Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clickbank par pitanja
16-01-2018, 01:04 AM
RE: Clickbank par pitanja
Trebalo bi da na forumu ima i podforum za nezrele i neodrasle.
Salu na stranu,cestitam ti sto lepo zaradjujes,ali hvali se tamo nekim klinkama iz tvog kraja,nemoj ovde da gusis ljude.

Shopmania
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
Send this user an email Find all posts by this user
Thank you
Thanks given by (1): iamkermit94
16-01-2018, 08:20 AM
Tek sad vidim ovu temu...

(16-12-2017 05:57 AM)exer Wrote:  Samo sto im ja dam pun k dokaza (laznih naravno)... ali su uvjerljivi, 99,99% ljudi je glupo i ne konta kako to funkcionira tako da puse price.. Oni koji kupe nesto, naravno kasnije blokiram Biggrin
Hm,ne znam celu pricu,ali eto,na osnovu ovog quote-ovanog...

Ja ne znam...jel si ti svestan sta radis?Ono,malo krupnija slika?
Jel ti samo bitno da uzmes pare od drugih,ma kako bilo?Samo TO i nista drugo?
(nesto imam utisak da na ova pitanja potvrdno klimas glavom...eeeee...Sigh )

Za mene su takvi ljudi dno dna.Prevaranti.A i otpad,mogao bih da kazem.

A da kazem i zasto.

LJudi na internetu traze usluge/resenja problema (izmedju ostalog).I ti dodjes i kazes im "OK,doprinecu resavanju toga,ali da mi platite".I racunaju ljudi - dogovor je dogovor - i plate.Svoj deo dogovora oni ispunili.A ti?Jel ispunis svoj deo dogovora - u potpunosti?Predstavljas im lazne podatke,prikrivas istinu i uzmias pare od ljudi.I jos ih posle blokiras.Bas fino,nema staSmack

Ono,nek drugima bude gore (ostanu i bez resenja i bez para),samo da bi tebi bilo bolje?
Mislis da je faca onaj ko koristi tudju nesrecu i neinformisanost,da bi na tome zaradio?

Evo,ja cu da ti kazem,kad vec niko drugi nece - NIJE.
Nek dobijem i ban zbog ovog,ali reci cu:to su oni koje bi vecina u govoru okarakterisali kao "govno od coveka".Da,tako se ti ljudi nazivaju u drustvu.Oni sto samo koriste druge,radi svojih niskih pobuda - bitno je da je samo meni bolje,drugi neka crknu - to je druze karakteristika sitnih dusa.To su ljige najvece.Mislis da neko voli takve?Ne.To su otpaci ljudskog drustva.

Mislis li da je faca onaj ko drugome ukrade novcanik usled nepaznje i pobegne?Nije.
A upravo to ti radis ovim svojim postupcima.Mislis da si time velik?

Ajde budi faca,pa predstavi ljudima (kupcima) prave cinjenice?Ne lazi,kao do sad.
Ajde nemoj da ih blokiras/onemogucujes komunikaciju kao do sad?Da vidimo kako ce dalje posao da ti se odvija?

Nece moci,a?
Pa naravno...

I posle se svi pitaju "Pa otkud toliko ljudi da tvrdi na internetu da je ovo scam ili ono scam?".
Pa evo,upravo zbog ovakvih.Sto im dupe zinulo za pare i samo gledaju da zadovolje svoju pohlepu.

Mozda bi ovde mogla da se primeni i ona cuvena NJegoseva - "Kome zakon u topuzu lezi,tragovi mu smrde necovjestvom".

Jos da ti kazem i ovo,
Najveca imena u istorji covecanstva su postala - i ostala - zbog toga sto su stvarali vrednost i za druge.Ne samo za sebe.Trudili su se da ovaj svet bude bolji.I po tome ih ljudi pamte.

Za razliku od njih,najveci SLJAM u ljudskoj istoriji je ostao upamcen...pa,po tome sto su cinili stvari koje sljam cini:oni su uzimali vrednost od drugih.Jer svoju vrednost izgleda da nisu ni imali.Zato im je bilo i potrebno da je uzimaju.Nasuprot velikim imenima,koji su imali dovoljno vrednosti da je i drugima daju.A ne da je kradu.To rade osobe koje su prazne iznutra.

Ti kako hoces.
Ako mozes opameti se,budi covek,ne budi sitna dusa.Uzmi i stvaraj vrednost i za druge ljude.Pohlepnost nikad nije vodila dobrim stvarima.
Ako ne mozes...pa nista onda.Nadam se da ces na kraju snaci ono sto i zasluzujes.Toliko.
Thank you
Thanks given by (2): iamkermit94, lazar:)
16-01-2018, 04:45 PM (This post was last modified: 16-01-2018 04:51 PM by exer.)
napisao sam kasnije da se nisam dobro izrazio sto se blokiranja tice.. To je bila moja prva metoda koju sam radio, ali ta metoda mi nije nesto najbolje uspjela

Dakle svakoj osobi kazem da posto refund opcija, i da je mogu iskoristit, dakle nista ne gube.. Winking

I ajmo realno..

Ako koristite CB ,znate da su svi proizvodi smece,, i sam afff. marketing je smece, prodaje se smece proizvodi...
Thank you
17-01-2018, 02:12 PM
(16-01-2018 08:20 AM)Lazar023 Wrote:  Tek sad vidim ovu temu...

(16-12-2017 05:57 AM)exer Wrote:  Samo sto im ja dam pun k dokaza (laznih naravno)... ali su uvjerljivi, 99,99% ljudi je glupo i ne konta kako to funkcionira tako da puse price.. Oni koji kupe nesto, naravno kasnije blokiram Biggrin
Hm,ne znam celu pricu,ali eto,na osnovu ovog quote-ovanog...

Ja ne znam...jel si ti svestan sta radis?Ono,malo krupnija slika?
Jel ti samo bitno da uzmes pare od drugih,ma kako bilo?Samo TO i nista drugo?
(nesto imam utisak da na ova pitanja potvrdno klimas glavom...eeeee...Sigh )

Za mene su takvi ljudi dno dna.Prevaranti.A i otpad,mogao bih da kazem.

A da kazem i zasto.

LJudi na internetu traze usluge/resenja problema (izmedju ostalog).I ti dodjes i kazes im "OK,doprinecu resavanju toga,ali da mi platite".I racunaju ljudi - dogovor je dogovor - i plate.Svoj deo dogovora oni ispunili.A ti?Jel ispunis svoj deo dogovora - u potpunosti?Predstavljas im lazne podatke,prikrivas istinu i uzmias pare od ljudi.I jos ih posle blokiras.Bas fino,nema staSmack

Ono,nek drugima bude gore (ostanu i bez resenja i bez para),samo da bi tebi bilo bolje?
Mislis da je faca onaj ko koristi tudju nesrecu i neinformisanost,da bi na tome zaradio?

Evo,ja cu da ti kazem,kad vec niko drugi nece - NIJE.
Nek dobijem i ban zbog ovog,ali reci cu:to su oni koje bi vecina u govoru okarakterisali kao "govno od coveka".Da,tako se ti ljudi nazivaju u drustvu.Oni sto samo koriste druge,radi svojih niskih pobuda - bitno je da je samo meni bolje,drugi neka crknu - to je druze karakteristika sitnih dusa.To su ljige najvece.Mislis da neko voli takve?Ne.To su otpaci ljudskog drustva.

Mislis li da je faca onaj ko drugome ukrade novcanik usled nepaznje i pobegne?Nije.
A upravo to ti radis ovim svojim postupcima.Mislis da si time velik?

Ajde budi faca,pa predstavi ljudima (kupcima) prave cinjenice?Ne lazi,kao do sad.
Ajde nemoj da ih blokiras/onemogucujes komunikaciju kao do sad?Da vidimo kako ce dalje posao da ti se odvija?

Nece moci,a?
Pa naravno...

I posle se svi pitaju "Pa otkud toliko ljudi da tvrdi na internetu da je ovo scam ili ono scam?".
Pa evo,upravo zbog ovakvih.Sto im dupe zinulo za pare i samo gledaju da zadovolje svoju pohlepu.

Mozda bi ovde mogla da se primeni i ona cuvena NJegoseva - "Kome zakon u topuzu lezi,tragovi mu smrde necovjestvom".

Jos da ti kazem i ovo,
Najveca imena u istorji covecanstva su postala - i ostala - zbog toga sto su stvarali vrednost i za druge.Ne samo za sebe.Trudili su se da ovaj svet bude bolji.I po tome ih ljudi pamte.

Za razliku od njih,najveci SLJAM u ljudskoj istoriji je ostao upamcen...pa,po tome sto su cinili stvari koje sljam cini:oni su uzimali vrednost od drugih.Jer svoju vrednost izgleda da nisu ni imali.Zato im je bilo i potrebno da je uzimaju.Nasuprot velikim imenima,koji su imali dovoljno vrednosti da je i drugima daju.A ne da je kradu.To rade osobe koje su prazne iznutra.

Ti kako hoces.
Ako mozes opameti se,budi covek,ne budi sitna dusa.Uzmi i stvaraj vrednost i za druge ljude.Pohlepnost nikad nije vodila dobrim stvarima.
Ako ne mozes...pa nista onda.Nadam se da ces na kraju snaci ono sto i zasluzujes.Toliko.

Stvarno se razmiljam da pitam Dbomestara da me postavi za admina foruma, jeste da bi mi to oduzimalo vremena ali mi je zao kad pogledam kakve su sad teme a kakve su bile nekada.. Pratim ovaj forum od 2009 te godine! Ako vec ne mogu nesto preterano da doprnesem tekstovima, barem da brisem spam teme i ljude..

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thank you
Thanks given by (1): novii
18-01-2018, 09:53 PM
Bas to, svi ste vi sigurno postenjacine Smile ja ne varam nikoga, kazem im za opciju refunda, uostalom vide i samo ako znaju citati... Winking

Btw svaka cast ikome ako je procitao cijeli text od ovog iznad... kako mu se da?
Thank you
19-01-2018, 07:45 PM
exer ma ti ni ne zaradjujes samo ovde pises i izmisljas.
Thank you
23-01-2018, 10:40 PM
(19-01-2018 07:45 PM)Sacuvajmoprirodu Wrote:  exer ma ti ni ne zaradjujes samo ovde pises i izmisljas.

ma da? zanimljivo...
Thank you
24-01-2018, 10:20 PM (This post was last modified: 24-01-2018 10:22 PM by Sacuvajmoprirodu.)
(23-01-2018 10:40 PM)exer Wrote:  
(19-01-2018 07:45 PM)Sacuvajmoprirodu Wrote:  exer ma ti ni ne zaradjujes samo ovde pises i izmisljas.

ma da? zanimljivo...

Danas je zaradio 1000e juce 3000e a sutra ce 4000e Crazy_grinCrazy_grinCrazy_grinCrazy_grinCrazy_grin
Thank you
24-01-2018, 11:10 PM
(24-01-2018 10:20 PM)Sacuvajmoprirodu Wrote:  
(23-01-2018 10:40 PM)exer Wrote:  ma da? zanimljivo...

Danas je zaradio 1000e juce 3000e a sutra ce 4000e Crazy_grinCrazy_grinCrazy_grinCrazy_grinCrazy_grin

Sto je najcrnje ima da padne ako neko preceslja malo ove tekstove i pozabavi se prevarama Biggrin

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thank you
24-01-2018, 11:18 PM (This post was last modified: 24-01-2018 11:19 PM by Sacuvajmoprirodu.)
(24-01-2018 11:10 PM)iamkermit94 Wrote:  
(24-01-2018 10:20 PM)Sacuvajmoprirodu Wrote:  Danas je zaradio 1000e juce 3000e a sutra ce 4000e Crazy_grinCrazy_grinCrazy_grinCrazy_grinCrazy_grin

Sto je najcrnje ima da padne ako neko preceslja malo ove tekstove i pozabavi se prevarama Biggrin

Dovoljno je da par prevarenih prijavi i naleti na ovaj forum,zatrazi preko policije ip adresu od administratora i ode nam nas hvalisavac u istrazni zatvor HystericalHystericalHystericalHystericalHysterical
Thank you
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ClickBank Srbija james 35 19,442 26-08-2018 10:33 PM
Last Post: NekoNekic
  Clickbank pomoć Matt_3 8 1,430 04-04-2018 06:14 PM
Last Post: dzasmill
Rolleyes Kako ClickBank-om 30$ dnevno? Dzoks1 10 4,623 18-12-2017 06:03 PM
Last Post: exer
  Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda i Iskustva) Srdjan87 84 42,058 07-12-2017 06:12 PM
Last Post: exer
Smile Uvod u Clickbank; metode i taktike za promociju Kapetan Bačvica 19 6,033 23-09-2014 05:12 PM
Last Post: sema
  Primjeri odličnih clickbank blogova/sajtova mvasic 14 5,904 30-08-2014 07:31 PM
Last Post: posteryu
Icon2 ClickBank i mjerenje konverzije BadBoy 0 1,408 17-08-2014 01:01 PM
Last Post: BadBoy
  Povrat novca na Clickbank-u? Darster 4 2,650 17-03-2014 06:16 PM
Last Post: dragandragan04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)