Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odbijanje aktivnog Adsens racuna sa neodgovarajucim mailom
» email za odbijanje prijave za Adsens na akivan racun i vracanje na pocetak svega
07-02-2017, 02:22 AM
odbijanje aktivnog Adsens racuna sa neodgovarajucim mailom
Pozdrav svima...

Javljam se s molbom za pomoc oko Adsensa...

Jucer mi se desilo da sam dobio email od Adsensa na aktivan racun (koji je prije godinu dana potpuno aktiviran i na kojem redovno radim i primam uplate) u kojem stoji da je moja prijava za Adsens odbijena?! Znaci, radi se o tome da su mi "blokirali" adsens s tim mailom...

Kako sam se raspitao, ne radi se o banu, jos se niko nije sa ovim susreo, bar ovi koje ja poznajem.

Nakon toga nisam mogao nikako da se ulogujem na Adsens, stoji mi forma kao kad odbiju prijavu ili kad se tek prijavljujes?!

Nisam znao na koji nacin da im pisem pa sam na kraju misleci da cu doci do slijedeceg koraka ponovo posla prijavu... Poslao sam im Povratnu informaciju sa pocetne Adsensa koja nema nista aktivno osim kartice za pomoc i gore navedene. Sad mi stoji kao da ce se javiti u roku do 3 dana, poruka koja smara sve vec mjesecima sto ne mogu da aktiviraju racun, a ja sa saldom dodjo u ovu situaciju

Da li mi neko moze pomoci bilo kako bio bih vam zahvalan, kako da ih kontaktiram, koji je najbolji nacin???
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-02-2017, 09:52 AM
RE: odbijanje aktivnog Adsens racuna sa neodgovarajucim mailom
Ja spadam u grupu koja ima neku zaradu i tim opciju da mi na pitanje odgovaraju u roku od 24 sata. Kad sam ih kontaktirao, odgovor sam čekao više od dve nedelje i na kraju je stigla generička poruka (u fazovu nije do nas, proverite vaš sajt).

Tako da ti treba malo stpljenja, možda da na njihovom forumu napišeš kakva je situacija, tu možeš pre dobiti odgovor od drugih korisnika.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
07-02-2017, 04:51 PM
RE: odbijanje aktivnog Adsens racuna sa neodgovarajucim mailom
(07-02-2017 09:52 AM)novii Wrote:  Ja spadam u grupu koja ima neku zaradu i tim opciju da mi na pitanje odgovaraju u roku od 24 sata. Kad sam ih kontaktirao, odgovor sam čekao više od dve nedelje i na kraju je stigla generička poruka (u fazovu nije do nas, proverite vaš sajt).

Tako da ti treba malo stpljenja, možda da na njihovom forumu napišeš kakva je situacija, tu možeš pre dobiti odgovor od drugih korisnika.

Hvala, takodje imam tu mogucnost, kontaktirao sam ih vec. U pitanju je neki njihov tehnicki problem, vise korisnika ima isti problem, pa valjda rjesavaju redom, nadam se da ce biti uskoro i moj...
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Mislim da sam pokraden na Adsens stefan9222 0 364 11-07-2018 09:34 PM
Last Post: stefan9222
  Adsens zarada drowp4 22 2,186 01-02-2018 11:11 PM
Last Post: amenida
  Da li mozes promeniti web izgled ako je tvoj web prihvaten u adsens drowp4 3 672 18-12-2017 05:49 PM
Last Post: novii
  Objašnjenje osnovnih stvari vezanih uz Adsens novii 4 6,308 06-12-2017 11:41 PM
Last Post: iamkermit94
Sad odbiio na adsens drowp4 8 1,205 27-03-2017 10:34 PM
Last Post: drowp4
  AdSense odbijanje noob 45 5,993 21-11-2016 08:09 PM
Last Post: jocar96
  Google ban pa vraćanje računa, kako locirati "neprijatelje" nibs 0 1,201 20-06-2012 06:57 PM
Last Post: nibs
  Otezano dobijanje Adsens accounta Davor Bomestar 7 2,531 08-09-2011 03:28 PM
Last Post: DavidVictor

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)