Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoć oko izrade web shopa
07-02-2017, 02:01 AM
Pomoć oko izrade web shopa
Pozdrav kolege, evo mene opet

U zadnje vrijeme posao sa internet marketingom i izradom web stranica, mogu slobodno reći, cvijeta.
Danas sam dobio upit za jedan web shop... ali to do sada nikada nisam radio pa imam jedno pitanje za iskusnije kolege.
Klijent je zainteresiran za ovakav izgled teme: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
uz to, ne želi da ima direktno spojeno plaćanje karticom, nego želi slati proizvode poštom.

Evo mog pitanja:
Kada kupac na stranici odluči kupiti neki proizvod, ispuni sve podatke koje se od njega zahtjeva prije kupnje... u kojem obliku ja kao vlasnik stranice te podatke dobijem? Pretpostavljam da dobijem njegovu "karticu" sa podatcima na mail koji je spojen na stranicu?
Bio bi zahvalan da mi netko malo objasni ovaj postupak... sve ostalo mi se čini da nije posebno zahetjevno. Klijent je dosta uspješan affiliate prodavač te ima pristup profesionalnim slikama proizvoda, tekstovima, promo video materijalima itd...

Unaprijed hvala na pomoći! Smile

Izrađujem web stranice
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-02-2017, 11:59 AM
RE: Pomoć oko izrade web shopa
(07-02-2017 02:01 AM)Perky Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav kolege, evo mene opet

U zadnje vrijeme posao sa internet marketingom i izradom web stranica, mogu slobodno reći, cvijeta.
Danas sam dobio upit za jedan web shop... ali to do sada nikada nisam radio pa imam jedno pitanje za iskusnije kolege.
Klijent je zainteresiran za ovakav izgled teme: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
uz to, ne želi da ima direktno spojeno plaćanje karticom, nego želi slati proizvode poštom.

Evo mog pitanja:
Kada kupac na stranici odluči kupiti neki proizvod, ispuni sve podatke koje se od njega zahtjeva prije kupnje... u kojem obliku ja kao vlasnik stranice te podatke dobijem? Pretpostavljam da dobijem njegovu "karticu" sa podatcima na mail koji je spojen na stranicu?
Bio bi zahvalan da mi netko malo objasni ovaj postupak... sve ostalo mi se čini da nije posebno zahetjevno. Klijent je dosta uspješan affiliate prodavač te ima pristup profesionalnim slikama proizvoda, tekstovima, promo video materijalima itd...

Unaprijed hvala na pomoći! Smile

dobijes sve na mail, zavisi od teme dobije i kupac mail sa logom i ostalim vezano za kupovinu, kao fakturu
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Perky
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Procjena cijene izrade ovakvog websitea ? Toma1 4 1,222 07-12-2015 02:39 PM
Last Post: freemind
  Pomoć oko izrade sjta saramara 3 1,238 04-01-2013 02:07 AM
Last Post: dev_masta
  Pomoć oko izrade stranice taba3 4 1,527 01-01-2013 10:43 PM
Last Post: taba3
  Cijena izrade sajta tryengraved 27 7,016 09-09-2012 12:53 AM
Last Post: tryengraved

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)