Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uveli mi potvrdu za klik na reklamu
30-09-2017, 10:51 PM
uveli mi potvrdu za klik na reklamu
Da l ise nekom dogodio sljedeci problem i sta treba da se poduzme da se to riješi jer ovako kako je sad, nema smisla bavit se ovim za one koji dnevno ne premasuju 20 000 pregleda kao ja.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
30-09-2017, 11:36 PM
RE: uveli mi potvrdu za klik na reklamu
(30-09-2017 10:51 PM)westopic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Da l ise nekom dogodio sljedeci problem i sta treba da se poduzme da se to riješi jer ovako kako je sad, nema smisla bavit se ovim za one koji dnevno ne premasuju 20 000 pregleda kao ja.

Ako je rijec o AdSense, onda vjerovatno krsis uslove koristenja (imao sam slicnu stvar).

- rekalme su ti preblizu sadrzaju
- nije naznaceno da je box s reklamom (Advertistements u nazivu iznad reklame)
- reklama ti oponasa okolni sadrzaj
- itd. itd. itd.

Probaj ih kontaktirati preko Formulara, meni je uspjelo, naglasili su sta je problem (otprilike), nakon 15 dana se sve vratilo u normalu...
Send this user an email Find all posts by this user
01-10-2017, 12:56 AM
a nekad su gasili profile zato što je pisalo advertisements iznad reklame, kao ne smije se uopšte naglašavati da je to reklama
Find all posts by this user
01-10-2017, 01:18 AM (This post was last modified: 01-10-2017 01:18 AM by Q_Line.)
(01-10-2017 12:56 AM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. a nekad su gasili profile zato što je pisalo advertisements iznad reklame, kao ne smije se uopšte naglašavati da je to reklama

E sada to izricito traze, i mene je to iznenadilo kada su mi napisali Lol
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Klik - najbolji nacin da ti kazem hvala m4ster 15 2,780 10-07-2010 06:34 PM
Last Post: blackjackk

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)