Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIVOTNA PRILIKA! Zaradi Bitcoin sa ovim odlicnim cloud mining ugovorom
12-12-2017, 09:56 PM (This post was last modified: 12-12-2017 10:30 PM by djordje93.)
ZIVOTNA PRILIKA! Zaradi Bitcoin sa ovim odlicnim cloud mining ugovorom
Pozdrav ljudi, zelim sa vama da podijelim odlican nacin zarade. Svi ste culi za Bitcoin pretpostavljam, on je sada oko $17000 ! Kako doci do njega najlakse i najbrze? Majnovanjem! Ali vecina nas nema toliki novac da ulozi i kupi rigove i ostale stvari i da rudari od kuce. Ja imam ugovor na godinu dana u hashflare koji mi kopa mjesecno oko 0.039 BTC sto je priblizno 675$ po trenutnoj cijeni. Ugovor sam platio 1500$ i dobio SHA-256 10 TH/s jacinu rudarenja.
Znaci da cu za nesto vise od 2 mjeseca otplatiti svoj pocetni ulog, a ostalih 10 mjeseci je cist profit!! Ali ne planiram nista da pretvaram u dolare i podizem, planiram da zadrzavam te Bitcoin-e, jer ko zna...mozda jednog dana bude 1 BTC preko 100k$ Smile

Evo i link do sajta hashflare.

Link: https://hashflare.io

Mozete mi se javiti u pm ako vam nesto nije jasno, rado cu pomoci svima. Smile
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
12-12-2017, 10:12 PM
RE: ZIVOTNA PRILIKA! Zaradi Bitcoin sa ovim odlicnim cloud mining ugovorom
(12-12-2017 09:56 PM)djordje93 Wrote:  Pozdrav ljudi, zelim sa vama da podijelim odlican nacin zarade. Svi ste culi za Bitcoin pretpostavljam, on je sada oko $17000 ! Kako doci do njega najlakse i najbrze? Majnovanjem! Ali vecina nas nema toliki novac da ulozi i kupi rigove i ostale stvari i da rudari od kuce. Ja imam ugovor na godinu dana u hashflare koji mi kopa mjesecno oko 0.039 BTC sto je priblizno 675$ po trenutnoj cijeni. Ugovor sam platio 1500$ i dobio SHA-256 10 TH/s jacinu rudarenja.
Znaci da cu za nesto vise od 2 mjeseca otplatiti svoj pocetni ulog, a ostalih 10 mjeseci je cist profit!! Ali ne planiram nista da pretvaram u dolare i podizem, planiram da zadrzavam te Bitcoin-e, jer ko zna...mozda jednog dana bude 1 BTC preko 100k$ Smile

Evo i link do sajta hashflare (to je moj reff link, cijenio bih ukoliko se odlucite za registraciju da to uradite preko mog linka, ako ne onda nista, samo sam htjeo podijeliti sa vama ovu odlicnu priliku Winking )

Link: hashflare.io

Retko ko ima 1500$ da ulozi u posao, i uz to nesiguran Smile ali nije da hetjutjem, rizik stvara kapital, to je tacno Smile interesuje me, posto nisam citao skoro nista o BTC, kako rudariti sa sopstvenim racunarom?
12-12-2017, 10:13 PM
(12-12-2017 09:56 PM)djordje93 Wrote:  Pozdrav ljudi, zelim sa vama da podijelim odlican nacin zarade. Svi ste culi za Bitcoin pretpostavljam, on je sada oko $17000 ! Kako doci do njega najlakse i najbrze? Majnovanjem! Ali vecina nas nema toliki novac da ulozi i kupi rigove i ostale stvari i da rudari od kuce. Ja imam ugovor na godinu dana u hashflare koji mi kopa mjesecno oko 0.039 BTC sto je priblizno 675$ po trenutnoj cijeni. Ugovor sam platio 1500$ i dobio SHA-256 10 TH/s jacinu rudarenja.

Evo i link do sajta hashflare (to je moj reff link, cijenio bih ukoliko se odlucite za registraciju da to uradite preko mog linka, ako ne onda nista, samo sam htjeo podijeliti sa vama ovu odlicnu priliku Winking )

Pozdrav druze vidim da si vec duze na forumu ali ne bi bilo lose da si procitao pravila istog Link: Pravila Foruma i pod tackom 8. ti je sve receno. Sto se ovoga tice postoji jako dosta kompanija koje se sve vise bave Cloud mining-om ali su dosta njih i ugasene posle nekoliko meseci posto nisu bile profitabilne. Genesis Mining je vec duzi niz godina na trzistu i imaju jako dobre ponude slicnog tipa.

Good Artists Borrow, Great Artists Steal - Pablo Picasso
Send this user an email Find all posts by this user
12-12-2017, 10:19 PM (This post was last modified: 12-12-2017 10:28 PM by djordje93.)
(12-12-2017 10:12 PM)iamkermit94 Wrote:  

Retko ko ima 1500$ da ulozi u posao, i uz to nesiguran Smile ali nije da hetjutjem, rizik stvara kapital, to je tacno Smile interesuje me, posto nisam citao skoro nista o BTC, kako rudariti sa sopstvenim racunarom?

1500$ sam uzeo samo za primjer, na hashflare-u mozete da kupite i mnogo jeftinije ugovore po 5-10$, nisam ni ja odjednom uzeo taj ugovor od $1500, prvo sam krenuo sa nekih 200$, posle sam zaradjene bitkoine samo ponovo investirao u sve jacu snagu rudarenja i danas sam eto na toj od 10TH/s... Sto se tice to rudarenja na sopstvenom racunaru, mislis na neki gaming racunar? To nije isplativo skoro nikako, trosi mnogo struje a ne donosi neku zaradu... bar ja tako mislim, neka me neko ispravi ako grijesim. Lijep pozdrav Smile
(12-12-2017 10:13 PM)lazar:) Wrote:  

Pozdrav druze vidim da si vec duze na forumu ali ne bi bilo lose da si procitao pravila istog Link: Pravila Foruma i pod tackom 8. ti je sve receno. Sto se ovoga tice postoji jako dosta kompanija koje se sve vise bave Cloud mining-om ali su dosta njih i ugasene posle nekoliko meseci posto nisu bile profitabilne. Genesis Mining je vec duzi niz godina na trzistu i imaju jako dobre ponude slicnog tipa.

Pozdrav! Evo ispravio sam odmah, nisam dugo ulazio na forum i izvinjavam se moderatorima zbog krsenja pravila, samo sam htjeo podijeliti dobru priliku za zaradu. Smile

Znam za genesis mining, planirao sam uzeti i kod njih btc mining ugovor ali jednostavno dok sam ja skupio nesto btc-a oni su sve rasprodali. Ovaj hashflare posluje od 2014. cini mi se i jedini je pored genesis-a koji je siguran, po meni. Ja sam krenuo sa cloud mining-om negdje u julu ove godine mozda, i prezadovoljan sam.
13-12-2017, 09:57 PM
Postoji daleko bolji i profitabilniji nacin da se dodje do BTC od rudarenja. Winking

Hashflare dugo vec radi i verujem da je ok, ali licno ne savetujem. Kriptovalute su vrlo nestabilne i veoma variraju. Niko ne moze da ti garantuje da cena BTC nece da se prepolovi tokom noci.

Ako trend rasta BTC nastavi, onda svakako vredi uloziti. Ali sta ces reci ljudima koji uloze u cloud mining, a desi se da cena BTC padne i to drasticno?

Ovo pisem samo iz razloga sto su mnogi ljudi (pogotovo sa Balkana) spremni da se zaduze da bi ulozili u nesto, pa da ih ne strefi nelagodno iznenadjenje. Ko ima para za rizikovanje, svakako moze da ulozi. Ali ko nema, bolje da ne ulaze...

https://www.youtube.com/watch?v=m3gcb_9Q10E
14-12-2017, 01:43 AM
(13-12-2017 09:57 PM)weblinks Wrote:  Postoji daleko bolji i profitabilniji nacin da se dodje do BTC od rudarenja. Winking

Hashflare dugo vec radi i verujem da je ok, ali licno ne savetujem. Kriptovalute su vrlo nestabilne i veoma variraju. Niko ne moze da ti garantuje da cena BTC nece da se prepolovi tokom noci.

Ako trend rasta BTC nastavi, onda svakako vredi uloziti. Ali sta ces reci ljudima koji uloze u cloud mining, a desi se da cena BTC padne i to drasticno?

Ovo pisem samo iz razloga sto su mnogi ljudi (pogotovo sa Balkana) spremni da se zaduze da bi ulozili u nesto, pa da ih ne strefi nelagodno iznenadjenje. Ko ima para za rizikovanje, svakako moze da ulozi. Ali ko nema, bolje da ne ulaze...

Pozdrav. Mozes li podijeliti sa mnom koji je to daleko bolji i profitabilniji nacin da se dodje do BTC-a? Mislis na trading i to?
14-12-2017, 04:20 AM
Upravo to - trading. Recimo da ima ljudi koji su spremni da plate (i to masno) da dođu do BTC-a.

14-12-2017, 11:54 AM
Evo jednog primera od pre par dana, mada je u pitanju LiteCoin. Drugar od jednog mog kolege me zove pre par dana, i kaze mi da zeli da ulozi 5000 Eur u kopovinu LiteCoin-a, i da li znam kako moze da obavi transakciju. Inace decko se bavi programiranjem pa tako da ima kapital da ulozi u ovu igrariju. Kada je ulozio u LiteCoin, cena mu je bila 157$, nakon dva dana od kupovine, cena je skocila na skoro 300 $. Decko em je zaradio em je povratio ulozene pare.
15-12-2017, 05:43 PM
(14-12-2017 11:54 AM)greedylittlepig Wrote:  Evo jednog primera od pre par dana, mada je u pitanju LiteCoin. Drugar od jednog mog kolege me zove pre par dana, i kaze mi da zeli da ulozi 5000 Eur u kopovinu LiteCoin-a, i da li znam kako moze da obavi transakciju. Inace decko se bavi programiranjem pa tako da ima kapital da ulozi u ovu igrariju. Kada je ulozio u LiteCoin, cena mu je bila 157$, nakon dva dana od kupovine, cena je skocila na skoro 300 $. Decko em je zaradio em je povratio ulozene pare.

Imao je sreće. Šta da je cena pala na $70? Pukao bi skoro 2500 EUR. Rizično..

21-12-2017, 09:21 AM (This post was last modified: 21-12-2017 10:44 PM by Igor Tomić.)
Zaista odlična prilika s obzirom da je genesis "Out of stock", tj. prodao je sve raspoložive resurse i trenutno sa njima nije moguće zaključiti ugovor, već se čeka po tri meseca i više...
Hashflare je za sada odlična prilika, a već i kod njih stoji obaveštenje da je broj raspoloživih ugovora ograničen.
Takođe važno je napomenuti da postoji jedan broj web stranica koje se lažno predszavljaju kao hashflare.
Tako da ko želi da se registruje i pokuša sa cloud mining-om to može učiniti na sledećem linku:
https://hashflare.io/ - MOD EDIT: AFF LINK
Pozdrav i neka vam je sa srećom! Smile
22-12-2017, 05:38 PM
Ne znam za ostale ali licno nikada ne bih ulozio u Bitcoin Smile vrednost mu se stalno menja, i cela ta prica mi izgleda kao jedan balon koji ce u jednom momentu puci, kada svi budu pozeleli da ga prodaju i kad krene opsta panika, a niko nece zeleti da ga kupi tada..
22-12-2017, 05:41 PM
kakav balon o cemu pricate, zakon ponude, potraznje i korisnosti ... nista drugo
Find all posts by this user
22-12-2017, 05:43 PM
(22-12-2017 05:41 PM)liquid Wrote:  kakav balon o cemu pricate, zakon ponude, potraznje i korisnosti ... nista drugo

Ne bih da ulazim u raspravu ali ne vidim na cemu je BTC zasnovan..
22-12-2017, 10:17 PM (This post was last modified: 22-12-2017 10:18 PM by liquid.)
na cemu je dolar zasnovan? na zlatu nije još od nixona ...

da bi nešto imalo vrijednost mora da ispuni tri uslova:

- korisnost
- velika potražnja
- ograničena količina

bitcoin sve to ima

sad ces reci to su samo brojevi u kompjuteru ... a šta je banka? šta su tvoje pare u banci? šta su milijarde nekog šeika? može li bill gates zatražiti da mu isplate njegovih 64 milijardi ili koliko ih već ima u kešu?
Find all posts by this user
23-12-2017, 02:50 AM
Čekajte malo. Nemojte odmah da napadate čoveka. Sve je to u osnovi tačno i pare zaista nisu ništa drugo nego običan štampani papir, a pare u banci obične cifre i ništa drugo... Iza zvaničnih valuta stoje vlade država i one jesu stabilnije, ali hajde da se malo pozabavimo bitcoin-om.

Ko stoji iza bicoin-a? Navodno niko, ali neka moćna organizacija stoji (Mafija?, CIA?, FBI?, Mosad?, Ilumiinati?), jer da nije tako, bitcoin ne bi bio to što jeste. Zašto je bitcoin osmišljen? Pa za ilegalne transakcije - drogu, oružije, prostituciju, belo roblje, terorizam, pranje para, itd. Svaka druga priča je sviranje qrtzu i mazanje očiju. Naravno, može BTC da se koristi i skroz legalno, ali nije zato osmišljen...

Jedino što utiče na vrednost bitcoin-a je potražnja i ništa drugo. Što je veća potražnja više će da vredi, što je manja, manje. Bitcoin je u nedelju vredeo preko $19000, a danas - 5 dana nakon toga vredi $13800. Za 5 dana je izgubio $5200 na vrednosti!

Dalje, šta se dešava kada vrednost krene vrtoglavo da pada? Masa investitora se uspaniči i pokušava da spreči gubitak pokušavajući da proda bitcoin što mu dodatno obara cenu. A šta onda nastaje? Pa zagušenje blockchain-a i konfirmacije se produžuju u nedogled, bez obzira na fee. Pogledajte koliko ima unconfirmed transactions i pogledajte prosečno vreme čekanja na konfirmacije. Znači npr. Perica je odlučio da proda BTC iz straha da ne izgubi uložen novac, ili bar da smanji gubitak i onda ne može da proda, jer da bi prodao mora da pošalje BTC iz svog wallet-a nekom exchange-u i da čeka konfirmaciju transakcije, koje mogu da traju i do nekoliko dana, a za to vreme vrednost BTC vrtoglavo pada i pada. I kad transakcija prođe, onda Perica shvati da BTC više ne vredi koliko je vredeo pre nego što je inicirao transakciju.

Da ne dužim više, investiranje u bitcoin i druge kriptovalute nije ništa drugo nego kockanje - veoma je rizično i onaj ko ima para za bacanje može slobodno da investira. Neko će da profitira, a neko će da pukne ogromne pare. Prosečan balkanac nema para za bacanje.

Trading kriptovaluta se mnogo više isplati i nosi mnogo manji rizik od gubitka.

Thanks given by (1): iamkermit94
23-12-2017, 03:05 PM
Previse rizican nacin zarade..
24-12-2017, 04:23 AM
(23-12-2017 02:50 AM)weblinks Wrote:  Zašto je bitcoin osmišljen? Pa za ilegalne transakcije - drogu, oružije, prostituciju, belo roblje, terorizam, pranje para, itd. Svaka druga priča je sviranje qrtzu i mazanje očiju. Naravno, može BTC da se koristi i skroz legalno, ali nije zato osmišljen...
Hm...zvanicna verzija je da je Bitcoin poceo kao sredstvo za placanje (koje,eto,ne kontrolise nijedna vlada na svetu).

Samo sto je nakon svih ovih skokova (i padova,ali vise skokova) Bitcoin postao vise "roba",koju vredi posedovati,nego sto je (p)ostao sredstvo kojim se placa na internetu.
25-12-2017, 02:48 AM
Pa... poceo je kao sredstvo za placanje... za ilegalne stvari... I verovatno ga ne kontrolise nijedna vlada na svetu, ali neka organizacija stoji iza njega...

Najvise transakcija sa BTC se obavlja na darknetu, a tamo je sigurno bar 95% stvari ilegalno, a ostalih 5% diskutabilno.

25-12-2017, 04:00 AM
Pa...iako je mozda poceo "karijeru" na Dark netu,sad ga primaju...maltene svi zivi.
Iz ilegale je presao u mainstream.

Ne znam ni ja ko ga kontrolise/ko stoji iza toga,ali ne gledam na njega kao na neku ilegalnu pojavu.
Mislim,sigurno da ima i transakcija vezanih za drogu/oruzije/terorizam/druge nelagalne stvari,ali takvih stvari ima i prilikom "redovnih" nacina placanja.Uglavnom,u sadasnje vreme mislim da se ne moze reci da te stvari dominiraju transakcijama bitcoin-a.Nemam cime to da potkrepim,samo kazem da je moj utisak takav.
25-12-2017, 09:21 PM
"Zlo ne lezi u samim stvarima, vec u nacinu njihove upotrebe."

BTC se naravno moze koristiti za potpuno legalne stvari i mnogi ga prihvataju kao nacin placanja, ali BTC generalno nije toliko dobar za legalan biznis, upravo zbog svoje volatilnosti. Vecina prihvata BTC kao dodatni nacin placanja, pored uobicajenih. Ako bi neko bazirao svoj biznis iskljucivo na BTC, imao bi dodatni rizik zbog volatilnosti valute, pored ostalih uobicajenih rizika poslovanja. Skoro sam video negde oglas da neko prodaje nekretnine za BTC. To je, po mom misljenju, van pameti. Osim ako covek nije milioner/multimilioner.

Sa druge strane BTC je idealan za ilegalne stvari, pogotovo preko interneta. I ovde je volatilnost problem, ali placanja sa BTC su anonimna, ireverzibilna i jako tesko im se moze uci u trag. Retko ko od kriminalaca ce da koristi "redovnije" nacine placanja, upravo zbog mogucnosti pracenja, potencijalne reverzibilnosti i rizika od zaplene sredstava. BTC je takva valuta da privlaci kriminalce daleko vise nego mainstream poslovanja. Na darknet-u nemas drugi nacin placanja osim BTC i po koje druge kriptovalute.

Odacu i jednu stvar vezanu za moj biznis. Ja se duze vreme bavim trejdingom sa BTC, ali od ukupnih obrtnih sredstava samo 10% mi je u BTC, dok ostalih 90% u USD. Cim imam BTC u visku, gledam sto pre da taj visak zamenim za USD, a ako mi zatreba vise BTC za trejding, kupujem po potrebi. Od kako sam poceo ovako da radim, nemam mnogo problema sa volatilnoscu i ne brinem mnogo ako cena drasticno padne preko noci. A da li se isplati? Isplati se.

Pozdrav!

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Par pitanja o celokupnoj zaradi Markezzz 0 308 11-02-2018 12:41 AM
Last Post: Markezzz
  Bitcoin & Altcoins Trgovanje Pleja 13 860 15-01-2018 02:28 PM
Last Post: Lazar023
  AuroraMine : Bitcoin Cloud Mining Kazzy 0 468 28-09-2017 05:50 PM
Last Post: Kazzy
  Bitcoin rudarenje Loxo 6 4,555 15-10-2016 06:19 PM
Last Post: Ch0l
  BitCoin zarada zechina 2 2,505 27-08-2016 10:35 PM
Last Post: zechina
  BitCoin Rasprava antel94 52 18,200 05-03-2014 11:37 AM
Last Post: Hellas
  Uinvest, uloži - zaradi? nibs 2 1,358 15-03-2013 08:48 PM
Last Post: VWolf

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)