su ti odobrili ili nisu Adsense za sajt.
17-01-2018, 11:15 PM (This post was last modified: 17-01-2018 11:16 PM by iamkermit94.)
(17-01-2018 10:19 PM)novii Wrote:  Reklame bi trebale da se prikazuju nakon nekih 15 minuta nakon postavljanja koda.

Tako da nije baš najjasnije da li su ti odobrili ili nisu Adsense za sajt.

Ne znam sta je u pitanju, u kontrolnoj tabli adsensa mi stoji ovako:
[Image: kCz5GXtkQSeET4_SWZCq4A.jpg]
Za ovaj blog pise da je aktivna usluga a za ovaj sajt da je "nova" ..
Ubacio sam u desni vidzet opciju za proizvoljni html i prekopirao onaj kod a za clanke sam iskoristio dodatak "Ad Inserter" i podesio da ubaci ispod teksta u clanke..

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
18-01-2018, 03:52 AM
Nasao sam resenje Smile nisam prijavio uopste ovaj sajt za proveru i nisam postavio kod izmedju <head> </head> Smile) sad sam to odradio i pisalo mi je na ekranu da provera traje oko tri dana i da ce me obavestiti na mejl.. Smile

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
Thanks given by (1): novii
23-01-2018, 06:35 PM
Sta moze da bude u pitanju i kako da ubrzam proceduru provere sajta i prikazivanja oglasa? I dalje mi za ovaj sajt za ove dve oglasne jedinice pise "Nova" dok za blog imedukacija.rs stoji "aktivna" usluga???

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
24-01-2018, 09:43 AM
Pitaj na forumu od Adsensa, objasni šta i kako, koji domen kad si se prijavio, šta sad stoji i pitaj gde je problem.

Malo to teže ide sa odobravanjem sa balkana, bilo je previše prevara, pa su sad preterano oprezni.
24-01-2018, 04:54 PM
Jesi dodao sajt u postavkama?

na adsense ides SETTINGS > MY SITES > OVERVIEW i imas gore desno plavi plus, dodaj tu svoj sajt.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
24-01-2018, 10:19 PM
(24-01-2018 04:54 PM)hajro2 Wrote:  Jesi dodao sajt u postavkama?

na adsense ides SETTINGS > MY SITES > OVERVIEW i imas gore desno plavi plus, dodaj tu svoj sajt.

Jesam i piše da treba da prođe kao oko tri dana da pregledaju sajt, prošlo više od nedelju dana a i dalje nisu pregledali..

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
25-01-2018, 11:48 AM
(24-01-2018 10:19 PM)iamkermit94 Wrote:  
(24-01-2018 04:54 PM)hajro2 Wrote:  Jesi dodao sajt u postavkama?

Jesam i piše da treba da prođe kao oko tri dana da pregledaju sajt, prošlo više od nedelju dana a i dalje nisu pregledali..

Cudno, ja dodao novi sajt prije par dana i odmah pise "VERIFIED" i pokazuje reklame normalno na tom sajtu.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
25-01-2018, 10:21 PM
Jedan napiše da mu nije odobren nalog na Adsensu i ne prikazuje mu reklame, a drugi kaže da je dodao reklame u sklopu već aktivnog naloga i da se odmah prikazuju.

Mislim da je došlo do malog mimoilaženja prilikom pravljenja paralele.
25-01-2018, 11:50 PM
Koliko sam ja razumeo problem je u tome sto su mi odobrili nalog preko Bloggera, i sada kad sam dodao tamo adresu web sajta gde zelim da se prikazuju reklame, danima mi stoji poruka "pregledamo vas sajt, to obicno traje tri dana itd... " preostaje mi samo da cekam da mi odgovore, jer ne postoji opcija cak ni da obrisem pa da pokusam ponovo, pise lepo da ce me obavestiti na email ako nisam lepo dodao kod izmedju oznaka <head> i </head> , nego sam po prirodi nestrpljiv pa ne mogu da cekam da odobre Biggrin

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
26-01-2018, 06:19 PM
(25-01-2018 10:21 PM)novii Wrote:  Jedan napiše da mu nije odobren nalog na Adsensu i ne prikazuje mu reklame, a drugi kaže da je dodao reklame u sklopu već aktivnog naloga i da se odmah prikazuju.

Mislim da je došlo do malog mimoilaženja prilikom pravljenja paralele.

Ne vidim nigdje da je autor teme naveo to da mu "nije odobren adsense nalog", naprotiv.

26-01-2018, 09:03 PM
Ćao, mene zanima koji su uslovi za odobravanje Adsense naloga? Da li to ima veze sa brojem objavljenih članaka, starošću domena, posetom...

Moja niša je social media and internet marketing, na engleskom, planiram jedan članak dnevno od 700 do 1000 reči, aktivan facebook bust. Da li mi je dovoljno mesec dana, i nakon toga da apliciram, ili moram više članaka da objavim?
27-01-2018, 11:33 AM
Sve je lepo objašnjeno u njihovim smernicama, znači ne postoji 100% precizno brojkama napisano šta i kako. Jedino je problem što to slabije ide za područje balkana, mislim odobravanje.
30-01-2018, 10:25 AM
Dogurao sam isplatu prvi put za adsense, sad hocu popuniti ovo isplata za devizni račun, moram li popuniti i ovo posrednička banka ili ostaviti prazno, i moram li popuniti ovo (FFC ili FBO), to ispod posredničke banke. Hvala
30-01-2018, 01:24 PM
(30-01-2018 10:25 AM)oblacno Wrote:  Dogurao sam isplatu prvi put za adsense, sad hocu popuniti ovo isplata za devizni račun, moram li popuniti i ovo posrednička banka ili ostaviti prazno, i moram li popuniti ovo (FFC ili FBO), to ispod posredničke banke. Hvala

Nemoras posrednicku banku, samo ono standardno sto imas od banke, SWIFT, IBAN, ime i prezime, adresa, naziv banke i njena adresa i to je to!
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Mislim da sam pokraden na Adsens stefan9222 0 417 11-07-2018 09:34 PM
Last Post: stefan9222
  Da li mozes promeniti web izgled ako je tvoj web prihvaten u adsens drowp4 3 725 18-12-2017 05:49 PM
Last Post: novii
  Objašnjenje osnovnih stvari vezanih uz Adsens novii 4 6,501 06-12-2017 11:41 PM
Last Post: iamkermit94
Sad odbiio na adsens drowp4 8 1,271 27-03-2017 10:34 PM
Last Post: drowp4
  odbijanje aktivnog Adsens racuna sa neodgovarajucim mailom Softa 2 811 07-02-2017 04:51 PM
Last Post: Softa
  Otezano dobijanje Adsens accounta Davor Bomestar 7 2,583 08-09-2011 03:28 PM
Last Post: DavidVictor
  prvi adsens nalog-kritike, prognoze oknedar 2 1,774 17-01-2011 01:42 PM
Last Post: oknedar
Smile pomoc oko adsens-a maloni1991 8 2,448 26-07-2010 09:49 AM
Last Post: mickey

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)