Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iframe
31-10-2017, 04:26 PM
Iframe
Pozdrav

Zanima me mogu li se koristiti u Iframeu varijable i na koji način? Pokušavala sam no bez uspijeha.

Primjer:

PHP Code:
<?php 
$id 
$_GET['id'];
?>

<iframe>
src="http://internetzarada.org/showtread.php?tid=<?php echo $id?>" </iframe> 

Predpostavimo da želim na stranici Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. prikazati Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. na koji način bi se to moglo izvesti?

Ja sam pokazala primjer kako bi ja to uradila ali ne funkcionira Smile) Nadam se da sam objasnila što želim uraditi.

Lp
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-10-2017, 09:43 PM
RE: Iframe
Riješila sam,molim lock Smile
01-11-2017, 12:34 PM
(31-10-2017 09:43 PM)Lana_Kovacevic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Riješila sam,molim lock Smile

mozes napisati i kako
01-11-2017, 08:02 PM
(01-11-2017 12:34 PM)faroALI Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(31-10-2017 09:43 PM)Lana_Kovacevic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Riješila sam,molim lock Smile

mozes napisati i kako

Uporedi njen kod, i ovaj ispod koji je "popravljen"
PHP Code:
<?php 
$id 
$_GET['id'];
?>

<iframe src="http://internetzarada.org/showtread.php?tid=<?php echo $id?>"> </iframe> 

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
Thanks given by (1): faroALI
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Iframe na blogger-u izbagy2903 5 1,234 27-07-2015 01:48 PM
Last Post: emaus
  Iframe pitanje dragan.25 4 1,029 23-02-2013 06:08 PM
Last Post: dragan.25

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)