Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fb oglasavanje vase misljenje
12-11-2016, 11:29 PM (This post was last modified: 12-11-2016 11:31 PM by behindslr.)
Cool Fb oglasavanje vase misljenje
Pozdrav prije godinu dana uzeo sam game maker 1.4 master collection sa svim modulima i sada cu uzet gm2 kad izadje opet sa svim modulima.Igru koju radim je inovativna i nova sto se tice samog igraca unikat u timu imam jednog koji crta a drugi je za photoshop i ujedno samnom radi u gm.
E sada kad igru zavrsim ja bih htio boost post sa igricom za 1500 eura a fb mi nudi od 345 do 725000 ljudi koji ce vidjet sponzorirani clanak.Sada pitanje dali je bolje boost post ili odrediti jedan dio za kao na slici
(12-11-2016 11:29 PM)behindslr Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav prije godinu dana uzeo sam game maker 1.4 master collection sa svim modulima i sada cu uzet gm2 kad izadje opet sa svim modulima.Igru koju radim je inovativna i nova sto se tice samog igraca unikat u timu imam jednog koji crta a drugi je za photoshop i ujedno samnom radi u gm.
E sada kad igru zavrsim ja bih htio boost post sa igricom za 1500 eura a fb mi nudi od 345 do 725000 ljudi koji ce vidjet sponzorirani clanak.Sada pitanje dali je bolje boost post ili odrediti jedan dio za kao na slici
I znam da ovih probnih 1500e moze otic u vjetar ujedno igru planiram i na steam ali cu se okusat ovako prvo.

Attached File(s) Image(s)

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
13-11-2016, 12:15 AM
RE: Fb oglasavanje vase misljenje
Ukoliko je aplikacija za mobitele, nemoj raditi ništa od toga što imaš tu na slici. Kada napraviš facebook stranicu za aplikaciju, ispod donjeg desnog kuta cover slike imaš opciju "Add app". Klikneš tu, povežeš svoju aplikaciju klikom (pretpostavljam iz Google play-a).
Nakon toga na stranici ti postoji, na istoj onoj poziciji opcija "Use app". Eh, to reklamiraj, trebalo bi proći znatno bolje od bilo kakvog sponzoriranog članka.

To je moje mišljenje ali strpi se još da par kolega sa foruma odgovori - možda nisam u pravu Smile

Izrađujem web stranice
13-11-2016, 02:18 PM
Trenutno ce biti pc verzija a za android i html kasnije.
13-11-2016, 02:37 PM
Onda definitivno predlazem ovaj gore nacin, postavi da reklama ide samo ljudima na androidu, pokusaj malo razmisliti o svojoj interesnoj skupini ljudi itd...

Sto se tice dponzorirsnih clanaka, ako imas neki zvucan naslov, tj zvucnu najavu igrice.. i to moze odlicno proci.

Izrađujem web stranice
15-04-2017, 02:44 PM
Fb definitivno los za oglašivanje.Uplatiš im cifru,pa o.k.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
15-04-2017, 07:14 PM
@filip3ff ... facebook je jako dobar način oglašavanja. Ako mislis drugacije daj neki argument?

Izrađujem web stranice
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Problem sa deaktiviranje naloga za oglasavanje na fejsbuku Her Zika Pavlovic 2 543 21-11-2016 02:33 AM
Last Post: Her Zika Pavlovic

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)