Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li je nase trziste spremno za ovako nesto?
22-11-2016, 04:31 PM
Da li je nase trziste spremno za ovako nesto?
Pozdrav ljudi, dosta sam bio neaktivan po ovim nasim forumima jer smatram da su nasi ljudi nekako previse povrsni, skrti, i gledaju samo svoju korist sto je kod drugih mnogo manje izrazeno.. S obzirom da vodim svoj blog gde sam odavno pisao clanke ali kojim cudom i dan danas nabijam dobar broj posete, hteo bih da sve to ponovo aktiviram, i blog, i publiku i da napravim kurseve. Kursevi bi bili vezani za CPA zaradu, AdSense zaradu, SEO i jos mnogo stvari, svaki kurs bi bio poseban i svaki kurs bi bio kolekcija video zapisa i toturijala step by step.. Moja neka zamisao je bila da naplacujem ili na mesecnom nivou ili full time, sta vi mislite da li bi neko bio spreman da ulozi 4-5.000 dinara za full time kurs?

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): JelenaM
22-11-2016, 05:26 PM
RE: Da li je nase trziste spremno za ovako nesto?
Mislim da se kvalitetan sadržaj može prodati, čak i kod nas. Ja sam osobno platio malo manje od 100e online kurs o marketingu. Ono što sam dobio kao protuvrijednost je neusporedivo veće od tih 100e.

Znači, kvaliteta je u tom poslu na prvom mjestu, po mom mišljenju. Nakon što budeš imao dosta zadovoljnih ljudi, lako ćeš prodavati kurseve.

Izrađujem web stranice
Send this user an email Find all posts by this user
22-11-2016, 05:36 PM
Kvalitet i poverenje sam vec dokazao kod moje publike tako da mislim da bi ovo proslo. Nego sta mislis ti a i ostali, da li je 5.000 mala cena ili dovoljna, neki predlog? Smile

@loxo, ovo je i razlog zasto ne volim da visim po nasim forumima ali ima normalnih korisnika kao evo naprimer ti ili perky koji se interesuju i zele da vode diskusiju Smile

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-11-2016, 05:46 PM
Ovisi što točno prodaješ, odnosno koliko ima tutorijala, o čemu su itd...

Možda bi najbolje bilo te sve cjeline podijeliti da ih se svaku može kupiti zasebno. Npr netko zna kako napraviti wordpress stranicu, ali ga muči CPC zarada i želi samo taj dio naučiti... može - 30e.
Netko želi naučiti sve od nule... može - 100e.

Banaliziram cijene, ali mislim da bi čak mogle i proći takve.

Izrađujem web stranice
22-11-2016, 05:55 PM
Pogledaj cene kod konkurencije

Pravljenje AdSense naloga za sve drzave - lukam@null.net
Find all posts by this user
22-11-2016, 08:32 PM
Evo neke konkurencije: http://kursevionline.rs/

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
23-11-2016, 12:14 AM
@Igor
Dobro, ne bih se bas slozio da je ovo iznad konkurencija, barem sto se tice internet marketinga, facebook marketinga za auto cad itd ne mogu da tvrdim ali kad vidim sta nude kao facebook marketing opciju ne bi uzeo ni besplatno.
@Spawner
Vrlo izvodljivo i dobra ideja, ukoliko bi pisao o blackhat metodama sigurno bi imao kupce i kad bi naprimer garantovao ljudima da ce na kraju kursa imati 2-3$ dnevno pa posle ko se kako snadje. pod:
1. Jer kod nas niko o tome ne pise nista.
2. Zato sto nije toliko komplikovano skinuti i landing page i dodati content locker u isti, sta vise i jednostavnije je nego instalirati wordpress posto moras da gledas sa strane nekog pocetnika mnogo ce mu teze i duze biti da dodje do zarade ako ide sa izgradnjom sajta od nule i ceka organic traffic sa googla i adsense zaradu.
3. Brza zarada i mogucnost i free traffic sources (quora, youtube, instagram, reddit, facebook). I naravno nakon sticanja pocetnog kapitala re-investicija to jest ulganje zarade u whitehat sajtove i na kraju kompletan uspeh. Konkretno ja bi najvise pisao o youtube zaradi i instagramu, jer nema neke narucite matematike.
23-11-2016, 11:10 PM
Probaj. Cifra koju pominješ nije velika s obzirom na to da nekoga učiš verovatno potpuno novom načinu zarade, ali ti preporučujem da kreneš sa jednim i na njemu istestiraš sve što možeš: od toga koliko si dobro pokrio proces (veruj mi, bez feedbacka ne možeš ni da pretpostaviš šta sve ljudima može biti nejasno), efektnih i manje efektnih načina za promociju, naplate, do same cene.

Preporučila bih ti još i da razmisliš o nekoj vrsti interakcije sa ljudima koji kupe kurs, makar zatvorena FB grupa za podršku i razmenu iskustava. Mi smo dodale i Skype konsultacije od 30 min tokom prvih mesec dana nakon završetka treninga (u tvom slučaju, od kupovine), to mnogo znači polaznicima.

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
Thanks given by (1): faroALI
16-01-2017, 05:03 PM
Proucavam malo temu u zadnje vrijeme. Zna li netko mozda za neku balkansku stranicu koja je podigla ovo na viši nivo?
http://kursevionline.rs/ oni su napravili dobar početak, dosta dobru stranicu ali kiksali su sa marketingom koji je danas kljuc uspjeha u bilo čemu.

Izrađujem web stranice
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  eBay - prodaja proizvoda, postarina i jos po nesto ljubomir28021993 18 4,845 01-02-2018 06:29 PM
Last Post: Lazar023
Rolleyes Šta kažete na ovako nešto? pavlek 22 3,782 24-02-2011 06:14 AM
Last Post: passoa
  moram vam nešto priznat ! kosicdamir 5 1,243 12-01-2011 05:04 PM
Last Post: AleksaS

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)