Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Graficki Diznaj pomoc
04-12-2016, 08:06 PM
Graficki Diznaj pomoc
Pozdrav, radim na nekoliko freelancer sajtova uglavnom graficki dizajn, zanima me posto bih ovako ustedeo dosta vremena, da li se isplati da ovde kupim VIP account i skidam besplatno template fajlove zatim ih prepravljam i postavljam na 99desing i druge sajtove. Radi se o sajtu Free-Pik pise da ako kupim VIP account mocicu da manipulisem radovima, Da li se ovo isplati? Hvala
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-12-2016, 04:29 AM
RE: Graficki Diznaj pomoc
Pozdrav Boki, pa sam za sebe izračunaj šta ti se više isplati..
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Bokiq1
06-12-2016, 02:15 AM
Reci cu ti iz perspektive nekoga ko je anagzovao dijaznere za izradu logoa na 99designs. Od 40 dizajnera koji su aplicirali za konkurs, 3 je uslo u uzi izbor, i na kraju smo izabrali dva rada. Vecina od ovih preostalih su koristili neke templete, clip art i slicno, znaci nista specijalno orignalno. Jasno se videla razlika izmedju pravog dizajnera i dizajnera u pokusaju i kojekakvih amatera.

Sa pobednikom smo odmah dogovorili naredni posao vredan 600$ i planiramo dugorocnu saradnju.

Takodje pre nego sto smo izabrali pobednika, konsultovali smo par experata u toj oblasti da nam kazu njihovo misljenje.

Poenta price, uradi nesto originalno i kvalitetno za klijenta i verovatno ce ta osoba nastaviti saradnju sa tobom. Ko nadje ono sto mu odgovara nece se cimati da experimentise i trazi dalje.

Ciljaj na ljude koji rade logo i/ili etikete za proizvod(e), narocito ako vidis da ce tu kasnije biti vise od jednog proizvoda.

Bar ja tako radim kao neko ko angazuje freelancere. Isto kada sam pre trazio pisce za clanke, kada sam nasao nekog ko mi odgovara nisam ni razmisljao da ga menjam u skorije vreme.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Bokiq1
06-12-2016, 03:02 PM
Biggrin RE: Graficki Diznaj pomoc
Drustvo hvala na odgovorima, na tim sajtovima bih iskljucivo aplicirao na slabije placenim konkursima, sad da li ce ovo upali, videcemo! Hvala!!
Send this user an email Find all posts by this user
07-12-2016, 04:31 PM
Nece da upali, ne moras da gledas.. Smile Ako ne znas da uradis nesto sam od nule, neces znati ni da editujes te radove koje skines sa sajta.. Bolje umjesto naloga plati neki kurs za illustrator i nauci osnove, onda ces takve stvari moci sam da radis vrlo lako.. Smile

http://dnevnikdizajnera.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): mindhunter
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Korisni linkovi za grafički dizajn VukiLord 1 121 22-02-2017 05:40 PM
Last Post: novii
Sad Grafički dizajn za početnike Baki00 3 1,159 20-10-2016 02:26 PM
Last Post: greedylittlepig
  Grupa za graficki dizajn Baki00 2 492 21-07-2016 03:35 PM
Last Post: Baki00

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)