Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savet za Youtube gaming kanal
06-01-2017, 11:48 PM (This post was last modified: 07-01-2017 02:17 AM by GameSwitch.)
Savet za Youtube gaming kanal
Pozdrav svima,
Vlasnik sam Game Switch Youtube kanala i upload-ujemo razne gaming sadrzaje. Uglavnom su to prvi utisci raznih novijih igara, top 10 liste i slicno... Medjutim, skoro sam nabavio c920 kamericu i snowball mikrofon i razmislio sam da napravim nesto potpuno novo, nesto vezano za Srbiju i video igre. Ima li neko neki predlog ili ideju za nesto tako?

Ps. Video sam da na youtube-u vec postoji Srbija u video igrama, ali je montaza poprilicno smesna i traljavo uradjena. Da li bi bila kradja ako bi mi to uradili bolje i lepse sa drugim sadrzajem?

Evo linka za kanal ispod: https://youtube.com/c/gameswitchch
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-01-2017, 03:49 AM
RE: Savet za Youtube gaming kanal
(06-01-2017 11:48 PM)GameSwitch Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav svima,
Vlasnik sam Game Switch Youtube kanala i upload-ujemo razne gaming sadrzaje. Uglavnom su to prvi utisci raznih novijih igara, top 10 liste i slicno... Medjutim, skoro sam nabavio c920 kamericu i snowball mikrofon i razmislio sam da napravim nesto potpuno novo, nesto vezano za Srbiju i video igre. Ima li neko neki predlog ili ideju za nesto tako?

Ps. Video sam da na youtube-u vec postoji Srbija u video igrama, ali je montaza poprilicno smesna i traljavo uradjena. Da li bi bila kradja ako bi mi to uradili bolje i lepse sa drugim sadrzajem?

Pozdrav.
Naravno da ne bi bila kradja. I mozete naravno to da uradite.
A sto se tice ideja, (imao sam priliku da razgovaram sa Prokom iz PC AXE ekipe, pretpostavljam da si cuo za njega, i slozili smo se da je glavni ubica malih kanala pokusaj da se kopira neko) Dakle samo budi originalan i to ce ljudi prepoznati.

P.S.
I ja isto vec neko vreme razmisljam, tj. nikako da krenem, a ideju imam. Doduse moj kanal je dosta drugaciji od vaseg. Ali sam otvoren za neku saradnju u smislu razmene iskustava i tako nekih stvari, naravno, ako si zainteresovan za to.
Inace sam "video editor" po "struci" tako da mogu i u tom segmentu da pomognem ako je potrebno.
07-01-2017, 09:56 AM
(07-01-2017 03:49 AM)C0a1209 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(06-01-2017 11:48 PM)GameSwitch Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav svima,

Pozdrav.
Naravno da ne bi bila kradja. I mozete naravno to da uradite.
A sto se tice ideja, (imao sam priliku da razgovaram sa Prokom iz PC AXE ekipe, pretpostavljam da si cuo za njega, i slozili smo se da je glavni ubica malih kanala pokusaj da se kopira neko) Dakle samo budi originalan i to ce ljudi prepoznati.

P.S.
I ja isto vec neko vreme razmisljam, tj. nikako da krenem, a ideju imam. Doduse moj kanal je dosta drugaciji od vaseg. Ali sam otvoren za neku saradnju u smislu razmene iskustava i tako nekih stvari, naravno, ako si zainteresovan za to.
Inace sam "video editor" po "struci" tako da mogu i u tom segmentu da pomognem ako je potrebno.

Slazem se sa tobom, ja bih pokusao nesto potpuno novo. Uvek sam otvoren za saradnju, kad budes zeleo mozes da me kontaktiras preko youtube kanala. Smile
07-01-2017, 10:44 AM
Jedan savet. Klonite se balkana jer je mala zarada. Samo engleski ako planirate da zaradite nesto.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Thanks given by (1): ixxaaa
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Supci mi ukinuli kanal vjekos 14 705 28-11-2016 04:40 PM
Last Post: malijo
  Novi YouTube kanal CartoonParody 2 452 17-05-2016 07:26 PM
Last Post: CartoonParody
  Potreban savet za otvaranje kanala Her Zika Pavlovic 12 649 13-04-2016 08:09 PM
Last Post: volimdaucim
  Youtube od A do Š (Youtube vodič) rakicko 41 13,009 03-12-2015 10:16 PM
Last Post: dalinea69
  Kako napraviti Youtube kanal SpawneR 17 5,606 22-09-2015 11:27 PM
Last Post: mico
Tongue Youtube Kanal: Muvizu Televizija Smiley 9 855 12-05-2015 10:35 PM
Last Post: Smiley
  Uslovi za prelazak na novu MCN za YouTube kanal badramirez 13 1,149 20-04-2015 06:08 PM
Last Post: badramirez
  Ima li neko savet u vezi video klipova? rakicko 18 2,070 06-08-2014 05:56 PM
Last Post: rakicko

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)