Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U sta uloziti 2000€
28-11-2016, 09:41 PM
U sta uloziti 2000€
Prosto pitanje, u sta bi noob kao ja mogao da ulozi te pare? Nemam mnogo znanja oko IM ali sam spreman da ucim.

Hvala puno.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-11-2016, 05:56 AM (This post was last modified: 29-11-2016 05:58 AM by Igor Tomić.)
RE: U sta uloziti 2000€
Pozdrav,

Moj je savet da učiš. Imaš mnogo besplatnih resursa. Usavrši ono što te zanima. Kada dođeš do nivoa da znaš u šta ćeš da uložiš novac i tačno kako će to da ti se isplati, tek onda to uradi.

U ovom trenutku bi ulaganje verovatno bilo bacanje novca.

Eventualno razmisli o ulaganju u znanje, ali i tu bih se prvo latio besplatnih resursa. Kada nađeš nešto što ti leži, tek onda razmisli da se pretplatiš na neki kurs ili iznajmiš iskusnog mentora na nekoliko sati da otkloniš sve nejasnoće, ali samo ako si u škripcu sa vremenom i ako si siguran da bi ti se ovo dugoročno isplatilo.
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): faroALI
29-11-2016, 08:58 PM
Prvo nađi šta ti odgovara, ima dosta besplatnih resursa za učenje, a i oni kusevi koji se plaćaju nisu preterano skupi.

Ali odredi neki period racimo 6 meseci, pa mesec dana probaš programiranje za web, mesec dana programiranje za mobilne, mesec dana izrada komletnog sajta, mesec dana video i fotografija, mesec dana SEO i na kraju nešto po izboru.

Tako ćeš steći brzo dosta iskustva za relativno kratko vreme da možeš doneti odluku.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Tommmy
30-11-2016, 09:33 AM (This post was last modified: 30-11-2016 09:36 AM by freemind.)
Ako ti te pare nisu "poslednje" sto imas, ako ne moras posto poto da ih odmah "okrenes", ja bih od toga izdvojio bar 500e, za nekog opsteg strucnjaka, da te uvede u ceo svet zarade, vestina, opcija na internetu. Ovo je jako korisno, i ustedece ti mnogo vremena, a mozda ce biti i kljucno za tvoj neki buduci uspeh . Postoji jako puno ljudi koji su usli u internet zaradu, ali se vrte u krug, nesto zaradjuju, i to je najgore, kada mislis da znas, a ne znas, i kada gubis vreme na nebitne stvari .
Taj strucnjak ti moze pomoci da detektujes i da vidis sta ti najvise lezi, i posle odredjenog vremena, za ostatak novca, plati privatne casove jedan na jedan, gde bi ti taj prvi strucnjak pomogao kod odabira.
Znaci 500e ulozi u strucnjaka koji ce ti dati opste znanje i koji ce sa tobom detektovati smer i vestinu i koji ce pronaci glavnog trenera.
Ja sam dosta para ulozio u znanje, knjige i kurseve, ali kada vratim film, ubedljivo najvise i najbrze sam ucio kada sam angazovao trenera 1 na 1, 100 puta brze je sve to islo .

Ti ces imati ( ako je cas 20e), 75 privatnih casova iz neke oblasti, posle toga imaces solidno znanje, i svi kursevi posle toga ce da "klize", i mnogo brze ces prelaziti zeljenu oblast, kada ti neko odmah sve razjasni i kada budes odmah imao potrebne odgovore na jednom mestu .

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
Thanks given by (4): Tommmy, novii, Lakisa94
07-01-2017, 02:46 AM (This post was last modified: 07-01-2017 02:47 AM by Tommmy.)
(30-11-2016 09:33 AM)freemind Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. . . .
Ti ces imati ( ako je cas 20e), 75 privatnih casova iz neke oblasti, posle toga imaces solidno znanje, i svi kursevi posle toga ce da "klize", i mnogo brze ces prelaziti zeljenu oblast, kada ti neko odmah sve razjasni i kada budes odmah imao potrebne odgovore na jednom mestu .

Poz,
Pretpostavio si ovdje da je cijena po satu 20eura, zanima me koliko bi bilo eura po satu za instrukcije kod jačih i iskusnijih ljudi s ovog foruma, ako možda možeš procjeniti (npr. od x do y eura)?
Find all posts by this user
07-01-2017, 01:17 PM
I ako uloži 500 evra, to je 25 časova po 20e, ne 75.
08-01-2017, 12:53 PM
(07-01-2017 02:46 AM)Tommmy Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(30-11-2016 09:33 AM)freemind Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. . . .

Poz,
Pretpostavio si ovdje da je cijena po satu 20eura, zanima me koliko bi bilo eura po satu za instrukcije kod jačih i iskusnijih ljudi s ovog foruma, ako možda možeš procjeniti (npr. od x do y eura)?

Ne mogu pretpostaviti nikako .

Quote:I ako uloži 500 evra, to je 25 časova po 20e, ne 75.

To je broj casova za glavni deo, za 1500e.

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
Thanks given by (1): Tommmy
20-01-2017, 04:33 PM
mesec dana seo ???? ti se salis novii Smile
21-01-2017, 11:23 PM
Ne razum zašto misiš da se šalim. Mebi je sasvim logično da čovek kad odvoji mesec dana da se upozna sa terminima vezanim za SEO, može da odluči da li ga to zanima ili ne zanima.

Tako mislim i za ostale poslove koje sam naveo (fotografija, video, programiranje).

Pretpostavljam da ti imaš mišljenje da neko treba godinu dana ili dve da upoznaje kako funkcioniše SEO, da bi se nakon toga odlučio da li ga to zanima ili ne. Ili misliš da se čovek sa SEO može upoznati za par dana.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-02-2017, 10:06 PM
Upisi IT akademiju ili uzmi lepo i citaj w3 school. Tu ces nauciti osnove koje ce ti itekako trebati za rad na netu. IT akademija ti kosta 1500e ako se dobro secam. A za posao ako oces da ulozis, ja bih ti savetovao u SEO. Jer posle pola godine pare ce polako krenuti da ti se vracaju i bices u plusu.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  U što uložiti 100$? Antonela 20 2,550 06-12-2010 08:00 PM
Last Post: sunaddict

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)