Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!
03-07-2017, 04:38 PM
Smil42c3e9b74e235 [JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!
Pozdrav ljudi, jako dugo me nije bilo jer zaista nisam aktivan po forumima od obilnosti posla i obaveza u kojima se nalazim. Moram se pohvaliti da sam napredovao i da sam ostvario neku stabilnu pasivnu zaradu od oko 100inak eura dnevno pa sam se stoga odlucio da zapocnem svoj Journey na svom blogu.. I to ni manje ni vise nego u Dropshippingu (koji evo sada tek vidim da je jako popularan ovde!) Drinking

Da ne blebetam previse, sve mozete videti na ovom linku:

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

P.S Administracijo, nadam se da nije problem da delim svakog dana link ka novom clanku u ovom postu Poke

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): obelix011
03-07-2017, 09:41 PM
RE: [JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!
Super si to napravio

Sigurna zarada
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
Send this user an email Find all posts by this user
05-07-2017, 12:01 PM
I ja planiram u skorije vrijeme da krenem sa dropshippingom.
Jedno pitanje:
Da li ces raditi SEO ili ces se oslanjati na reklame sa FB-a?
Srecno!
06-07-2017, 05:58 PM
(05-07-2017 12:01 PM)barbarosa Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. I ja planiram u skorije vrijeme da krenem sa dropshippingom.
Jedno pitanje:
Da li ces raditi SEO ili ces se oslanjati na reklame sa FB-a?
Srecno!

Isto pitanje imam ?
06-07-2017, 11:10 PM
Koliko sam procitao na WM forumu, reklamirace se na FB-u.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
Find all posts by this user
07-07-2017, 02:58 AM (This post was last modified: 07-07-2017 04:51 AM by barbarosa.)
Jos da pitam ovo,da li ce tvoj shop imati mogucnost placanja kreditnom karticom ili samo PayPal?

Loxo,moze link do posta?
07-07-2017, 10:41 AM (This post was last modified: 07-07-2017 10:41 AM by Loxo.)
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
17-07-2017, 04:48 AM
Evo ga novi UPDATE drugari :slight_smile: Rešio problem sa hostom, što sam i objasnio u članku, odmorio se malo na jezeru, vreme je za nove pobede!

Recite mi šta mislite o ovome do sada, pitajte neka pitanja, hajde da razgovaramo o ovome!

Odgovori na vaša pitanja:

Planiram promovisati putem FB reklama, naravno ako se nešto indeksuje, indeksovalo se ali tu ne udaram nikakav fokus!

Za sada isključivo PayPal-om ali planiram da pošaljem aplikaciju za 2checkout i omogućim plaćanje karticom, što je itekako dobra stvar! Drinking

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
21-07-2017, 09:22 AM
Imam par pitanja za pocetak

1. Da li Za pocetak ne moram narucivati robu sa Aliexpressa pa slati u amazon store?
2. Mogu li samo uzimati proizvode sa Amazona ubaciti u Shopfy i povecati cijenu kako sto si ti objasnio na slici?

Malo me zbunjuje dropshipping (preprodaja), mozda zbog toga sto ima raznih nacina.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
24-07-2017, 05:38 AM
Guglastican: Odgovorio sam ti na blogu! Smile

Evo ga momci novi post, upadnite, pročitajte, dajte sugestije, postavljajte pitanja Poke HAJMO U NOVE POBEDE!

Thanks given by (1): guglastican
29-07-2017, 08:21 PM
(24-07-2017 05:38 AM)SpawneR Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Guglastican: Odgovorio sam ti na blogu! Smile

Evo ga momci novi post, upadnite, pročitajte, dajte sugestije, postavljajte pitanja Poke HAJMO U NOVE POBEDE!

hvala, imam jos jedno pitanje.

Koje nacine placanja koristis na shopu paypal ili paypal i 2checkout? Koliko si cekao da ti odbore 2checkout?

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
30-07-2017, 07:45 PM
(29-07-2017 08:21 PM)guglastican Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(24-07-2017 05:38 AM)SpawneR Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Guglastican: Odgovorio sam ti na blogu! Smile

hvala, imam jos jedno pitanje.

Koje nacine placanja koristis na shopu paypal ili paypal i 2checkout? Koliko si cekao da ti odbore 2checkout?

Nijedan link ne radi?
21-08-2017, 05:57 PM
Zao mi je sto nisam stigao da procitam ranije postove,ali...jel ovo jos jedan propali pokusaj "pratite me do 1000$ dnevno"?
22-08-2017, 03:21 PM
momak je zaradjivao 100€ dnevno dok mu nisu obrisali sve stranice jer je neko prijavio zbog dmca, ako je mogao 100€ moze i 1000€ sigurno ... kada vrati 50ak stranica sigurno ce se vratiti ovom journeyu
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zarada od sajta sa 20 hiljada poseta dnevno!? djordje93 6 384 13-09-2017 08:03 PM
Last Post: djordje93
Smil42c642f95f382 Zarada deljenjem slika (ImageUpload zarada) SpawneR 58 12,788 22-05-2017 06:46 PM
Last Post: ssyy
  Dropshipping na ebay-u pomoc tinchi95 4 1,472 31-12-2016 04:52 PM
Last Post: marsovacpfc
  Dropshipping partner hacinh 0 1,415 28-01-2016 07:14 PM
Last Post: hacinh
  Dropshipping sa amazon na ebay prodaja barbarosa 2 2,691 02-11-2015 09:50 PM
Last Post: DeSeo
  Ispunjavanje anketa 500$-1000$/mj M00nlander 47 45,651 18-11-2013 05:39 PM
Last Post: Clairvoyance
  50$ dnevno Crnaccc 3 2,225 03-06-2012 10:21 PM
Last Post: VWolf

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)