Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prvi veb sajt?
24-01-2017, 02:01 PM (This post was last modified: 24-01-2017 02:02 PM by kiba.)
Prvi veb sajt?
Poslednjih godinu dana sam se posvetio ucenju front end tehnologija , samouk sam i nemam IT fakultet niti kurs.
Rezultat mog ucenja je to sto znam da napravim solidan responsive sajt , i sada je doslo vreme da izradim prvi web sajt (obicna prezentacija,nije CMS u pitanju) za novac.

Zanima me kako ste vi to radili , da li ste koristili besplatne teme kojih ima gomila po netu?
Moj plan je da skinem neku temu , i po potrebi menjam i dodajem nove funkcionalnosti koje se od mene traze.
Nije mi logicno da krenem sajt bukvalno od nule.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-01-2017, 02:59 PM
RE: Prvi veb sajt?
To je sasvim u redu, ponuda tema je velika i brzo ćeš naći ono što će odgovarati klijentima.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
31-01-2017, 09:20 PM (This post was last modified: 31-01-2017 09:21 PM by Sceko.)
Ako vec godinu dana ucis i radis oko toga i znas da napravis responsive stranicu onda najbolje da odradis nesto sam. Sto se tice inspiracije, koristim behance i dribbble, ima odlicnih radova, pa moze ti pomoci da nesto slicno odradis.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-02-2017, 10:11 PM
Ja nikad ne volim da se zamaram sa time, lepo smislis neku ideju kazes je dizajneru i on ti sve napravi po tvojoj volji. Em sto ustedis vreme a sajt da ti se napravi i nije nesto skupo.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)