Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adpop (Adnow)
22-11-2016, 04:33 PM
Adpop (Adnow)
Pozdrav, da li je neko probao novi popup program od Adnow?
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Koja je zarada na cpm ili kako vec ide?

sage, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-11-2016, 04:45 PM (This post was last modified: 22-11-2016 04:46 PM by liquid.)
RE: Adpop (Adnow)
jesam ja i jako sam zbunjen, što se tiče zarade odlična je, jača nego kod popads recimo ... ali

dva mjeseca mi je sajt radio kako treba, nisam nijednu isplatu dobio a prešao sam minimum ... zatim su mi blokirali sajt kao da krši njihove uslove korištenja a dva mjeseca je radio kako treba (od kad su me odobrili nisam mijenjao koncept sajta) ... poslao sam im tiket i pitao ih ok blokirali ste me šta će biti sa para kaže uskoro ćemo vam isplatiti dugovanja ... otprilike još mjesec dana sam čekao isplatu

vidi se da je ista ekipa kao i adnow ... mjesec dana se isplata čeka a piše da je sedmično
Thanks given by (1): Loxo
22-11-2016, 04:49 PM
(22-11-2016 04:45 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. jesam ja i jako sam zbunjen, što se tiče zarade odlična je, jača nego kod popads recimo ... ali

dva mjeseca mi je sajt radio kako treba, nisam nijednu isplatu dobio a prešao sam minimum ... zatim su mi blokirali sajt kao da krši njihove uslove korištenja a dva mjeseca je radio kako treba (od kad su me odobrili nisam mijenjao koncept sajta) ... poslao sam im tiket i pitao ih ok blokirali ste me šta će biti sa para kaže uskoro ćemo vam isplatiti dugovanja ... otprilike još mjesec dana sam čekao isplatu

vidi se da je ista ekipa kao i adnow ... mjesec dana se isplata čeka a piše da je sedmično
Meni je pre adnow placao redovno ali su posle rekli preko paypala ce biti kasnjenja, a wire ide brze. Koliko je zarada veća od popup u odnosu na adnow cpc?

23-11-2016, 12:55 AM
ne znam vjeruj, ne sjećam se, nalogu ne mogu pristupiti xd
23-11-2016, 01:13 AM
Pretpostavljam da se ove reklame protive AdSense pravilima i da ih se ne moze imati kombinirano na sajtu?

Izrađujem web stranice
Send this user an email Find all posts by this user
23-11-2016, 05:26 PM
(23-11-2016 01:13 AM)Perky Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pretpostavljam da se ove reklame protive AdSense pravilima i da ih se ne moze imati kombinirano na sajtu?
I mene to zanima?

09-12-2016, 05:48 PM
Da li se mogu koristiti zajedno sa adsensom !?
09-12-2016, 06:28 PM
koliko znam adsense podržava do 3 popundera na sajtu ...
17-02-2017, 10:14 PM
Ima li neko iskustva opet sam primio mejl od njih da probam?

01-10-2017, 10:24 AM
Zanima me moguli se novci sa adnow isplatiti na bankovni racun nisam do sada radio sa njima pa ne znam imam za isplatu 140 dollara i vec me drugi put odbija na paypal kao racun nije uredan cesto imam problema sa paypalom jer nesto steka za BiH...

Ako ima neko da je iz BiH i da isplacuje od anow na bankovni racun neka mi se javi...

Svaka pomoc mi je dobro dosla.
01-10-2017, 10:57 AM
(01-10-2017 10:24 AM)Raketni Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Zanima me moguli se novci sa adnow isplatiti na bankovni racun nisam do sada radio sa njima pa ne znam imam za isplatu 140 dollara i vec me drugi put odbija na paypal kao racun nije uredan cesto imam problema sa paypalom jer nesto steka za BiH...

Ako ima neko da je iz BiH i da isplacuje od anow na bankovni racun neka mi se javi...

Ovo koristi na AdNow:

Payment method: tipalti

Uplate ce ti dolaziti na bankovni racun, naravno uz tipalti proviziju...
01-10-2017, 03:37 PM
(01-10-2017 10:57 AM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(01-10-2017 10:24 AM)Raketni Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Zanima me moguli se novci sa adnow isplatiti na bankovni racun nisam do sada radio sa njima pa ne znam imam za isplatu 140 dollara i vec me drugi put odbija na paypal kao racun nije uredan cesto imam problema sa paypalom jer nesto steka za BiH...

Ovo koristi na AdNow:

Od nacina isplate imam samo paypal,wire,webmoney i e-payments :/
01-10-2017, 06:05 PM
(01-10-2017 03:37 PM)Raketni Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(01-10-2017 10:57 AM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ovo koristi na AdNow:

Od nacina isplate imam samo paypal,wire,webmoney i e-payments :/

Pa IZABERI "wire" i pojavice ti se formular za "tipalti" ... nisi ni probao!? Busted
02-10-2017, 08:39 PM
(01-10-2017 06:05 PM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(01-10-2017 03:37 PM)Raketni Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Od nacina isplate imam samo paypal,wire,webmoney i e-payments :/

Pa IZABERI "wire" i pojavice ti se formular za "tipalti" ... nisi ni probao!? Busted

hvala ti puno skontao sam i postavio sam sada na bankovni racun to jeste karticu na kojoj mi i plata lijeze samo sam otisao u banku i dobi IBAN cod i SWIFT e sada otprilike koja bi bila provizija tipaltija na 200 dolara isplate ??
03-10-2017, 12:16 PM
(02-10-2017 08:39 PM)Raketni Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(01-10-2017 06:05 PM)Q_Line Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pa IZABERI "wire" i pojavice ti se formular za "tipalti" ... nisi ni probao!? Busted

hvala ti puno skontao sam i postavio sam sada na bankovni racun to jeste karticu na kojoj mi i plata lijeze samo sam otisao u banku i dobi IBAN cod i SWIFT e sada otprilike koja bi bila provizija tipaltija na 200 dolara isplate ??

Pise ti tamo koliko uzima tipalti, a ti ces recimo uzeti na ruke cca. 175$... nazalost
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zarada na Adnow? hondo 10 1,199 25-09-2016 01:31 AM
Last Post: noob

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)