Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako da vam ne blokiraju FB profil
18-01-2017, 08:29 PM
Kako da vam ne blokiraju FB profil
Pozdrav svima Odavno pratim ovaj forum, ali sam se tek odnedavno registrovao. S obzirom da većina onoga što ja radim i na čemu zaradjujem na internetu podrazumeva fejsbuk, njegove promene kroz godine su mi zadavale najviše glavobolja. Sećam se 4-5 godina, sa blokadom se skoro nisam ni susretao. No, da se vratim poenti. Ako FB profil gradite za neki posao i punite prijateljima, bilo da dodaju vas ili vi njih, nakon nekog vremena dolazi do blokade, bilo zbog prijava drugih ili zbog ociglednog spama. Prvi korak je obicno da vam traze da potvrdite brojem telefona, zato njega odmah stavite čim otvorite nalog. Sledece sto moze da vam se desi je da prepoznajete prijatelje. To ce uglavnom biti reseno kad u drugom pretrazivacu otvorite neki drugi nalog i sa njega trazite ponudjene ljude. Najgora stvar je potvrda licnom kartom ili dokumentom. Po nekoliko dana ne odgovaraju, ako uopste i odgovore. Evo dobitne kombinacije kako kombinacijom ovih koraka meni uspeva da mi retko kada blokiraju profile. Za pocetak najbolje je da nadjete neki svoj stari profil, koji je otvoren pre više godina. Što stariji, to bolje. Svi su ranije imali po više lažnjaka, pa možete i da zamolite nekoga da vam ga da. Nakon toga, na internetu ili dosta fotografija dokumenata, ili jednostavno napravite u PS. a mozete i svoju naravno. Ime promenite da bude isto kao na licnoj karti, kao i datum rodjenja i grad. Stavite broj telefona i pre nego sto ista pocnete da radite sa profilom BLOKIRAJTE GA. Imate na YT i guglu da nadjete tekst koji kada se pošalje nekome u poruci automatski blokira profil. (Retko, ali se dešava da ne uspe, u tom slucaju otvorite novi profil i ponovite postupak). Nakon toga ce vam traziti licnu kartu, a vi im posaljite 3 SLIKE, sa molbom da vam profil vrate. S obzirom da profil niste koristili ni u kakve lose svrhe, vratice vam ga. Nakon toga cete dobiti obavestenje da vam je FB verifikovan i da vise nece da vam traze dokumenta. Ostaje samo ako vam se nekada desi da vas blokiraju, potvrdite brojem telefona, i eventualno prepoznavanjem ljudi. Mada se prepoznavanje lako preskače ako udjete na mobilnu verziju preko Japana, pomoću nekog VPN-a. Nadam se da nisam bio konfuzan sa objašnjenjem, i unapred se izvinjavam ako je već negde bilo nešto slično, ali ja nisam video. Možda većina vas i zna za ovo, ali pomoći će nekome sigurno.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (3): Almin98, drsb, Loxo
19-01-2017, 05:25 AM
RE: Kako da vam ne blokiraju FB profil
Prepoznavanje ljudi uz pomoc drugog browsera je gotovo neiskoristivo jer nemas neograniceno vreme da trazis... Ako traje duze od uobicajenog vremena - kazu ti da je trajalo predugo i moras ponovo...
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Almin98
19-01-2017, 01:03 PM
(19-01-2017 05:25 AM)noob Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Prepoznavanje ljudi uz pomoc drugog browsera je gotovo neiskoristivo jer nemas neograniceno vreme da trazis... Ako traje duze od uobicajenog vremena - kazu ti da je trajalo predugo i moras ponovo...
Nije mi se nikada desilo da ih ne prepoznam tako da je iskoristivo. Vremena ima sasvim dovoljno ako je u drugom browseru profil koji ima zajednicke prijatelje sa onim koji je blokiran, tako da kada se ukuca ime koje se trazi, prvo ime koje iskoči u pretrazi, ako nije-nije. Ne kazem da je lako, ali neko ko profile puni ljudima, uglavnom ih ima vise, ima isti princip i imaju mu dosta zajednickih prijatelja
19-01-2017, 05:35 PM
(19-01-2017 05:25 AM)noob Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Prepoznavanje ljudi uz pomoc drugog browsera je gotovo neiskoristivo jer nemas neograniceno vreme da trazis... Ako traje duze od uobicajenog vremena - kazu ti da je trajalo predugo i moras ponovo...
Da slazem se nemoguce je potvrditi sa drugog browsera jer ima ograniceno vrijeme i koliko sam mogao primjetiti veoma je kratko a da bi pronasao prijetelje treba malo vremena...
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
19-01-2017, 06:51 PM
Kako je nemoguce? Ja to redovno radim Biggrin

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
Thanks given by (1): El_Scorpio
19-01-2017, 10:08 PM
Ma daleko je od nemoguceg, samo sam ja previse generalizovao. Vi koji kazete da ne moze, u pravu ste u slucaju da blokiraju vas profil, a da u drugi browser otvorite neki moj profil bez ijednog zajednickog prijatelja. Tako bi bilo apsolutno nemoguce naci i prepoznati nekog Marka Markovica, Petra Jovanovica, itd. Ali ko se bavi FB-om u svrhe nekog marketinga, ima zajednicke prijatelje sa bokiranim profilom. Tako da ce taj isti Marko Markovic u pretrazi biti baš taj koji je ponudjen na blokiranom profilu Biggrin
No, nebitno, poenta je bila u blokadi sopstvenog profila pa verifiaciji. Onda vam se i ovo nece desavati verovatno.
20-01-2017, 12:28 AM
Koliko znam program Massplanner ima tu opciju za vratiti Facebook profil. Samo neznam na koji nacin radi i mislim da se placa oko 15 $ mjesecno.
20-01-2017, 03:40 AM
El_Scorpio ne slazem se sa tobom. Par puta sam nalazio ljude sa skroz nepovezanih profila.

Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
20-01-2017, 09:13 PM
Hvatamo se tog primera kao pijan plota. Ne postoji neko pravilo oko toga koje nema izuzetak. Sam kažeš da si par puta nalazio. To naravno ne znači da ćeš sigurno naći sada nekog "Marka Jovanovića" kog meni traže da prepoznam sa tvog profila. Možda ti izadje u prvih par u pretrazi, možda ne izadje.
16-04-2017, 08:47 PM
Malo kasnim sa odgovorom, ali preko 30 puta sam radio to i imam 100% uspesnost. Smile

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook profil terminator 3 819 18-12-2016 07:05 PM
Last Post: Loxo
  profil u stranicu haris026 3 583 14-10-2015 01:39 AM
Last Post: t0ma
  Facebook profil sa 5000 prijatelja Clairvoyance 8 2,762 03-12-2013 01:34 PM
Last Post: danijel99
  Profil obrisan, stranice i dalje postoje hajro2 1 1,070 13-12-2012 03:36 PM
Last Post: VIC

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)