Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Botovi i njihovi komentari na forumu
18-04-2017, 09:14 PM
Botovi i njihovi komentari na forumu
Kao sto i sam naslov kaze otkud ovi silni botovi i razni bespotrebni komentari.

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
19-04-2017, 09:09 AM
RE: Botovi i njihovi komentari na forumu
(18-04-2017 09:14 PM)volimdaucim Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kao sto i sam naslov kaze otkud ovi silni botovi i razni bespotrebni komentari.

nema nekog moderatora da ovo regulise, iako sam sve prijavio valjda nemaju vremena. malo treba osveyenje na forumu, da se neko jos ovlasti da moze makar ovo da brise blokira i slicno. Obaveze cine svoje, razumem u potpunosti ali mi je malo zao sto nema vise aktivnosti i vise boljih i korisnijih tema.
Thanks given by (1): volimdaucim
19-04-2017, 03:18 PM
(18-04-2017 09:14 PM)volimdaucim Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kao sto i sam naslov kaze otkud ovi silni botovi i razni bespotrebni komentari.
Prosto - nema ko to da spreci.Tj. da ukloni,kad se vec pojavi.
Trebalo bi moderatori da saniraju to (za sprecavanje bi vec trebala asistencija tehnicke podrske foruma),ali...

Uglavnom,otvaranje ovakvih tema bas i nema poente.
Mi (ostali),kao obicni clanovi,ne mozemo nista da uradimo po tom pitanju.

Shit happens...
Thanks given by (1): volimdaucim
19-04-2017, 05:27 PM (This post was last modified: 19-04-2017 05:27 PM by volimdaucim.)
Uklonjeni su takvi komentari,ipak ima poente ova tema,jer mozda moderatori nisu videli te botove a kada sam otvorio temu ljudi su poceli vise prijavljivati..

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)