Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adsense racun
08-02-2017, 04:03 PM
adsense racun
odobrili su mi racun za adsense preko youtuba, da li ja mogu sad taj racun koristiti i na web sajtu, ako mogu, da li mi neko moze reci kako da prebacim reklame na sajt
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-02-2017, 11:07 AM
RE: adsense racun
mozes koristiti isti account adsense, ali moraju ti odobriti isto i za web sajt, zna gogle sta radi hehe Smile Napravi sajt da ima bar 10tak unikatnih clanaka malo slika u njima i posaljes da ti i to odobre.
Find all posts by this user
11-02-2017, 02:02 AM
Ja moram da te upozorim, posto se meni to desilo... Moze da se desi da kada te odbiju za sajt, da ti bude blokirano i za youtube... meni se sredila situacija posle 5+ meseci...
12-02-2017, 09:24 PM
Da ne otvaram novu temu. Imam oko 300 unikatnih posjeta dnevno veciom je balkan al budu mi dnevno samo 2-3 klika na reklama :S zar tako malo imam ono postavljeno ispod naslova posta na kraju teksta i tu ima najvise klikova al ovo 2-3 klika dnevno me bas iritira na 300 unikatnih posjeta dnevno.
12-02-2017, 10:13 PM
(12-02-2017 09:24 PM)oblacno Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Da ne otvaram novu temu. Imam oko 300 unikatnih posjeta dnevno veciom je balkan al budu mi dnevno samo 2-3 klika na reklama :S zar tako malo imam ono postavljeno ispod naslova posta na kraju teksta i tu ima najvise klikova al ovo 2-3 klika dnevno me bas iritira na 300 unikatnih posjeta dnevno.

Verujem da si u poslednjih mesec dana posetio 300 sajtova. Na koliko njih si kliknuo adsense reklamu, a da nije baš slučajno?
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): terminator, novii
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako zatvoriti AdWords racun alman 1 1,710 25-09-2009 12:14 AM
Last Post: Hellas

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)