Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animacija sa naucno baziranom naracijom, kanal na Youtube
17-12-2016, 05:50 PM
Biggrin Animacija sa naucno baziranom naracijom, kanal na Youtube
Pozdrav ljudi podelio bih moj rad sa vama, od pre mesec dana sam poceo da pravim animirane klipove u polju nauke. Povrsno prelecanje po temama, Nadam se da ce vam se svideti, trenutno sam napravio samo 4 klipa dosta vremena oduzima crtanje i animiranje. Glas mi je jos klimav pokusavam da usavrsim to da naracija bude jos bolja. Podelicu sa vama 2 moja klipa.
Nadam se da se ovo ne smatra kao spam post, posto mi nije to namera, zelo bih samo da cujem neke korisne feedback-ove.

Sta su crne rupe ?

Foton i elektromagnetni spektar

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (4): Nikolasi1, novii, ixxaaa, Loxo
17-12-2016, 06:28 PM (This post was last modified: 17-12-2016 06:28 PM by volimdaucim.)
RE: Animacija sa naucno baziranom naracijom, kanal na Youtube
Jedino mogu napisati svaka cast za trud,jer vecina jutjubera zeli brze pare sa sto manje truda.Gledajte da pravite video klipove za strano trziste na engleskom,jer od balkanskih pregleda nema mnogo zarade...

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
Thanks given by (1): ixxaaa
17-12-2016, 06:51 PM
(17-12-2016 06:28 PM)volimdaucim Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jedino mogu napisati svaka cast za trud,jer vecina jutjubera zeli brze pare sa sto manje truda.Gledajte da pravite video klipove za strano trziste na engleskom,jer od balkanskih pregleda nema mnogo zarade...

Hvala na podrsci Smile
U cilju nam je da napravimo kanal isti ovaj samo na Engleskom, bas bog zarade, pa ce biti i na srpskom i na engleskom kako kome odgovara, da imamo i mi neke klipove zanimljive.
Kad budemo uradili oko 10tak klipova, otvaramo kanal Forty Two i svi ovi klipovi sa engleskim glasom da mozda zaradimo i koji dinar Smile
20-12-2016, 09:33 AM
Svaka cast i samo pohvale, i za animaciju i za tekst. Sto se tice glasa sve je na zadovoljavajucem nivou, cak i vise od toga. Po meni nije naporan i iritantan kao sto cesto moze da bude. Samo nastavi tako i naravno najbolje je kada sav trud mozes i naplatiti tj. imati i finansijsku korist koju i zasluzujes sigurno.
20-12-2016, 12:27 PM
Ovo je dobro, svaka čast.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
20-12-2016, 03:39 PM
(17-12-2016 05:50 PM)XSrdjan Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav ljudi podelio bih moj rad sa vama, od pre mesec dana sam poceo da pravim animirane klipove u polju nauke. Povrsno prelecanje po temama, Nadam se da ce vam se svideti, trenutno sam napravio samo 4 klipa dosta vremena oduzima crtanje i animiranje. Glas mi je jos klimav pokusavam da usavrsim to da naracija bude jos bolja. Podelicu sa vama 2 moja klipa.
Nadam se da se ovo ne smatra kao spam post, posto mi nije to namera, zelo bih samo da cujem neke korisne feedback-ove.

Sjajno! Svaka čast, samo napred!
22-12-2016, 11:08 PM
Fino si ti ovo zamislio, svidja mi se! Jedino sto bih te savetovao je da ovo odradis i na engleskom jer je mnogo vece trziste i vece su ti sanse da napravis neki Boom! Kako god samo nastavi sa ovim.
Thanks given by (1): faroALI
26-12-2016, 02:00 PM
Biggrin odlicno, hvala na komentarima, nisam ocekivao da ce vam se svima bas svideti , verovatno jer sam nesiguran ovo je prvi projekat da radim slicno pa mislim da sam jako los u svemu xD.

usput danas sam postavio 5 klip Biggrin postavicu link u komentar

Thanks given by (1): Nikolasi1
27-12-2016, 01:36 AM
(26-12-2016 02:00 PM)XSrdjan Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Biggrin odlicno, hvala na komentarima, nisam ocekivao da ce vam se svima bas svideti , verovatno jer sam nesiguran ovo je prvi projekat da radim slicno pa mislim da sam jako los u svemu xD.

Dobro objasnjeno svaka cast, samo moze pitanje sta ovi koji se rode 29 februara kako oni to oko rodjendana jel slave 28 feb ili svako cetri godine ???? hvala na odgovoru.
Find all posts by this user
28-12-2016, 12:38 PM
(27-12-2016 01:36 AM)oblacno Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(26-12-2016 02:00 PM)XSrdjan Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Biggrin odlicno, hvala na komentarima, nisam ocekivao da ce vam se svima bas svideti , verovatno jer sam nesiguran ovo je prvi projekat da radim slicno pa mislim da sam jako los u svemu xD.

Dobro objasnjeno svaka cast, samo moze pitanje sta ovi koji se rode 29 februara kako oni to oko rodjendana jel slave 28 feb ili svako cetri godine ???? hvala na odgovoru.

Uglavnom slave 28 februara ili 1 marta, nesrecnici Biggrin
Thanks given by (1): Nikolasi1
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)