Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPWORK novi nalog - problem !
» Potrebna pomoc oko moje trenutne situacije.
06-04-2017, 11:39 PM
Rolleyes UPWORK novi nalog - problem !
Pozdrav ljudi! Evo ovako. Skoro sam otkrio Upwork, napravio profil kao pisac, volim da pisem i ide mi. Odradio sam par testova, sve super, sredio profil bas dobro i krenuo da trazim posao. Islo je bas sporo, postavljao sam raznorazna pitanja na njihovoj Fb stranici, i tako dok nisam istrosio sve connectse. Medjutim, za nekih desetak dana, nadje se jedan klijent, imam ti ja sa njim intervju i mi krenemo da radimo. Sve krene super. U medjuvremenu oni meni blokiraju nalog jer im je potrebna verifikacija. Nema problema, zovu oni mene, imamo video razgovor preko Skype-a, i oni ga aktiviraju. Zavrsim ja taj posao, dobijem novac, kad ono, javlja se novi lik, Indijac (nisam rasista ali svi su mi govorili da su obicno oni prevaranti :/ ) i ponudi posao. Ja nov, zelen, zeljan posla i bez connectsa, odmah jurnem. Pricamo mi tu pricamo, kad ono, ponudi on meni da radimo van Upworka. Ja ne prihvatim, trazim da radimo pod ugovorom. On tu meni nabraja razloge i mi se dogovorimo da odradimo 1 pod ugovorom, a ostalo bez. MOJA NAJVECA GRESKA. Tu sam isao da proverim imaju li pravilo protiv toga, jer je logicno da imaju, i naravno IMAJU. Prijavim ja tog lika, ali to je bilo kao da sam prijavio sebe. Iako nisam nista zaradio van platforme, nista radio van platforme, oni mene blokiraju PERMANENTNO, vrlo grubim mejlom od strane nekog moderatora Stefana. Ne odgovaraju, ja otvarao silne topice, tikete, jave se jednom i kazu da nema sanse. Bas sam bio pogodjen. I sad, interesuje me da li mogu ikako da zatvorim nalog i otvorim novi, koristeci novu mejl adresu, drugu sliku, podatke izmenjene i adresu stanovanja?Znam da imaju zabranu protiv toga, ali poceo sam da napredujem radeci ono sto volim, dobijao bih dodatni dzeparac i iskreno, nisam naisao na tako dobru platformu vise nigde. Naravno, sad znam neke stvari i vise nikad ne bih napravio onako glupu gresku. Da li mogu to da uradim, ugasim stari, i pocnem novi? Kolika je sansa da me pronadju i banuju opet ? :/ Hvala Vam sto ste citali ovo moje blebetanje. Radujem se svakom odgovoru! Pozdrav!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
16-04-2017, 08:49 PM
RE: UPWORK novi nalog - problem !
Otovori nalog sa drugog racunara na podatke od nekoga iz porodice.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
Find all posts by this user
16-04-2017, 09:37 PM
RE: UPWORK novi nalog - problem !
(16-04-2017 08:49 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Otovori nalog sa drugog racunara na podatke od nekoga iz porodice.

To sam i ja razmisljao, samo sto mi je lepse naravno, da stoji moja slika i moje ime. Ali sta ces.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako da napisem proposal na Upwork? Mr.Doctorex 0 114 01-09-2017 10:51 AM
Last Post: Mr.Doctorex
  Upwork 5-star rating na brzinu uelbek 0 279 13-07-2017 12:05 PM
Last Post: uelbek
  Job Succes - Upwork.com Milojko 84 7,253 23-05-2017 09:44 AM
Last Post: Tracker
  Upwork - account suspended JamBa 1 452 29-03-2017 02:37 PM
Last Post: Tracker
  Upwork - potreban savet barbarosa 3 674 17-01-2017 11:14 AM
Last Post: barbarosa
  Upwork - Kako do prvog posla? Loxo 5 1,290 19-09-2016 06:26 PM
Last Post: killfatgetfit
  upwork pocetak mili987 17 3,324 12-07-2016 12:36 AM
Last Post: Igor Tomić
  Upwork pomoc Baki00 4 1,011 02-07-2016 09:05 PM
Last Post: Baki00

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)