Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li volite Animaciju i Flat dizajn?
16-01-2017, 02:37 AM (This post was last modified: 16-01-2017 02:38 AM by XSrdjan.)
Smil42c642f95f382 Da li volite Animaciju i Flat dizajn?
Zdravo!

Dakle, ovo je naša priča. Mi smo mala grupa ljudi kojima je u interesu pravljenje zanimljivih, edukativnih i razumljivih svima klipova o životu, univerzumu i svemu ostalom Smile

Problem je što smo idalje previše nerazvijeni da bi ostavili utisak na bilo kakvu grupu ljudi, ali nadamo se da će te nam Vi pomoći da to promenimo tako sto će te nas podržati na Youtube-u!

Ako imate 5 minuta slobodnog vremena pogledajte naše klipove na ovim linkovima

Nasi nedavno uradjeni klipovi Smile !

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. (Link do naseg kanala)
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. (Nasa facebook stranica)

U slučaju da Vam se dopadne ono što budete videli subscribe-ujte se na naš kanal i pomozite nam da rastemo!
Hvala Vam na Vašem vremenu, jedva čekamo da se pridružite našoj zajednici.

Srdačan pozdrav svim BALKANCIMA Biggrin,
tim ČetrdesetDva
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): faroALI
16-01-2017, 09:59 AM
RE: Da li volite Animaciju i Flat dizajn?
svaki naredni klip sve bolji i bolji cini mi se. svaka cast i samo tako nastavite. ako bude neko trazio nesto slicno a da ja budem znao kontaktiracu vas da makar nekako doprinesem celoj prici.
16-01-2017, 10:24 AM
(16-01-2017 09:59 AM)faroALI Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. svaki naredni klip sve bolji i bolji cini mi se. svaka cast i samo tako nastavite. ako bude neko trazio nesto slicno a da ja budem znao kontaktiracu vas da makar nekako doprinesem celoj prici.

Odlicno! hvala. Trudimo se da obracamo paznju na stvari koje ljudi misle da moze da se poboljsaju u svakom narednom klipu Smile drago mi je da se vidi napredak.
13-05-2017, 03:56 PM
odlican kanal subskrajbovala sam
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Korisni linkovi za grafički dizajn VukiLord 2 489 27-03-2017 06:27 AM
Last Post: vukazanosvuka
Sad Grafički dizajn za početnike Baki00 3 1,664 20-10-2016 02:26 PM
Last Post: greedylittlepig
  Grupa za graficki dizajn Baki00 2 711 21-07-2016 03:35 PM
Last Post: Baki00
  Photoshop dizajn za web stranicu IvanPosavec 14 4,760 25-01-2014 11:43 PM
Last Post: guglastican

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)