Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adsense zarada na copyright materijalu
15-02-2017, 06:21 PM
Adsense zarada na copyright materijalu
Pozdrav svima,prije 4. mjeseca poceo sam da re-editujem video klipove tipa Ultimate fails,instant karma instant justice i razne druge komplikacije. Imam zaradjeno nekih 200€ na adsense racunu,mene zanima smijem li ja taj novac da podignem.Do sada nisam imao problema sa copyrightom i zanima me ako nakon nekog vremena dobijem copyright strike na youtube hoću li morat da vratim sav podignuti novac guglu.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-02-2017, 08:07 PM
RE: Adsense zarada na copyright materijalu
nećeš morati sigurno, ljudi dižu po 5 hiljada eura na mnogo krupnije stvari ... samo ti zatraži isplatu, ako te isplate i ne dobiješ ban odlično ...
Find all posts by this user
Thanks given by (1): hasim22
16-02-2017, 05:27 AM
Ako mislis da radis sa adsensom na duze staze, batali copyright materijal, posle ce ti biti zao sto si izgubio account, koji neces nikada moci da povratis.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

http://www.arandjelovacsmestaj.com
Thanks given by (1): novii
16-02-2017, 10:51 AM
(16-02-2017 05:27 AM)mindhunter Wrote:  Ako mislis da radis sa adsensom na duze staze, batali copyright materijal, posle ce ti biti zao sto si izgubio account, koji neces nikada moci da povratis.

Sta mislis da se prebacim na neku mrezu,ne znam sta ce bit sa zarade za ovaj mjesec ako se prebacim.
17-02-2017, 05:57 AM
Bolje ti je da se ne prebacis na mrezu ako mislis radit copyright.

Ja sam tako uplodo jedan copyright video i dobio kick iz Freedoma.

Oduzeli su mi $120+
17-02-2017, 05:34 PM (This post was last modified: 17-02-2017 05:34 PM by hasim22.)
Dobro, hvala vam na odgovorima vidjet cu na zoomin da se prebacim posto sam cito na forumima da oni dozvoljavaju copiright,a od adsense necu trazit isplatu jer banuju bas kad treba da isplate.
17-02-2017, 06:02 PM
(17-02-2017 05:34 PM)hasim22 Wrote:  Dobro, hvala vam na odgovorima vidjet cu na zoomin da se prebacim posto sam cito na forumima da oni dozvoljavaju copiright,a od adsense necu trazit isplatu jer banuju bas kad treba da isplate.
Zoomin.TV te neće prihvatiti ako imas copyright sadržaj.

Cursor Network
24/7 podrška, 80% Rev-Share, No minimum payout
17-02-2017, 08:39 PM
(17-02-2017 06:02 PM)dado4 Wrote:  
(17-02-2017 05:34 PM)hasim22 Wrote:  Dobro, hvala vam na odgovorima vidjet cu na zoomin da se prebacim posto sam cito na forumima da oni dozvoljavaju copiright,a od adsense necu trazit isplatu jer banuju bas kad treba da isplate.
Zoomin.TV te neće prihvatiti ako imas copyright sadržaj.

Pa kako ovaj kanal partner je sa zoomin tv, a ima copiright i izbacuje sadrzaj slican mom,ako me ne prihvati zoomin,koja mreza bi.Nije bitno revshare samo da dobijem nesta jer imam 50.000 dnevno prgleda,steta bi bilo da mi zarada ode na adsense ne znam hocel me isplatit kanal mi je cist.
17-02-2017, 09:37 PM (This post was last modified: 17-02-2017 09:44 PM by dado4.)
(17-02-2017 08:39 PM)hasim22 Wrote:  
(17-02-2017 06:02 PM)dado4 Wrote:  Zoomin.TV te neće prihvatiti ako imas copyright sadržaj.

Pa kako ovaj kanal partner je sa zoomin tv, a ima copiright i izbacuje sadrzaj slican mom,ako me ne prihvati zoomin,koja mreza bi.Nije bitno revshare samo da dobijem nesta jer imam 50.000 dnevno prgleda,steta bi bilo da mi zarada ode na adsense ne znam hocel me isplatit kanal mi je cist.
Zato što je vjerovatno već odavno partner sa Zoomin.TV. U zadnjih 6 mjeseci, odbijaju sve kanale koji imaju copyright sadržaj. I tako je sa svakom većom mrežom.

Cursor Network
24/7 podrška, 80% Rev-Share, No minimum payout
17-02-2017, 11:14 PM
(17-02-2017 08:39 PM)hasim22 Wrote:  
(17-02-2017 06:02 PM)dado4 Wrote:  Zoomin.TV te neće prihvatiti ako imas copyright sadržaj.

Ostani na adsensu i ne sekiraj se. Kad te do sada niko nije prijavio nece ni sada. Slobodno zatrazi izplatu jer nisi imao ni jedan strike.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
17-02-2017, 11:28 PM
(17-02-2017 11:14 PM)Jeronimo034 Wrote:  
(17-02-2017 08:39 PM)hasim22 Wrote:  Pa kako ovaj kanal partner je sa zoomin tv, a ima copiright i izbacuje sadrzaj slican mom,ako me ne prihvati zoomin,koja mreza bi.Nije bitno revshare samo da dobijem nesta jer imam 50.000 dnevno prgleda,steta bi bilo da mi zarada ode na adsense ne znam hocel me isplatit kanal mi je cist.

Ostani na adsensu i ne sekiraj se. Kad te do sada niko nije prijavio nece ni sada. Slobodno zatrazi izplatu jer nisi imao ni jedan strike.

Hvala lijepo na odgovoru,zatrazit cu isplatu kad mi prebace zaradu i za februar,samo ne znam ako mi nakon nekog perioda banuju adsense moram li ja njima vratit novac to me malo brine.
18-02-2017, 12:06 AM
Sto se vracanja novca tice ne sekiraj se Winking

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
18-02-2017, 11:40 AM
Vraćanej novca samo ako to zatraži oglašivač, mislim nije problem pročitati uslove korišćenja.

http://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=hr

Ima lepo prevedeno i nije dugačko.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Igor Tomić
23-03-2017, 09:02 PM
Eto ipak su me isplatili,sad samo cekam da stigne cek.    
26-03-2017, 12:24 PM (This post was last modified: 26-03-2017 12:25 PM by iTechnique.)
(16-02-2017 05:27 AM)mindhunter Wrote:  Ako mislis da radis sa adsensom na duze staze, batali copyright materijal, posle ce ti biti zao sto si izgubio account, koji neces nikada moci da povratis.

Mene zanima jel dozvoljeno da koristis tudje tekstove (ne video i sl) ako na kraju napises koji je izvor (source) ili opet postoi mogucnost da zaradis ban od adsense-a ?
27-03-2017, 02:02 AM
imam jedan strike, da li cu moci napraviti isplatu na adsense
31-03-2017, 12:01 PM
Mozes naravno.. ja sam preko youtubea prije 4 godine zaradio 250 eura,, prije uplate su mi ukinuli youtube kanal zbog prijava jer sam koristio tudji sadrzaj, snimo utakmice itd i dobio ban,, i opet su me isplatili i dan danas koristim taj adsense racun samo sto vise ne zaradjujem preko youtubea nego sa web stranicama na ispravan i legalan način, koristici tekstove i slike koji nisu zasticeni autorskim pravima, koristim slike sa https://pixabay.com/ i tudje slike i tekstove, pitam vlasnike tekstova i slika i neki mi dozvole a neki ne, znaci sve se moze kad se hoće.
31-03-2017, 01:00 PM
(31-03-2017 12:01 PM)westopic Wrote:  Mozes naravno.. ja sam preko youtubea prije 4 godine zaradio 250 eura,, prije uplate su mi ukinuli youtube kanal zbog prijava jer sam koristio tudji sadrzaj, snimo utakmice itd i dobio ban,, i opet su me isplatili i dan danas koristim taj adsense racun samo sto vise ne zaradjujem preko youtubea nego sa web stranicama na ispravan i legalan način, koristici tekstove i slike koji nisu zasticeni autorskim pravima, koristim slike sa https://pixabay.com/ i tudje slike i tekstove, pitam vlasnike tekstova i slika i neki mi dozvole a neki ne, znaci sve se moze kad se hoće.

Hvala na odgovoru,danas mi upravo stigao cek sa 856€ odnijet cu ga u banku pa cu vidjet,da su me htjeli banovat, banovali bi me nebi slali ceka valjda.
31-03-2017, 03:53 PM
(31-03-2017 01:00 PM)hasim22 Wrote:  
(31-03-2017 12:01 PM)westopic Wrote:  Mozes naravno.. ja sam preko youtubea prije 4 godine zaradio 250 eura,, prije uplate su mi ukinuli youtube kanal zbog prijava jer sam koristio tudji sadrzaj, snimo utakmice itd i dobio ban,, i opet su me isplatili i dan danas koristim taj adsense racun samo sto vise ne zaradjujem preko youtubea nego sa web stranicama na ispravan i legalan način, koristici tekstove i slike koji nisu zasticeni autorskim pravima, koristim slike sa https://pixabay.com/ i tudje slike i tekstove, pitam vlasnike tekstova i slika i neki mi dozvole a neki ne, znaci sve se moze kad se hoće.

Hvala na odgovoru,danas mi upravo stigao cek sa 856€ odnijet cu ga u banku pa cu vidjet,da su me htjeli banovat, banovali bi me nebi slali ceka valjda.

Ne znam ko je uopste pustio tu pricu u vezi ne placanja ...
Reklame su pustene, oglasivac ih je platio, iste su prikazene, novac je legao, sta je problem?
To sto sam Adsense ima rupa u njihovom ToS-u, to je njihov problem. Dobijeni cek mozes zasigurno da unovcis. Samo gledaj da Adsense e-mail adresu ne koristis na YouTube kanalima koji bi mogli biti eventualno banovani.
31-03-2017, 04:30 PM (This post was last modified: 31-03-2017 04:32 PM by hasim22.)
(31-03-2017 03:53 PM)K1z4 Wrote:  
(31-03-2017 01:00 PM)hasim22 Wrote:  Hvala na odgovoru,danas mi upravo stigao cek sa 856€ odnijet cu ga u banku pa cu vidjet,da su me htjeli banovat, banovali bi me nebi slali ceka valjda.

Ne znam ko je uopste pustio tu pricu u vezi ne placanja ...
Reklame su pustene, oglasivac ih je platio, iste su prikazene, novac je legao, sta je problem?
To sto sam Adsense ima rupa u njihovom ToS-u, to je njihov problem. Dobijeni cek mozes zasigurno da unovcis. Samo gledaj da Adsense e-mail adresu ne koristis na YouTube kanalima koji bi mogli biti eventualno banovani.
Procitao sam na forumu isto tako lik je dobio cek i nakon nekog vremena je dobio ban i morao je da vrati novac banci pa sam se malo prepao,a sto ce tice adsensa da li je moguce promjenit email posto koristim isti email na youtube i na adsense.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Mala adsense zarada drowp4 24 2,219 01-02-2018 11:42 PM
Last Post: amenida
  Adsense zarada dymalware 2 670 03-09-2017 02:14 PM
Last Post: dymalware
  Youtube zarada se ne prikazuje na Adsense tebrex 24 7,459 03-08-2017 04:59 AM
Last Post: karudijan
  Premala Adsense zarada Terminatorx 18 1,850 12-05-2017 10:40 PM
Last Post: Gilez96
  Zarada Adsense sa novom stranicom technodiscount24 6 2,952 23-02-2016 02:26 PM
Last Post: Tracker
  Adsense zarada problem almiric11 12 2,233 17-12-2015 04:22 PM
Last Post: almiric11
  Adsense, kolika je moguca zarada po kliku ? alecmreza 49 16,682 20-11-2015 09:09 AM
Last Post: postulat
  Google Adsense zarada Jure1 18 4,375 30-09-2015 10:31 AM
Last Post: mrgood

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)