Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monetizacija sajta, 10000 posjeta dnevno.
07-08-2017, 12:29 PM
Monetizacija sajta, 10000 posjeta dnevno.
[Image: O0zJJVZ.png]

Pozdrav, zelio bih da cujem par savjeta od iskusnijih webmastera o mogucim nacinima monetizacije sajta koji je u porastu i trenutno ima oko 10k posjeta dnevno, 90% posjeta su sa balkana. Za sada nema nikakav vid monetizacije na sajtu. Hvala unaprijed na odgovorima! Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
11-08-2017, 09:26 PM
RE: Monetizacija sajta, 10000 posjeta dnevno.
(07-08-2017 12:29 PM)djordje93 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. [Image: O0zJJVZ.png]

Pozdrav, zelio bih da cujem par savjeta od iskusnijih webmastera o mogucim nacinima monetizacije sajta koji je u porastu i trenutno ima oko 10k posjeta dnevno, 90% posjeta su sa balkana. Za sada nema nikakav vid monetizacije na sajtu. Hvala unaprijed na odgovorima! Smile

Mozes zatraziti google adsense reklame, ali trenutno iskustvo da je za balkan jako tesko dobiti ako te bas nepotrefi, plus veliki minus za google je sto cekas isplatu mjesec dana a i previse su strogi za pravilima za male sajtove.

Moj ti je prijedlog da krenes raditi sa mediavenusom na 10k pregleda u prosjeku mozes uzeti dnevno 7-10 dolara a isplata svako 7 dana na karticu ti legne lova.

Znam da ce sada mnogi odma popljuvati mediavenus sa losim iskustvima ali evo ja radim vec 3 mjeseca kako sam zavrsio sa adsensom i ide odlicno prosjek 20-30 dolara dnevno isplata svake srijede ili cetvrtka.

Ako zelis vise info javi se na PP.
Send this user an email Find all posts by this user
13-08-2017, 12:06 AM
RE: Monetizacija sajta, 10000 posjeta dnevno.
Naravno prvo probaj sa AdSense-om

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)