Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clickbank par pitanja
16-12-2017, 08:55 PM
RE: Clickbank par pitanja
Već si previše odao šta radiš. Ako blokiraš ljude koji kupe, to ih može vrlo lako naterati da urade chargeback ili refund. Osim ako i ne skontaju da su blokirani...

https://www.youtube.com/watch?v=m3gcb_9Q10E
Send this user an email Find all posts by this user
Thank you
18-12-2017, 06:05 PM
(16-12-2017 08:55 PM)weblinks Wrote:  Već si previše odao šta radiš. Ako blokiraš ljude koji kupe, to ih može vrlo lako naterati da urade chargeback ili refund. Osim ako i ne skontaju da su blokirani...

Nisam mislio doslovno blokiram, nego jednostavno ignoriram.. stavim poruke na spam, i vise ih ne dobivam

REalnost je da ljudi ne znaju napraviti refund na clickbanku Biggrin
Pogotovo na ovom sto ja radim, vidim da je refund 0% ..
jedna osoba mi je rekla da je zatrazila povrat novca, ali joj nisu odgovorili.. tako da nema od toga nista Biggrin
Thank you
19-12-2017, 05:12 PM
2017-12-19 (current week) $294.32

Za sad rekord sto se tjedna tice..... Nek je 300 dolara tjedno x4... 1200 .. ja prezadovoljan.. Plus sto je isplata svaki tjedan na payoneer, to bi bilo nekih 1800 kn tjedno...
Thank you
20-12-2017, 05:35 PM
Evo sjele mi prve pare na payoneer. pisalo 20.12.. i evo vec sjelo. brzi su Biggrin
Thank you
28-12-2017, 02:18 PM (This post was last modified: 28-12-2017 02:19 PM by exer.)
bemti nikako probiti 100 dolara zarade u jednom danu, za sad mi je ovo rekord

Wed Dec 27 $96.80
Nego, ako mi netko moze pomoci,

zanima me da li se isplati platiti neko oglasavanje, i koje? tipa facebook ads, bing ads..

DA imam i duplu zaradu nego sto je ulog, pa dobro. Ulozim dnevno 100 dolara, zaradim 200, 100 cistih
Thank you
28-12-2017, 08:57 PM
Isplati se oglasavanje itekako ako odradis pametno. Ako radis sa nasim ljudima iz regiona (Srbija, Hrvatska, BIH, CG, itd.) bolje se reklamiraj preko oglasa.

Ako hoces da se oglasavas online, vodi samo racuna, posto promovises affiliate programe, da zaobidjes Facebook, Adwords, Bing i vece mreze u sirokom luku. Suspendovace ti naloge trajno, cim provale sta promovises. Ako se ipak odlucis za njih, moras veoma dobro da kamufliras sta promovises. Imaj na umu da te Facebook i Adwords (verovatno i Bing) trajno vezuju za URL i kada jednom napravis kampanju, vise je ne mozes nikad obrisati. Ako im se u buducnosti nesto ne svidi na tvom sajtu, sleduje ban. I to bez mogucnosti zalbe. Mislim mozes da se zalis, ali od toga nista. Cak i ako npr. batalis sajt i domen, kupi ga neko drugi i napravi nesto sto im se ne svidi. Znam da deluje idiotski i krajnje neprofesionalno, ali tako je. Ne oprastaju greske i ne interesuju ih opravdanja.

Za affiliate programe bolje koristi neke manje poznate mreze, ppv (mada i ovde ima ogranicenja), kupuj banere direktno od webmastera, ili koristi neki brokerski sajt (npr. BuySellAds).

Ja licno ne preporucujem affiliate programe za zaradu, ali posto imas metod koji ti je profitabilan, svakako poradi na njemu maksimalno.

Pozdrav!

https://www.youtube.com/watch?v=m3gcb_9Q10E
Thank you
06-01-2018, 04:39 PM
(28-12-2017 08:57 PM)weblinks Wrote:  Isplati se oglasavanje itekako ako odradis pametno. Ako radis sa nasim ljudima iz regiona (Srbija, Hrvatska, BIH, CG, itd.) bolje se reklamiraj preko oglasa.

Ako hoces da se oglasavas online, vodi samo racuna, posto promovises affiliate programe, da zaobidjes Facebook, Adwords, Bing i vece mreze u sirokom luku. Suspendovace ti naloge trajno, cim provale sta promovises. Ako se ipak odlucis za njih, moras veoma dobro da kamufliras sta promovises. Imaj na umu da te Facebook i Adwords (verovatno i Bing) trajno vezuju za URL i kada jednom napravis kampanju, vise je ne mozes nikad obrisati. Ako im se u buducnosti nesto ne svidi na tvom sajtu, sleduje ban. I to bez mogucnosti zalbe. Mislim mozes da se zalis, ali od toga nista. Cak i ako npr. batalis sajt i domen, kupi ga neko drugi i napravi nesto sto im se ne svidi. Znam da deluje idiotski i krajnje neprofesionalno, ali tako je. Ne oprastaju greske i ne interesuju ih opravdanja.

Za affiliate programe bolje koristi neke manje poznate mreze, ppv (mada i ovde ima ogranicenja), kupuj banere direktno od webmastera, ili koristi neki brokerski sajt (npr. BuySellAds).

Ja licno ne preporucujem affiliate programe za zaradu, ali posto imas metod koji ti je profitabilan, svakako poradi na njemu maksimalno.

Pozdrav!

A vidi ovo sto radim je aktivna metoda i ako nisam kuci taj dan ne zaradim nista... Probao sam rankirati jedan yt video, i za sad bude po par dana po 1 prodaja, ali slabo je to sve..
Thank you
08-01-2018, 04:01 PM (This post was last modified: 08-01-2018 04:04 PM by exer.)
danas

Mon Jan 08 $96.84

dakle jos jedna prodaja i probijam 100 dolara dnevno konacno Biggrin

a tek su 3 sata..

btw krenio sam s FAcebook adsima, 10 dolara dnevno za sad, svaki dan imam 1 prodaju od 17 dolara tako da se isplati..

e sad budem testirao jedan dan pa stavim 100 dolara cisto da vidim koliko bih mogao zaraditi

Moje neko misljenje je ,, dao bih i 200 dolara dnevno kad bih zaradio barem 300 dolara.. dakle 100 cistog
Thank you
08-01-2018, 05:31 PM (This post was last modified: 08-01-2018 05:36 PM by exer.)
Mon Jan 08 $114.54

evo rekorda Biggrin

Mon Jan 08 $145.93

pa sta je ovo danas? Biggrin
Thank you
08-01-2018, 08:21 PM
(08-01-2018 05:31 PM)exer Wrote:  Mon Jan 08 $114.54

evo rekorda Biggrin

Mon Jan 08 $145.93

pa sta je ovo danas? Biggrin
Mozes da mi obijasnis malo vise o toj tvojoj metodi zarade u inbox? Smile

WPS VET PORTAL
Dog nutrition
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thank you
08-01-2018, 09:28 PM (This post was last modified: 08-01-2018 09:33 PM by exer.)
E ne smijem.. onda ce mi se zarada prepoloviti nazalost.. Za sad sam 100% siguran da ovo radim jedini u hrvatskoj, dosta sam gledao i nisam nasao nikoga...

Mon Jan 08 $156.97
S ovim sam probio i rekord , 500 dolara ttjedno Winking ... nelose kad pogledas.. 500 dolara za tj dana.. gdje ces to zaraditi

Ali evo, imam 3 metode, dakle facebook oglasi, youtube, i jos jedna glavna.... koja je aktivna metoda, dok su fb i yt pasivne, one same mi donesu po 1 prodaju dnevno, ali sam boostao video , ulozio sam skoro 100 dolara za rankiranje itd. tako da.... fb adse 10 dolara dnevno za sad, malo mi je rizik probati s vise, ali vidjet cemo za dan, dva
Thank you
09-01-2018, 01:40 PM (This post was last modified: 09-01-2018 01:40 PM by liquid.)
ma cim imas neki proizvod vjerovatno moze proci na instagramu ili fbu ... samo na pocetku moras malo para pustiti niz vodu da vidis preko trackera koji profil korisnika ti donosi najvise konverzija pa onda kampanju targetiraš samo na te profile ljudi ...

ja imam strasan plan samo nemam puno para da ulozim hahahha
Find all posts by this user
Thank you
09-01-2018, 05:42 PM
(09-01-2018 01:40 PM)liquid Wrote:  ma cim imas neki proizvod vjerovatno moze proci na instagramu ili fbu ... samo na pocetku moras malo para pustiti niz vodu da vidis preko trackera koji profil korisnika ti donosi najvise konverzija pa onda kampanju targetiraš samo na te profile ljudi ...

ja imam strasan plan samo nemam puno para da ulozim hahahha

O koliko para se radi?

Jbg ja ove pare nist ne trosim za osobne potrebe, volio bih kad bih znao kako uloziti na pravi nacin...
Thank you
10-01-2018, 08:15 PM
Wed Jan 10 $96.75
Tue Jan 09 $63.86
Thank you
11-01-2018, 03:12 PM
krenulo me malo bolje.. vec zadnjih par dana oko 100 dolara prosjek kad sve zbrojim
Ne znam ni kako ni zasto, ali prodaje su puno lakse zadnjih par dana, vjerojatno jer sam promjenio malo taktiku, realnije je sve

Thu Jan 11 $78.82
Wed Jan 10 $96.75
Tue Jan 09 $63.86
Mon Jan 08 $156.97
Thank you
14-01-2018, 12:56 AM
(11-01-2018 03:12 PM)exer Wrote:  krenulo me malo bolje.. vec zadnjih par dana oko 100 dolara prosjek kad sve zbrojim
Ne znam ni kako ni zasto, ali prodaje su puno lakse zadnjih par dana, vjerojatno jer sam promjenio malo taktiku, realnije je sve

Thu Jan 11 $78.82
Wed Jan 10 $96.75
Tue Jan 09 $63.86
Mon Jan 08 $156.97
Preterujes sa hvalisanjem,batice.

Shopmania
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
Thank you
Thanks given by (1): lazar:)
14-01-2018, 01:26 AM
Apsolutno se slazem sa @Micom ne vidim tvoju poentu!? Vec sam te jednom pitao na koji nacin ti doprinosis clanovima ovog foruma, ne vidim da si negde bilo sta napisao da pomognes novim clanovima ili starim ne bitno... Odgovaras sam sebi na post iz dana u dan vidite koliki mi je Lol ja kapiram da je ovaj forum jako propao i odavno izgubio staru slavu ali ti moras da skapiras da apsolutno nikoga ne zanima koliko si ti zaradio i kako ti dobro ide... Zamisli da smo svi ovde pisali kako smo imali uspesne poslove i zaradili ogromne svote novca a pritom nista nismo doprineli forumu nego cisto se hvalili kako smo mi uspesni.

Ok kapiram super ti ide dabogda ti jos bolje u buducnosti ali skapiraj samo nerviras ljude sa ovim svojim objavama posto apsolutno nista ne doprinosis samo se hvalis!

Samo zamisli ovo jel bi bilo OK da ja otvorim thread i kazem da sam uspeo da sacuvam 12 BitCoin-a od 2014 i prodao ih u Decembru 2017 i zaradio ogromnu svotu novca i sada uzivam u istim. Kakav je to doprinos osim svom egu ?!

Nadam se da ovo neces shvatiti kao uvredu cisto prijateljski savet mani se toga da objavljujes i sam sebi odgovaras na temu ako mozes doprinesi ako ne cuti i radi za sebe.

Good Artists Borrow, Great Artists Steal - Pablo Picasso
Thank you
14-01-2018, 06:13 PM
Tko se hvalisa? valjda treba biti motivacija za druge.. ja sam krenio od 0, bez ikakvog iskustva, i vec imam solidnu zaradu...
Thank you
15-01-2018, 06:06 PM
Sta ste ljubomorni? ljubomora izbija iz vas sto nista ne zaradujete, a ja kao totalni noob uzimam po 100-150 dolara dnevno bez skoro nikakvog ulaganja.. ljubomora je zajebana stvar. cao
Thank you
15-01-2018, 06:19 PM (This post was last modified: 15-01-2018 06:19 PM by lazar:).)
(15-01-2018 06:06 PM)exer Wrote:  Tko se hvalisa? valjda treba biti motivacija za druge.. ja sam krenio od 0, bez ikakvog iskustva, i vec imam solidnu zaradu...

Sta ste ljubomorni? ljubomora izbija iz vas sto nista ne zaradujete, a ja kao totalni noob uzimam po 100-150 dolara dnevno bez skoro nikakvog ulaganja.. ljubomora je zajebana stvar. cao

Zajebano je kad si glup a ne znas Smack Nema sta tebi niko da ljubomorise sine moj nisi ti otkrio toplu vodu nikakvu i sad mi svi koji radimo i zaradjujemo treba da kacimo ovde da bih dokazali da zaradjujemo. Ili sto kazes da bi motivisali druge a kao da ne postoji na internetu milijardu dokaza da ljudi zaradjuju.

Ti realno nastavi sam sebe da motivises i hranis svoj veoma mali ego koji si upravo dokazao. Forum je nazalost odavno propao i ovakvim temama bih odavno bio kraj.

Vidi se da si klinac i super je sto zaradjujes lepe svote novca i da ce bog zaradjivaces jos vise ubuduce i ja ti zelim svu srecu u tome!

„Pametni mogu da biraju, da budu i pametni i glupi, kako im više odgovara. Glupi nemaju izbora.” — Duško Radović

Good Artists Borrow, Great Artists Steal - Pablo Picasso
Thank you
Thanks given by (2): ulysses, deea8888
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ClickBank Srbija james 35 19,282 26-08-2018 10:33 PM
Last Post: NekoNekic
  Clickbank pomoć Matt_3 8 1,374 04-04-2018 06:14 PM
Last Post: dzasmill
Rolleyes Kako ClickBank-om 30$ dnevno? Dzoks1 10 4,493 18-12-2017 06:03 PM
Last Post: exer
  Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda i Iskustva) Srdjan87 84 41,245 07-12-2017 06:12 PM
Last Post: exer
Smile Uvod u Clickbank; metode i taktike za promociju Kapetan Bačvica 19 5,870 23-09-2014 05:12 PM
Last Post: sema
  Primjeri odličnih clickbank blogova/sajtova mvasic 14 5,796 30-08-2014 07:31 PM
Last Post: posteryu
Icon2 ClickBank i mjerenje konverzije BadBoy 0 1,381 17-08-2014 01:01 PM
Last Post: BadBoy
  Povrat novca na Clickbank-u? Darster 4 2,576 17-03-2014 06:16 PM
Last Post: dragandragan04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)