Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JavaScript
» Pomoc
04-11-2016, 11:43 PM
JavaScript
Pozdrav ljudi,
Imam jedno mozda ne tako pametno pitanje,tj. potrebna mi je vasa pomoc...Zbog zdrastvenih problema nisam bio na fakultetu a vec su presli poglavlje javascript i krenuli na json,xml i ajax,naravno jos nije kasno da ih stignem i da polozim ispit.Zanima me da li neko moze da mi kaze odakle da spremim javuscirpt,gledao sam po internetu ali je dosta opsirno meni je konkretno potrebno da naucim reglularne izraze,i rad sa formularima a ove neke sitnice mogu i sa prezentacija da spremim.Hvala Vam u napred,izvinite na smetnji znam da ima dosta izvora za to,ali znacilo bi mi kada bi neko sa iskustvom rekao odakle da to naucim,posto bez toga ne mogu dalje...Waving
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-11-2016, 01:40 AM
RE: JavaScript
Znam jedne odlicne kratke tutorijale na youtube od jednog naseg programera/predavaca.

javascript 1. semestar playlist: https://www.youtube.com/playlist?list=PLXNTNfUTUEe6Y13ppTxPDWlMXtOwGR0ls

javascript 2. semestar playlist: https://www.youtube.com/playlist?list=PLXNTNfUTUEe5q-sUTFgrIZE0PdPuj7GxV

Objasnjene sve osnovne stvari.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): CARAKI
06-11-2016, 04:34 PM
Mislim da su Codec Ademy i slicne stranice odlicne ne samo za JS nego i za ostale programske jezike, bas su fokusirane na osnovne stvari koje paralelno uz citanje texta i testiras u sklopu lekcija, a kasnije se sam nadogradjujes.

Izreke i citati
28-11-2016, 03:40 AM
Learning JavaScript, 3rd Edition od O'Reilly vrlo je frendly Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Javascript,algoritam... deco20 6 1,877 03-05-2015 11:49 PM
Last Post: mikibm

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)