hihi Moj prvi youtube kanal i prvi video
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moj prvi youtube kanal i prvi video
28-03-2017, 07:06 AM
Moj prvi youtube kanal i prvi video
Pozdrav svima, evo započeo sam s prvim kanalom i uploadao prvi videi. Razlog zasto sam zapoceo je taj sto vec dugo gledam ostale vlogere nase i strane i jako mi se dopada gledati kako isprobavaju tehniku i komentiraju, svidja mi se editirat videozapise pa sam odlucio i sam to zapoceti. Pokusat cu svaki dan jedan video izbaciti. Sljedece cu otpakirati galaxy a5 2017 Smile prvo sam imao ovan zanimljiv selfie stick od huaweia.

Video: https://youtu.be/zeV4fiB1dSw

Ljubitelji iOS & Android - Gameplay najnovijih igara
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
28-03-2017, 03:37 PM (This post was last modified: 28-03-2017 03:43 PM by ytjamesbond.)
RE: Moj prvi youtube kanal i prvi video
Secam se ja kada sam pocinjao da uploadujem video snimke na yt pre 5 i kusur godina i vise, na 50 prikaza mi se cinilo da je to jako puno naroda dolso da gleda Smile
i uporedjivao sam moje video snimke sa nekim drugim yt kanalom i secam se da je taj drugi imao skoro 53toduplo vise prikaza skoro 400 prikaza i to me je jako nervirlo sto ja ima taj kanal jako puno prikaza, kada sam prvi put dostigao 1000 prikaza pa ja mislim da sam skakao do neba Smile
a gledaj sada 1 000 000 i nesto prikaza i prf i nista i vise ja nemam ama bas nikakvog koristi od njih, sem sto cu dobiti mozda pare za njih al jbes pare hocu milijardu prikaza!!! i gotovo bato! Smile

Samo polako uploaduj Smile ne zuri sa tim Smile dogodine te to nece tako tangirati i vec ces uci u rutinu sa yt Smile
i govorices isto ko i ja prf Smile hocu milion prikaza! Smile

sta si uplodovao? komsinicu sa prozora? Smile
29-03-2017, 11:02 AM
... Pre 5 godina si verovatno imao oko 10-ak godina te ne sumnjam da su i klipovi bili zanimljivi bas kao i tvoji postovi na forumu.

@Shanyta pokusaj na engleskom jeziku, naravno ako isti znas.
Na nasem podneblju BananaLand-a ne ocekuj previse za takvu vrstu kanala, jer je trziste jednostavno premalo.
29-03-2017, 11:05 AM
Ja sam napravio profil samo da bih postavio pitanje:
Treba da dobijem prvi isplatu a ne znam koliko je bitno da se ukucavaju mala ili velika slova u formularu za bankovni racun.
Meni u uputstvima pise Unicredit bank, a ja sam ukucao Unicredit Bank.
Da li to ima veze, jel zna neko?
Quote this message in a reply
29-03-2017, 01:06 PM
E pazi ovo, kada smo kod imena nemoj da ti se desi kao i meni tamo gde pise name da upises ime banke Biggrin
29-03-2017, 02:45 PM
(29-03-2017 01:06 PM)ytjamesbond Wrote:  E pazi ovo, kada smo kod imena nemoj da ti se desi kao i meni tamo gde pise name da upises ime banke Biggrin

OK... Sta je bilo sa parama?
Quote this message in a reply
29-03-2017, 04:24 PM
(29-03-2017 02:45 PM)antonslavik Wrote:  
(29-03-2017 01:06 PM)ytjamesbond Wrote:  E pazi ovo, kada smo kod imena nemoj da ti se desi kao i meni tamo gde pise name da upises ime banke Biggrin

OK... Sta je bilo sa parama?

Necu vise nista da uploadujem dok ne primim dokaz o uspesnosti mreza yt, cekam 48h da vidim sta ce se desiti.
Da li ce meni stici posto je to devizni... isto kao i za tekuci racun sms poruka o prelivu novca ili... ?
Mozda je novac vec na racunu, nisam proveravao.
29-03-2017, 05:34 PM
(29-03-2017 11:02 AM)K1z4 Wrote:  ... Pre 5 godina si verovatno imao oko 10-ak godina te ne sumnjam da su i klipovi bili zanimljivi bas kao i tvoji postovi na forumu.

Na nasem podneblju BananaLand-a ne ocekuj previse za takvu vrstu kanala, jer je trziste jednostavno premalo.

Razmisljao sam o tome, ali engleski mi je tesko ne znam bas kako bih objasnio nesto kao na hrv, nije fluidan i onda bi to ispalo kaos hahA

29-03-2017, 06:59 PM
Losa kamera, i gledaj da radis samo upcoming producte ili tek kad nesto izadje, tako ti je uspeh zagarantovan sve u svemu srecno Smile
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
29-03-2017, 07:39 PM
(29-03-2017 06:59 PM)Lakisa94 Wrote:  Losa kamera, i gledaj da radis samo upcoming producte ili tek kad nesto izadje, tako ti je uspeh zagarantovan sve u svemu srecno Smile

Svjestan sam lose kamere, nazalost nemam love za drugu trenutno, snimam s P9lite u full hd, al je losa. Za pocetak dok ne nabavim nesto cu ovako Smile

29-03-2017, 07:47 PM
(29-03-2017 05:34 PM)Shanyta Wrote:  
(29-03-2017 11:02 AM)K1z4 Wrote:  ... Pre 5 godina si verovatno imao oko 10-ak godina te ne sumnjam da su i klipovi bili zanimljivi bas kao i tvoji postovi na forumu.

Razmisljao sam o tome, ali engleski mi je tesko ne znam bas kako bih objasnio nesto kao na hrv, nije fluidan i onda bi to ispalo kaos hahA

U tom slucaju pripremi tekst unapred i nauci ga. Kao da si glumac sto u principu i jesi Smile Ako ti ne ide izgovor , vezbaj taj napisani tekst.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
01-04-2017, 01:23 PM
Evo izbacio sam još jedan klip, ali malo poboljšano, možda se vidi napredak Biggrin Pokušat ću za sljedeći klip testno napraviti na engleskom baš da vidim kako bi to izgledalo.

03-04-2017, 04:13 PM
Jel ima neko dokaz o mrezi ifree da placaju, ja sve sto imam je na papiru tj nisam jos video ni centa od onoga sto pise kod njih u dashboardu (a nije puno).
Prvo sam cekao da zaradim 10 dolara nekoliko dana, potom kada sam isao na request money zahtevali su moj paypay koji nemam, tada sam im trazio bank acount i rekli su da ce ici puno sporije bas zbog toga sto nije paypay.
Sve u svemu oko nepunih dva meseca sam partner sa njima a od para ni centa.
Jel neko uzeo pare tj opipao sto je od ifree?
04-04-2017, 05:48 PM
(03-04-2017 04:13 PM)ytjamesbond Wrote:  Jel ima neko dokaz o mrezi ifree da placaju, ja sve sto imam je na papiru tj nisam jos video ni centa od onoga sto pise kod njih u dashboardu (a nije puno).
Prvo sam cekao da zaradim 10 dolara nekoliko dana, potom kada sam isao na request money zahtevali su moj paypay koji nemam, tada sam im trazio bank acount i rekli su da ce ici puno sporije bas zbog toga sto nije paypay.
Sve u svemu oko nepunih dva meseca sam partner sa njima a od para ni centa.
Jel neko uzeo pare tj opipao sto je od ifree?

Zasto nisi samo na adsense, ja sam mislio ic u mrezu ali sam citao da se vise ne isplati :/ dosta je zeznuto ako ne isplacuju. Vidi da nemaju odgodu. Neke mreze imaju ako si zaradio ovaj mjesec tek isplate krajem sljedeceg

05-04-2017, 01:55 PM
sad je gotovo dvadeset karaktera poruka mora biti
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Prodajem domaci Youtube kanal 76,000 subs 19M view's sale89ns 2 45 Yesterday 01:51 PM
Last Post: sale89ns
  Prodajem youtube kanal (300 000 subs) meda011 6 638 08-11-2018 07:37 PM
Last Post: Igor Tomić
  Savet za Youtube gaming kanal GameSwitch 4 1,352 24-09-2018 04:40 PM
Last Post: ben_akiba
  Suspendovan youtube kanal - šta dalje? Zetor 6 2,265 16-05-2017 02:02 PM
Last Post: Zetor
  Supci mi ukinuli kanal vjekos 18 3,486 12-04-2017 09:33 AM
Last Post: Zetor
Rolleyes Youtube zarada - duzi video snimci volimdaucim 12 2,699 27-03-2017 10:58 AM
Last Post: ytjamesbond
Smil42c642f95f382 Zeleo bih da sa vama podelim nedavnu ideju za Balkan i moj novi kanal na youtube XSrdjan 3 1,089 31-01-2017 11:44 PM
Last Post: Milojko
  Video Game bigli100 0 798 26-01-2017 11:25 PM
Last Post: bigli100

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)