Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kvalitetni tutorijali
14-02-2017, 10:06 PM (This post was last modified: 14-02-2017 10:07 PM by Baki00.)
Kvalitetni tutorijali
Pozdrav prijatelji ! Zanima me da li samouki dizajneri mogu da na ovom postu da izbace linkove kvalitetnih tutoriala koji su im pomogli u ucenju prvenstveno logo dizaja? Bio bih vam jako zahvalan ljudi ,posto na youtube ne mogu da pronadjem nista specijalno svi tutoriali su slicni.

Yesterday you said tomorrow! SO JUST DO IT !
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
19-04-2017, 12:53 AM
RE: Kvalitetni tutorijali
(14-02-2017 10:06 PM)Baki00 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav prijatelji ! Zanima me da li samouki dizajneri mogu da na ovom postu da izbace linkove kvalitetnih tutoriala koji su im pomogli u ucenju prvenstveno logo dizaja? Bio bih vam jako zahvalan ljudi ,posto na youtube ne mogu da pronadjem nista specijalno svi tutoriali su slicni.

Prije svega da ti kazem da nisam strucnjak i da sam sve sto znam naucio bas tako kao sto i ti pokusavas, znaci sam. Iz mog dosadasnjeg iskustva sa youtuba ne mozes nauciti bas previse o tome kako ces dizajnirati dobar logo. Mozes naci neke cake, misljenja dizajnera koji snimaju tutoriale, vidjeti njihov nacin rada itd. sto je takodjer super za pocetnike da bi vidjeli kako to rade oni malo napredniji. Ako zelis da dizajniras dobar logo moras prvo nauciti neke osnove o tome, npr. da dobar logo ne bi trebao imati vise od 3 boje, da ne smijes koristiti gradient, da treba "funkcionisati" jednako dobar i jednobojan kako na bijeloj tako na crnoj podlozi itd. da te sada ne davim to je na tebi da istrazujes. Nakon sto istrazis osnove dalje ce ti se samo govoriti sta treba da proucavas. Preporucujem ti da puno citas o tome (dobro ce biti ako znas engleski jezik) i takodjer da puno vjezbas iako nisi placen za to. Jedino tako mozes postici neki napredak. Ako si dovoljno uporan i istrajan sama ideja dizajna logotipa ce u tebi sazrijevati sa vremenom i naucit ces razliku izmedju dobrog i loseg. Da vise ne duljim, samo citanje, istrazivanje i sto vise vjezbe je moj iskren savjet za napredak.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): faroALI
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Korisni alati i tutorijali tryengraved 1 770 02-12-2014 08:04 PM
Last Post: tryengraved

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)