Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li mogu nesto da uradim?
23-01-2017, 12:00 PM
Da li mogu nesto da uradim?
Pozdrav ljudi Smile Naime radim na svom prvom blogu na engleskom i napisam sam jedan tekst o srbiji. Radio sam outreach preko maila i fejsbook profila i kontaktirao jedan domaci poznati portal, rekao da pogledaju tekst jer bi im bio ineteresantan a i da postave link.

Ono sto su oni uradili jeste da su preveli ceo moj tekst i postavili. Dodali su u pocetnom pasusu "Barem tako kaze na blogu "mojblog". Medjutim, bez linka. Nema nigde linka ka mom sajtu. Tekst je sherovan i sve ali slab mi je trafik. Jedino sa googla kad su ljudi kucali ime mog bloga.

Da li oni moraju da postave link ka mom sajtu kad su vec ovo uradili i jel postoji nesto sto bi mogao uraditi? Hvala.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
23-01-2017, 02:01 PM
RE: Da li mogu nesto da uradim?
(23-01-2017 12:00 PM)Warewolf Wrote:  Pozdrav ljudi Smile Naime radim na svom prvom blogu na engleskom i napisam sam jedan tekst o srbiji. Radio sam outreach preko maila i fejsbook profila i kontaktirao jedan domaci poznati portal, rekao da pogledaju tekst jer bi im bio ineteresantan a i da postave link.

Ono sto su oni uradili jeste da su preveli ceo moj tekst i postavili. Dodali su u pocetnom pasusu "Barem tako kaze na blogu "mojblog". Medjutim, bez linka. Nema nigde linka ka mom sajtu. Tekst je sherovan i sve ali slab mi je trafik. Jedino sa googla kad su ljudi kucali ime mog bloga.

Da li oni moraju da postave link ka mom sajtu kad su vec ovo uradili i jel postoji nesto sto bi mogao uraditi? Hvala.

Sa neke moralne strane trebali bi i ostaviti link tvog bloga, međutim baš me nije začudilo što ti se to desilo od poznatijih portala na Balkanu haha
Možeš se prvo njima obratiti u vezi toga, ako te budu ignorisali jedino sto mozes uraditi jeste prijaviti ih Guglu ako imaju adsense reklame, a vjerujem da imaju.
P.S ako ti nije previse krivo sto su uzeli tvoje autorsko djelo, nemoj trositi dragocijeno vrijeme na to već nastavi pisati. Nek ti to bude vjetar u leđa i znak da su ti tekstovi kvalitetni.
Sretno Waving
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Warewolf
24-01-2017, 03:29 AM
Traži, zamoli da linkuju blog. Mada, za početak ti je dobro i što su stavili ime bloga.
Thanks given by (1): Warewolf
26-01-2017, 04:15 PM
Hvala vam ljudi puno, namoljako sam ih i postavili su link ka mom original tekstu Smile Ovo bi trebalo da pomalo boostuje moj rank. Razmisljao sam da ih prijavim adsensu al ipak sve je reseno jednom molbom.

Nije meni bilo zao sto koriste moj tekst vec sto nisam dobio ni malo trafika od toga niti backlink haha.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Tongue Dajte nesto lako hondo 19 5,346 18-03-2013 11:39 PM
Last Post: Igor Tomić
  Tražim nešto kao ADF.LY, bez fb zabrane chicharito014 7 2,943 31-07-2012 08:48 PM
Last Post: BadBoy
  Gde mogu da skinem legalnu muziku srkicarinho 2 2,717 15-03-2011 02:23 AM
Last Post: mindhunter
  gde mogu postavljati svoje linkove? slobodanl 4 2,085 10-05-2009 07:55 PM
Last Post: InFlames20

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)