Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sami pocetak u dropshiping
28-06-2017, 08:32 AM
Sami pocetak u dropshiping
Pozdrav svima,u naslovu sam napisao sami pocetak ali znam kako funkcionise.Pa imam par pitanja:

1.Zanima me ako npr. preprodajem robu sa amazona na ebay ,koje proizvode da nadjem za preprodaju i da li je moguce naci proizvod koji mozes skuplje prodavati na ebayu a da ti to neko kupi.I kako kao ja pocetnik koji nemam neku reputaciju ,feedbackove i ja koji sam nepouzdan da mi kupi na mom ebay profilu.

2.Drugi nacin je da otvorim svij web shop da,kupim hosting,domen i ostalo da sredim,da nadjem proizvode.Gdje ,kako i koliko uloziti u oglasavanje,neki vasi savjeti.Ali kafa bih to radio trebao bi raditi i na SEO-u.

3.I poslednje pitanje,gdje da nadjem dobavljaca,sa kojih sajtova uzimati robu a sa kojih prodavati.

Novi sam u ovome,ako sam nesto pogresno shvatio,ocekuhem vasu pomoc, kao i vase savjete.Hvala vam! Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
28-06-2017, 04:38 PM
RE: Sami pocetak u dropshiping
dajte ljudi nemojte komplikovati -.-

procitaj moj veliki post iz teme ispod

ne kupuj nikakav hosting i ne pravi sajt, koristi shopify, a ako bas zelis uzmi neki domen ako ti se vise uklapa u marketing

i nikako neces preprodavati robu sa amazona na ebay ili obratno... ne prodaje se roba sa finalne prodanvice na finalnoj prodavnici
28-06-2017, 06:45 PM
Posto se shopify placa, postoji li neki dobar nacin da se reklamira prodavnica makar u onih prvih mesec dana dok je free trial, pa da se onda tek predje na facebook ads i tako dalje?
Find all posts by this user
28-06-2017, 07:53 PM (This post was last modified: 28-06-2017 07:55 PM by probotzor.)
sopifaj je besplatan prvih 15 dana, a lako se moze naci kupon za jos 30

fejsbuk cesto poklanja vaucere za besplatne reklame, a znam da je do skoro(kada sam ja poslednji put koristio), novac skidao tek kada se zavrsi reklamni period... ako je i sada tako, imate dovoljno vremena da sve razvijete

u sustini u prvih 45 dana mozete da zaradite i za sopifaj za naredni period i za fejsbuk reklamu
29-06-2017, 02:38 AM
Ti na shopyfly dobijes njihov dome i teme za shopove?Na koji nacin da reklamiram i kako sto bolje sa prodjem i kako proizvodw i koje da biram.Mozes li detaljnije ,i na koji nacin ti to radis?
29-06-2017, 08:25 AM
(29-06-2017 02:38 AM)barbarosa Wrote:  Ti na shopyfly dobijes njihov dome i teme za shopove?Na koji nacin da reklamiram i kako sto bolje sa prodjem i kako proizvodw i koje da biram.Mozes li detaljnije ,i na koji nacin ti to radis?

pogledaj onaj moj veliki post u drugoj temi o dropshippingu, pise dosta stvari

dobijes njihove teme(classic i minimalist najbolje prolaze), a domen mozes da kupis da redirektuje na tvoj sopifaj store
29-06-2017, 01:51 PM
Kako uraditi SEO dobar na shipfy?Vidiosam spominjao si YT ,da li ima neki drugi bolji nacin?
I nije mi jasno oko dobavljaca,gdje ga naci i da li se predstaviti kao dropahiper ili sta?
I na koji nacin navuci promet,preko reklama na fb ,ne samo preko YT.Ja bih volio da uradim dobar seo da mi sa google atizu natavno placao bi oglasavanjr..

RADIS li ti dropahippig trenutno i ako si radio prije kako je proslo?
29-06-2017, 07:31 PM
rekao sam u onom postu, predstavis se kao online retailer

preko fejsa se reklamiras na pocetku, youtube tek posle

seo vec nije teko jednostavno reci u dve reci, unajmis nekog u najgorem slucaju, ali tek kad zaradis nesto

reklame na fejsu ce ti biti sasvim dovoljne za prvu zaradu, onda od nje ulozis u seo i ostalo
29-06-2017, 11:57 PM
Mislim da si samo zbunio coveka.

Free Bitcoin
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
30-06-2017, 07:18 AM
Aha uredu,o SEO-u sam citao znam da nije jednostavno reci u dvije recenice.
Zanima samo koje proizvode prodavati,sta je potrebno gledati?
Àko ti nije problem malo detaljnije da napises ako se vec bavis time i o tvom iskustvu.Ili da mi das link gdje mogu vise o tome procitati.
30-06-2017, 08:41 AM
proizvode moras da biras sam. prodajes ono sto mislis da mozes da prodas uspesno i onda na osnovu toga reklamiras ciljnoj grupi...

sto se tice seo, uzmi registruj se na neki seo forum, ima raznih tema o seo, u glavnom su dobre, samo izbegavaj blackhat metode, ako hoces da radis sve kako treba
30-06-2017, 08:53 AM
Uredu hvala na odgovoru.
Citao sam cijeli post ovde https://www.shopify.com/blog/117607173-the-definitive-guide-to-dropshipping-with-aliexpress#

I on govori da kazemo da smo dropshiperi,tamo na sredinu posta procitaj.Ti si govorio da se netrebamo tako pretstavljati,zasto?
30-06-2017, 01:28 PM
zato sto sam ja rekao da uopste ne treba raditi sa aliexpressom
ovo sto si ti okacio je guide za aliexpress i vaze drugacija pravila malo, ali je generalno bolje raditi direkt sa dobavljacima

slozices se i sam da je besmisleno biti "krajnja" prodavnica koja preprodaje stvari iz druge kranje prodavnice

na aliekspresu cak ima i ljudi koji naglasavaju da rade sa dropshipperima, ali oni to rade zato sto znaju da ce od dropsipera imati dosta narudzbina sto ce im povecati rejting, a svaki prodavac na aliekspresu to hoce

dobavljace briga za neki tamo rejting na aliju, rade samo sa onima koji su dovoljno profesionalni i sa kojima mogu da ostvare obostranu korist sa sto manje truda
30-06-2017, 03:37 PM
Imas li neki savjet kako naci dobrog,kvalitetnog dobavljaca?Hvala na odgovoru.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Smil42c642f95f382 Dropshiping Srbija-otvaranje firme ben_akiba 2 341 26-03-2018 08:54 PM
Last Post: ben_akiba
Star Pocetak-WebHost i Domen Nixel 1 558 15-12-2015 12:50 AM
Last Post: denza258
  Početak i Savjeti Ensar Kerken 7 1,163 28-10-2015 12:23 AM
Last Post: filip2508
  Pocetak! Hustler 2 678 05-05-2015 09:18 PM
Last Post: Hustler
Smile Pocetak zarade d1n0 3 1,437 27-01-2015 02:25 AM
Last Post: SpawneR
  Početak haris13 11 1,999 17-10-2013 09:56 PM
Last Post: vandanic
  Početak HellKingVrh 5 1,483 12-07-2013 06:11 PM
Last Post: Kapetan Bačvica
  Savjeti za početak juralfc 1 1,150 06-01-2013 01:32 AM
Last Post: VWolf

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)