Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upwork - account suspended
25-03-2017, 09:55 PM
Upwork - account suspended
Pozdrav svima, pre svega da se izvinim ako ima slicna tema, nisam nesto mnogo aktivan na forumu pa iskreno ne mogu se snaci najbolje.

Radio sam na UpWorku od prosle godine, profil mi je super krenuo, dobijao sam razne ponude za poslove, ali pre oko mesec dana kad sam se ulogirao pisalo mi je da mi je account suspendiran, nisam dobio nikakav mail oko razloga, ali nakon par dana sam saznao da je razlog sto sam aplicirao na neke poslove i onda kad su mi ponudili nisam vracao na poruke (sto i jest istina). Pisalo je isto da najverojatnije necu dobiti unban, i sad nakon mjesec dana, mozda nesto vise, resim da napravim novi account i krenem ispocetka, jos prvi dan dobijem posao, i nakon ne pun 1 dan opet mi suspendiraju account, ovaj put nije naveden razlog, ali pretpostavljam da je multi account.
Da li ima neki nacin da dobijem unban, engleski mi nije najbolja strana pa ne mogu bas sa njima da pricam preko taj support, osecam da cu negde zaglavit.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-03-2017, 02:37 PM
RE: Upwork - account suspended
Po meni nisi trebao da odustaješ od prvog accounta. Neko je ovde napisao u nekoj od tema da mu je account bio suspendovan kao trajno, a onda se on žalio i na kraju su mu skinuli ban. Ne kažem da će i tebi, ali mislim da tvoj "greh" nije toliko veliki da ne može da se oprosti.

Moj ti je savet da nađeš nekoga ko zna engleski da ti pomogne da napišeš pismo. Napiši kako si imao nekih porodičnih problema zbog kojih nisi mogao da odgovaraš na ponude, da su pre toga svi tvoji klijenti bili zadovoljni, da se to više neće ponovoti ne zbog bana, već zbog klijenata i tako te neke stvari. Prosto da navedeš što više razloga da ti skinu ban.

Tvoju situaciju sada usložnjava i ovaj drugi account koji ćeš verovatno morati takođe da objasniš i opravdaš. Potraži ovde na forumu kome su skinuli zabranu, pa taj neko možda može da ti više pomogne.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Upwork Dispute i Arbitration - iskustva? Davor Bomestar 12 2,905 11-02-2018 10:42 PM
Last Post: shulk
  Upwork saradnja esteban 0 815 04-01-2018 04:40 PM
Last Post: esteban
  Kako da napisem proposal na Upwork? Mr.Doctorex 0 1,315 01-09-2017 10:51 AM
Last Post: Mr.Doctorex
  Upwork 5-star rating na brzinu uelbek 0 1,125 13-07-2017 12:05 PM
Last Post: uelbek
  Job Succes - Upwork.com Milojko 84 15,018 23-05-2017 09:44 AM
Last Post: Tracker
Rolleyes UPWORK novi nalog - problem ! Aleksejko 2 1,528 16-04-2017 09:37 PM
Last Post: Aleksejko
  Upwork - potreban savet barbarosa 3 1,731 17-01-2017 11:14 AM
Last Post: barbarosa
  Upwork - Kako do prvog posla? Loxo 5 4,587 19-09-2016 06:26 PM
Last Post: killfatgetfit

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)