Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-marketing naplata rada
» naplata rada ya marketing oglasavanje
03-01-2017, 12:21 PM
Rolleyes E-marketing naplata rada
Da li neko može okvirno da mi kaže, koliko mogu da naplatim, najverovatnije na mesečnom nivou, Facebook, Linkedin i Instagram oglašavanje i održavanje (mislim verovatno ništa preterano) jednog sajta, da napomenem dobrostojeća firma koja se bavi Med. tretmanima.

Sajt bi trebalo da se što bolje izreklamira putem Facebook-a mislim da bi to bilo prioritet, postavljanje oglasa, ciljane publike i sve što treba, plaćanje bi vršila firma čiji je sajt. Cenim da oko toga ima dosta posla, pogotovo ako se pravi više oglasa.

Isto tako preko Linkedin-a i Instagrama.

E sad, ja bih tu ubacio u priču i Youtube, napravio vremenom više video snimaka i preko YT možda poboljšao poziciju sajta.

Predložio bih im i reklamiranje preko Googla, Adsense...

Verovatno bih potpisao neki ugovor o radu. Znam da se ovo plaća mnogo para preko, i to su velike cifre pogotovo što je firma takva. Bojim se da ne tražim previše, a opet sa druge strane i premalo za tu priču, kako ja da znam koliko su oni imali poziva, ostvarenih kontakata ili urađenih poslova.

Da, sajt je rađen, koliko sam mogao da primetim, u word press-u, nisam video šta još ima ispod haube, urađen je pristojno, samo vidim da se ne pozicionira na googlu nešto posebno, pa bi i tu bilo posla.

Uglavnom, sajt da se izreklamira, kako bi se privukla određena klijentela...Beograd, Srbija ...

Molim za pomoć, HITNO JE
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-01-2017, 06:06 PM
RE: E-marketing naplata rada
Bojane,

Moj predlog je da:

1. Izračunaš koliko će biti radnih sati i pomnožiš ih sa svojom satnicom + troškovi.
2. Pogledaš koliko drugi naplaćuju slične usluge i vodi se se po tome.
Visit this user's website Find all posts by this user
03-01-2017, 08:40 PM
(03-01-2017 06:06 PM)Igor Tomić Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Bojane,

Moj predlog je da:

1. Izračunaš koliko će biti radnih sati i pomnožiš ih sa svojom satnicom + troškovi.
2. Pogledaš koliko drugi naplaćuju slične usluge i vodi se se po tome.

Hvala na predlogu, za ovo prvo bi i nekako našao računicu, za ovo drugo ako imate kakav link ili info o naplatama?
08-01-2017, 06:16 PM
(03-01-2017 08:40 PM)bojan173 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Hvala na predlogu, za ovo prvo bi i nekako našao računicu, za ovo drugo ako imate kakav link ili info o naplatama?

Pogledaj na freelance sajtovima, trazi takve ponude i vidi sta ljudi nude i koliko naplacuju.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Forum marketing freemind 1 1,208 27-05-2016 09:14 PM
Last Post: freemind
  Marketing plan - pomoc Dzokanica 11 2,412 09-04-2015 09:58 PM
Last Post: novii
Rolleyes Internet marketing za promociju muzickog albuma Pjevac85 3 1,443 17-02-2015 12:10 AM
Last Post: AzurO
  internet marketing webphp 0 817 23-12-2013 10:05 PM
Last Post: webphp
  Naucite Inbound Marketing i polozite ispit besplatno Igor Tomić 11 3,051 17-04-2013 05:23 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Marketing Man? Milosgak 1 1,170 01-02-2013 08:13 PM
Last Post: softwa
  Sms marketing freemind 11 5,695 30-01-2013 01:33 PM
Last Post: freemind
  Kajabi - Marketing software InFlames20 1 1,661 03-11-2012 06:56 PM
Last Post: BadBoy

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)