Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raspored reklama
29-10-2017, 07:59 PM
Raspored reklama
Cao svima, moj sajt je turskiglumci.com da li mozete da mi pomognete u vezi rasporeda reklama na glavnoj stranici i postovima , u poslednje vreme imam sve više pregleda stranica a sve manje klikova. Koji raspored bi bio optimalan?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-10-2017, 09:35 PM
RE: Raspored reklama
Fali ti desna uska kolona i u njoj negdje po sredini visine clanka jedan 300x250 banner
29-10-2017, 10:01 PM (This post was last modified: 29-10-2017 10:07 PM by jecajexycoje.)
(29-10-2017 09:35 PM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Fali ti desna uska kolona i u njoj negdje po sredini visine clanka jedan 300x250 banner

Nažalost moja tema u wordpressu nema opcije za takav widget. Jel ima jos neko neki predlog?
30-10-2017, 10:16 AM
(29-10-2017 10:01 PM)jecajexycoje Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(29-10-2017 09:35 PM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Fali ti desna uska kolona i u njoj negdje po sredini visine clanka jedan 300x250 banner

Nažalost moja tema u wordpressu nema opcije za takav widget. Jel ima jos neko neki predlog?

Mijenjaj temu, jer ta bi ti kolona mogla donijeti dosta zarade
30-10-2017, 12:39 PM
(30-10-2017 10:16 AM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(29-10-2017 10:01 PM)jecajexycoje Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nažalost moja tema u wordpressu nema opcije za takav widget. Jel ima jos neko neki predlog?

Mijenjaj temu, jer ta bi ti kolona mogla donijeti dosta zarade

Mozda za desktop racunare, ali na mobilnim ta reklama ode dole i nema zarade od nje, a ja imam vise poseta sa mobilnih. A stvarno ne bih da menjam ovu temu jer je najbolja sto se tice sajta vezanog za vesti.
30-10-2017, 01:10 PM
(30-10-2017 12:39 PM)jecajexycoje Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(30-10-2017 10:16 AM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mijenjaj temu, jer ta bi ti kolona mogla donijeti dosta zarade

Mozda za desktop racunare, ali na mobilnim ta reklama ode dole i nema zarade od nje, a ja imam vise poseta sa mobilnih. A stvarno ne bih da menjam ovu temu jer je najbolja sto se tice sajta vezanog za vesti.

I ja imam istu posjetu kao i ti pa mi desna kolona vuce mnogo zarade, al ok, ne znam sto pitas ako se drzis te teme, a trazis rjesenja?
30-10-2017, 01:36 PM
(30-10-2017 01:10 PM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(30-10-2017 12:39 PM)jecajexycoje Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mozda za desktop racunare, ali na mobilnim ta reklama ode dole i nema zarade od nje, a ja imam vise poseta sa mobilnih. A stvarno ne bih da menjam ovu temu jer je najbolja sto se tice sajta vezanog za vesti.

I ja imam istu posjetu kao i ti pa mi desna kolona vuce mnogo zarade, al ok, ne znam sto pitas ako se drzis te teme, a trazis rjesenja?

Da li mozes da mi das link tvog sajta da vidim kako to izgleda?
30-10-2017, 04:47 PM (This post was last modified: 30-10-2017 04:47 PM by deea8888.)
Povedi računa o pravilima. Kako je ispravno postaviti reklamu: oko slike, videa, menus i sl. da ne bude kasnije problem sa adsensom Smack
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [Pomoc] Kako zaraditi preko reklama na blogu chicharito014 6 4,038 17-01-2012 08:57 PM
Last Post: sax

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)