Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strani reseller hosting
» Koji strani reseller hosting uzeti?
15-01-2017, 01:25 AM
Strani reseller hosting
Pozdrav svima, muci me jedna dilema - koji strani reseller hosting uzeti, a da najvise odgovara mojim potrabama? Planiram da zapocnem da se bavim izradom sajtova, za pocetak bih napravio sajt na kome bih uz svoje usluge izrade sajtova prodavao domene i hosting pakete.. O domenima sam dosta istrazivao i imam utisak da je Godaddy najpovoljniji, a za hosting sam nasao i nekoliko domacih sajtova koje nude reseller pakete ali pretpostavljam da su dosta skuplji od stranih hosting kompanija..
Bitno mi je da su im serveri sto vise uptime i da imam mogucnost prelaska na neki skuplji paket ukoliko vremenom steknem potrebu za vise prostora i protoka..
Molim iskusnije clanove i one koji imaju iskustva sa reseller hostingom da mi preporuce neku kompaniju kojom su zadovoljni.. Hvala unapred.. Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-01-2017, 01:31 PM
RE: Strani reseller hosting
Ja kada sam tek krećao imao sam hosting kod Namecheap-a: https://www.namecheap.com/hosting/reseller.aspx imali su u to vrijeme odličnu podršku. Imao sam i neki popust za registraciju domena, možda 1-2 dolara jeftinije, ne mogu da se sjetim tačno. Uglavnom nisam nikad imao problema sa njima a cijena je bila povoljna. Sada kada bi uzimao neki reseller vjerovatno bi gledao da to bude neki sa SSD diskovima, lokacijom u Evropi i podrškom koja radi non-stop, nebitno da li samo preko tiketa ili i tiket i live chat, samo da ne moram čekati ponedeljak ako pošaljem upit u petak. StableHost je takođe dobar: https://www.stablehost.com/reseller-hosting.php barem iz mog iskustva sa njima. Za početak je dobar neki najmanji reseller paket, kasnije je lako uzeti bolji kada bude više klijenata. Što se tiče domena Godaddy i nije baš najpovoljniji, možda griješim ali čini mi se da je kod njih obnova domene dosta skuplja nego kod ostalih. Ja sam imao reseller kod Namecheap-a i registrovao domene kod njih, nisam odvajao domene od hostinga.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): imarket
15-01-2017, 03:16 PM
RE: Strani reseller hosting
Ja svima sto se tice domena preporucujem Namecheap, cesto imaju akcije, popusti, kuponi...
Npr. trenutno je registracija .info domena $1.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Reseller Hosting veko 8 948 08-08-2015 05:46 PM
Last Post: veko
  Hosting za strani sajt peqtas 6 1,412 17-06-2014 01:29 AM
Last Post: flex202
  Domain reseller dragan.25 6 1,036 05-03-2014 08:44 PM
Last Post: dragan.25
  Njemacka/UK reseller kompanija ankujund 7 1,292 02-02-2013 07:26 PM
Last Post: ankujund
  Preporuke za dobar VPS ili Reseller Jokja 21 3,762 16-03-2012 04:10 AM
Last Post: HrvatskaUSrcu
  Reseller za 0,99$ godinu dana Jokja 4 1,234 27-11-2011 03:09 AM
Last Post: nesim
  Savjet reseller The Code 6 1,289 24-01-2011 10:58 PM
  Sto je to vps hosting? VPS hosting - prednosti, mane, mogucnosti ? ps3 4 3,311 24-01-2011 10:52 PM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)