Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIRSTCHOICE PAY KARTICA
» U Bosni i Hercegovini
08-12-2017, 11:29 AM
FIRSTCHOICE PAY KARTICA
Pozdrav svima! Waving

Prije nekoliko nedjelja počeo sam raditi za Chaturbate (ako znate šta je).
Analizirao sam sve njihove načine plaćanja i odlučio se za Firstchoice Pay. Koliko sam shvatio, čitajući po netu, Firstchoice je zamijenio Payoneer na Chaturbate-u, jer Payoneer više ne prima uplate sa sajtova za odrasle.
Izgled sajta, način registracije, dostave,... Firstchoice Pay kartice isti je kao i za Payoneer. Godišnje održavanje je 29.95 USD, fee na ATM transakciju 3.15 USD,... zaista dosta sličnosti sa Payoneer-om.

E sad me zanima sljedeće:
1. Da li neko ima ovu karticu?
2. Kakvi su bankomati u Bosni i Hercegovini kad je u pitanju Firstchoice Pay kartica, tj. da li je uopšte prihvataju, koliku proviziju uzimaju, koji je najpovoljniji,...?

Hvala unaprijed! Winking
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-12-2017, 02:51 PM
RE: FIRSTCHOICE PAY KARTICA
nema potrebe dvije teme otvarati Biggrin
Find all posts by this user
10-12-2017, 08:55 AM (This post was last modified: 10-12-2017 09:00 AM by Keljmenc.)
Nemam FCP ali imam payoneer i mislim da je isto. To je u stvari master card mozesh je koristiti svuda gde imash taj znak "masterCard" a to je u principu svuda...svi bankomati i prodavnice. Mislim da kad kupujesh u prodavnicama nema provizije, samo ti uzmu malo na konverzije ali nisam bash siguran.
Problem sa bankomatima mozesh imati ako zaraddjujesh malo vishe, bankomati imaju limite u broju nochanica za svaku transakciju tako da na to morash obratiti paznju.
Kad je krenuo FCP ja nisam hteo da je pravim posto su imali neke chudnetroskove posebne za neke zemlje a i Srbija je bila na tom spisku.
E sad kolko sam pogledao na sajtu toga vise nema tako da cu je verovatno i ja napraviti.

Inache i ja radim nesto slichno kao chaturbate i primam uplate preko wire transf shto je isto ok...bar za mene.
10-12-2017, 05:52 PM
nego odakle dovodite posjetu na chaturbate?
11-12-2017, 10:35 AM
(10-12-2017 08:55 AM)Keljmenc Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nemam FCP ali imam payoneer i mislim da je isto. To je u stvari master card mozesh je koristiti svuda gde imash taj znak "masterCard" a to je u principu svuda...svi bankomati i prodavnice. Mislim da kad kupujesh u prodavnicama nema provizije, samo ti uzmu malo na konverzije ali nisam bash siguran.
Problem sa bankomatima mozesh imati ako zaraddjujesh malo vishe, bankomati imaju limite u broju nochanica za svaku transakciju tako da na to morash obratiti paznju.
Kad je krenuo FCP ja nisam hteo da je pravim posto su imali neke chudnetroskove posebne za neke zemlje a i Srbija je bila na tom spisku.
E sad kolko sam pogledao na sajtu toga vise nema tako da cu je verovatno i ja napraviti.

Inache i ja radim nesto slichno kao chaturbate i primam uplate preko wire transf shto je isto ok...bar za mene.

Jesi li podizao ti sa bankomata preko Payoneer-a? Čitao sam da postoje te neke opcije sa i bez konverzije pa mi to nije najjasnije. I da li ja kucam iznos koji hoću u USD ili BAM?
11-12-2017, 10:50 AM
(11-12-2017 10:35 AM)miodray Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. [quote]
Jesi li podizao ti sa bankomata preko Payoneer-a? Čitao sam da postoje te neke opcije sa i bez konverzije pa mi to nije najjasnije. I da li ja kucam iznos koji hoću u USD ili BAM?

Ja sam iz srbije i kolko ja znam kod nas mozesh na bankomat samo dinare da podizesh. Pazario sam sa njom na raznim mestima bez problema. A kolko ce ti uzimati na konverzije i tako to sam cesh morati videti. Ja sam mishljenja da je wire transfer najpovoljniji i tako radim. Na $1000 ovi shto mi shalju skinu $20 i banka naplai nekih $5 i to je to ostalo dobijem na ruke u dolarima. Banka je intesa.
05-01-2018, 01:42 PM
Zdravo.
Ja imam problem, nadam se da mozete pomoci.
Ovako. Imam mastercard peyooner karticu.
Prosle godine mi je firstchoicepay poslao novu karticu, ali ja je nisam aktivirao (sada ne znam ni gde mi je ta kartica, dao sam zahtev novu da posalju.
Isto sa chaturbatea trebam novac da primim. Znaci sada ce meni chaturbate da posalje novac na tu karticu koju sam trebao da aktiviram, a kako ce stici novac kada nemam karticu i nisam je aktivirao? A na chaturbate mi je podeseno da primam preko peyoonera. Sta se dogadja ako u tom slucaju? Hvala
06-01-2018, 03:17 AM
posalju im poruku na support, i ja sam imao nekih petljanja sa njima, dobar im je support
Thanks given by (1): Rafael91
06-01-2018, 04:00 AM
Hvala na odgovoru. Kontaktirao sam ih i rekli su mi da aktiviram novu karticu kad stigne i nece biti problema da mi prebace novac.
Mene buni sto mi je podeseno da mi zmedianow (chaturbate) isplati na karticu koja uopste nije aktivirana. pogledajte
https://imgur.com/a/x94yF
Znaci chaturbate ce mi isplatiti novac na karticu (2402) koja nije aktivna jos pre nego sto mi dodje nova kartica koju sam juce narucio. To me buni.Nova kartica je naravno sasvim druga.
Sad ne znam da li novac moze da legne na neaktivnu karticu i posle kad mi stigne nova kartica koju cu da aktiviram tek onda da mi sredstva budu dostupna?
Mogu li pare zalutati tako? Zamrseno je, a moj engleski nije bas sjajan i ne umem da im objasnim lepo na live podrsku. Hvala
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)