Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Može savet oko Landing stranica?
04-03-2017, 09:06 PM
Može savet oko Landing stranica?
Pozdrav svima Smile Valjda je ok, što pišem u Email Marketing... Da ne dužim previše. Mene zanima da li je dobro i kakvi su rezultati ukoliko se Landing stranice koriste free napravljene u Wix i slično, i može li se za izradu Landing stranice koristiti free hosting uz kupljenu domenu?

Kakvi su rezultati free landing stranica prilikom plaćenog oglašavanja?

Radi se o tome da znam šta je sve potrebno od alata da bi se posao radio ozbiljno ali ja trenutno sebi mogu priuštiti autoresponder, izabrao sam Getresponse. Dalje, kupio bi domenu za korišćenje Landing stranica ako bi bilo koristi od toga.

Koja alternativa je najbolja za početak? Bez alata nema zanata, ali za sam start sa nečim od nečega trebam krenuti... Kad nakapaju parice i se stvori budzet otićiće u pro alate...

A za taj početak i start dobrodošli su saveti, i najbolja rešenja. Hvala u napred. Waving
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-03-2017, 12:30 AM
RE: Može savet oko Landing stranica?
Nista te ne kontam.........

Opal Opacity Anonymity Suite Opaque Addresses
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
05-03-2017, 12:46 AM
(05-03-2017 12:30 AM)joker123 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nista te ne kontam.........

Kako ne kontaš?

Zanime me da li je ok praviti Landing stranicu na free hosting ili na Wix.com, Blogger?

Ima li rezultata takvu stranicu oglašavati plaćeno na Google, Bing i slično?

Nisam u mogućnosti trenutno da platim Landing page ili Instapage da bi mogao da pravim stranice. Zanimame alternativa, free rešenje za start. Smile
05-03-2017, 03:41 AM
Najbolje da testiras sam. Zavisi od toga sta promovises pre svega. Onako iz mog iskustva free domeni imaju slabiju konverziju od .com, .net, .org...
Find all posts by this user
05-03-2017, 02:46 PM
(05-03-2017 03:41 AM)koksha Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Najbolje da testiras sam. Zavisi od toga sta promovises pre svega. Onako iz mog iskustva free domeni imaju slabiju konverziju od .com, .net, .org...

Hvala na odgovoru, onda ću probati sam da se zanimam sa testiranjem. Imam autoresponder, uzimao bi domenu .com, želim da promovišem offere sa Clickbanka, Jvzoo, Warrior Plus uglavnom i nešto sa CPA mreža...

Uglavnom me najviše zanima rešenje za Landing i Squeeze stranice.
Da li ima rezultata ako se oglašava na Google i Bing sa free stranicama, napravljenih u Wix i slično. Koja je najbolja alternativa dok ne budem u mogućnosti da odvajam i za te servise... Pozdrav Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Email marketing tips & tricks - Zanimljiva stranica InFlames20 3 5,636 19-10-2011 12:07 PM
Last Post: freemind

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)