Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube partnerstvo
» Najbolja mreža?
14-06-2017, 11:35 PM (This post was last modified: 14-06-2017 11:49 PM by Terminatorx.)
YouTube partnerstvo
Imam kanal na kom sam za nekih 70.000 mjesečnih pregleda zaradio cijeli 1$ (WOW!).
Znam da YouTube inače plaća 1$ za otprilike 4.000 pregleda (ispravite me ako griješim, tako kaže SocialBlade).
Trenutno koristim AdSense, a znam bi ta zarada mogla i morala biti (mnogo) veća ako bih postao partner sa nekom od mreža. Čitao sam starije razne teme i diskusije, ali pošto se situacija vremenom stalno mijenja i dopunjava, ljudi se žale na razne mreže, moram otvoriti novu (staru) temu. Interesuje me preporuka neke mreže za partnerstvo, po mogućnosti bez lockina (barem probnih mjesec dana), mada mi i nije to presudno. Ljudi, šta mislite kolika bi trebala biti (okvirna) zarada na recimo 1.000 pregleda?
BTW, imam tek nešto više od 100 pretplatnika, sadržaj kanala su razne kompilacije.
Da li moram gasiti štogod u AdSense-u (ukidati ga ili šta već) ako pređem na neku drugu mrežu ili se to radi automatski?
Da li na kraju krajeva postoji mogućnost da se, ako ostanem pri AdSense-u, zarada vremenom povećava kako raste broj pretplatnika (postajem poznatiji na tržištu itd)...??

Unaprijed zahvalan! Waving
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-06-2017, 01:01 AM
RE: YouTube partnerstvo
Mala ti je zarada,bas neverovatno.

Free Bitcoin
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
Send this user an email Find all posts by this user
17-09-2017, 05:17 PM
RE: YouTube partnerstvo
Mreza ce ti isto koristit isti taj adsense za standardne oglase a one njihove oglase od MCNa ce dobit samo veliki kanali tako da nemas koristi od MCNa, one besplatne pjesme ti ne trebaju.

Ukljuci sve vrste oglasa ako ih nemas posalji email youtube pa ce ti ih kroz 24h ukljucit
Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adsense i partnerstvo easy level 2 337 17-03-2018 09:13 AM
Last Post: easy level
  Youtube od A do Š (Youtube vodič) rakicko 41 21,184 03-12-2015 10:16 PM
Last Post: dalinea69
  Freedom Partnerstvo Mrxula 10 3,700 25-08-2014 11:50 PM
Last Post: Mrxula
  Youtube partnerstvo-par pitanja midho14 3 1,708 02-12-2012 12:45 PM
Last Post: gringo

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)