Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sta ovo ADSENSE trazi ??!!
14-04-2017, 11:18 AM (This post was last modified: 14-04-2017 11:22 AM by westopic.)
Sta ovo ADSENSE trazi ??!!
Poštovani,
ovom vas e-porukom želimo obavijestiti da jedna od vaših web-lokacija trenutačno nije u skladu s programskim pravilima usluge AdSense pa je stogaposluživanje oglasa na vašoj web-lokaciji onemogućeno.
ID problema: 80806379
Onemogućeno je posluživanje oglasa na:
Primjer stranice na kojoj se dogodilo kršenje pravila:
Potrebna radnja: provjerite jesu li sve ostale web-lokacije na vašem računu u skladu s programskim pravilima.
Trenutačan status računa: aktivan

Objašnjenje kršenja pravila

Kao što je navedeno u našim programskim pravilima, korisniku možda nećemo prikazivati Google oglase na stranicama s vrlo malo ili nimalo vrijednosti i/ili prekomjernim oglašavanjem. To uključuje stranice koje kopiraju ili preformuliraju sadržaj s drugih izvora bez dodavanja vrijednosti.

Točke koje treba zapamtiti:
Gore navedeni URL samo je primjer i moguće je da su ista kršenja pravila prisutna na ostalim stranicama ove web-lokacije ili na vašim drugim web-lokacijama.
Trebali biste pregledati sve članke/postove na svojoj web-lokaciji koji zadovoljavaju gore navedene kriterije.
Provjerite da u nijednom od tih članaka/postove oglasi nisu prikazani na istoj stranici.

Svaki post je linkovan na originalni sadrzaj, nisam se bavio nicim ilegalnim i ljudi mi opet domenu smaknuše. Ako neko strucniji zna u cemu je belaj neka pomogne.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
14-04-2017, 12:07 PM
RE: Sta ovo ADSENSE trazi ??!!
Nekoliko stavki tu ima

-- stranice sa jako malo ili nimalo teksta
-- stranice sa previše oglasa
-- stranice sa iskopiranim člancima sa drugih sajtova (ovo su agregati vesti kao na primer naslovi.net)
-- stranice sa spinovanim tekstovima (uglavnom prepoznaje ukoliko su tekstovi obrađeni automatski alatima)

Ovde baš i nije bitno šta vlasnik sajta misli da li su njegove stranice u redu, bitno je što Google misli da nisu u redu.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
14-04-2017, 02:34 PM
RE: Sta ovo ADSENSE trazi ??!!
Kod mene stranica bas sa dosta teksta.
Previse oglasa, e to je mozda problem, ali kod mn 4 oglasne jedincie po postu, a kod drugih zna biti i po 6.
Iskopirani clanci su kod svakog. Kod mene svaki tekst sa hyper linkom i zna sve odakle je kopirano.
Tekst nije izmijenjen

Ugl, jb.. su me baš pravo. ovu domenu koristim preko 2 godine i sad im nesto smeta,
Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pocetnik trazi pomoc ct_army 11 2,549 15-04-2017 03:46 AM
Last Post: filip3ff

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)