Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POZZ SVIMA
08-12-2017, 12:30 AM
POZZ SVIMA
Pozdrav svima, ja sam Marko, imam 23 godine.. Po struci sam elektrotehnicar elektronike.. Pratim ovaj forum bas odavno i stvarno ni na jednom mestu nisam nasao ovoliku kolicinu kvalitetnih tekstova o zaradi preko interneta..

WordPress WEB HOSTING
WordPress WEB DIZAJN
WordPress SEO OPTIMIZACIJA
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-12-2017, 07:16 PM
RE: POZZ SVIMA
Dobrodošao! Nadam se da nam i ti možeš pokazati nešto korisno. Koliko god je ovaj forum zastario, pun je starog zlata Smile)

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
Send this user an email Find all posts by this user
09-12-2017, 01:56 AM
Solidan forum, samo nije bas nesto aktivan, a ne znam ni koliko su moderatori prisutni. Ima dosta Xrumer postova. Prijavio sam neke od njih, ali i dalje stoje.

https://www.youtube.com/watch?v=m3gcb_9Q10E
10-12-2017, 12:04 AM
(09-12-2017 01:56 AM)weblinks Wrote:  Solidan forum, samo nije bas nesto aktivan, a ne znam ni koliko su moderatori prisutni. Ima dosta Xrumer postova. Prijavio sam neke od njih, ali i dalje stoje.

Primetio sam da ima puno tema koje su napisane bez ikakvog smisla, verovatno da neko izgradi neki backlink , cak su i na engleskom jeziku a skoro nikada na ovom forumu nisu pisane teme na engleskom.. Verovatno moderatori nemaju dovoljno vremena da pregledaju i iskontrolisu sve..

WordPress WEB HOSTING
WordPress WEB DIZAJN
12-12-2017, 08:07 PM
(10-12-2017 12:04 AM)iamkermit94 Wrote:  
(09-12-2017 01:56 AM)weblinks Wrote:  Solidan forum, samo nije bas nesto aktivan, a ne znam ni koliko su moderatori prisutni. Ima dosta Xrumer postova. Prijavio sam neke od njih, ali i dalje stoje.

Primetio sam da ima puno tema koje su napisane bez ikakvog smisla, verovatno da neko izgradi neki backlink , cak su i na engleskom jeziku a skoro nikada na ovom forumu nisu pisane teme na engleskom.. Verovatno moderatori nemaju dovoljno vremena da pregledaju i iskontrolisu sve..
To su botovi, spameri. Baš zbog toga da izgrade backlinkove. Ne vidim svrhu zašto da ručno brišu te postove umjesto da stave zaštitu. Tako je oduvijek, ali sada nisu baš aktivni pa se ne možemo toliko žaliti. Puno stare raje nije aktivno više ovdje, nadam se da su zauzeti internet poslom Smile)

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
12-12-2017, 09:43 PM
(12-12-2017 08:07 PM)shulk Wrote:  
(10-12-2017 12:04 AM)iamkermit94 Wrote:  Primetio sam da ima puno tema koje su napisane bez ikakvog smisla, verovatno da neko izgradi neki backlink , cak su i na engleskom jeziku a skoro nikada na ovom forumu nisu pisane teme na engleskom.. Verovatno moderatori nemaju dovoljno vremena da pregledaju i iskontrolisu sve..
To su botovi, spameri. Baš zbog toga da izgrade backlinkove. Ne vidim svrhu zašto da ručno brišu te postove umjesto da stave zaštitu. Tako je oduvijek, ali sada nisu baš aktivni pa se ne možemo toliko žaliti. Puno stare raje nije aktivno više ovdje, nadam se da su zauzeti internet poslom Smile)
Ja sam napravio veliku gresku sto sam zabatalio interesovanje za sve ovo, a zainteresovao sam se jos davne 2009 godine, kad sam upisivao srednju skolu Smile ko zna sta bi do sada sve naucio, verovatno ni ja ne bih bio clan ovog foruma Biggrin Biggrin Biggrin

WordPress WEB HOSTING
WordPress WEB DIZAJN
13-12-2017, 09:47 PM
Brate, nemoj da razmisljas o tome kao o gresci. Ko zna zasto je to dobro. Mozda tvoje vreme tek dolazi.

Ljudi mnogo grese kad razmisljaju o stvarima na koje ne mogu da uticu i gube energiju, umesto da je usmere na ono sto mogu.

Thanks given by (1): iamkermit94
13-12-2017, 10:39 PM
(13-12-2017 09:47 PM)weblinks Wrote:  Brate, nemoj da razmisljas o tome kao o gresci. Ko zna zasto je to dobro. Mozda tvoje vreme tek dolazi.

Ljudi mnogo grese kad razmisljaju o stvarima na koje ne mogu da uticu i gube energiju, umesto da je usmere na ono sto mogu.

Hvala na motivaciji Smile
danima vec kad imam slobodnog vremena citam neke stare teme na ovom forumu i povezujem stvari Smile zapocinjem neke projekte, nesto, pa sta uspe od toga Smile svakako nemam sta da izgubim, verovatno bih to vreme proveo na fb Biggrin

WordPress WEB HOSTING
WordPress WEB DIZAJN
14-12-2017, 04:10 AM
Nema na čemu! Winking

Ako stigneš, čitaj obavezno i BlackHatWorld, mada je više grey hat, nego black hat.

Warrior forum i Digitalpoint forum su skoro isključivo white hat forumi i imaju kvalitetan sadržaj, ali ima puno predatora koji vrebaju početnike. I BHW ih ima, ali nekako WF mislim da je napravljen isključivo za njih.

U svakom slučaju izbegavaj maksimalno da kupuješ bilo kakve kurseve, metode, WSO i sl. - znaju kako da ti ih prodaju, a nećeš imati skoro nikakve vajde od njih (da ne kažem da 99% tih kurseva i informacija možeš naći besplatno). Ni na feedback drugih korisnika se nemoj mnogo oslanjati, kad su kursevi internet marketing-a u pitanju, seo usluge i sl. Kao da ih velikom većinom isprani mozgovi pišu i da ni sami ne znaju šta su uopšte kupili i dobili.

Thanks given by (1): iamkermit94
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pozdrav svima Garagos 7 221 14-02-2018 11:54 PM
Last Post: weblinks
  Pozdrav svima Skully 0 222 24-07-2017 06:54 PM
Last Post: Skully
Smile zdravo svima!!! isidoracetkovic 4 315 16-05-2017 04:24 PM
Last Post: Lakisa94
  Pozdrav svima sssfr 1 361 18-01-2017 03:52 PM
Last Post: novii
  Pozdrav svima od Serbiaemarket - a serbiaemarket 0 309 30-12-2016 12:42 AM
Last Post: serbiaemarket
  Pozz - novi clan imwebmaster 5 574 13-09-2016 01:39 PM
Last Post: erik
  Caos svima Jecili 1 336 26-05-2016 04:14 PM
Last Post: Igor Tomić
  Pozdrav svima v2anne 2 575 06-04-2016 10:00 PM
Last Post: novii

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)