Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc oko adsensa
02-10-2016, 06:04 PM
Pomoc oko adsensa
Poslao sam adsensu aplikaciju i prosa je evec mesec i 5 dana i nema odgovora pa sam poceo traziti rjesenje i procitao sam da se moze to ubrzati tako sto se na blogeru napravi blog i posalje aplikacija za adsense i navodno kad prihvate to onda taj kod mogu staviti i na svoj sajt bez problema ali clanak je iz 2010 god pa nez dal se to moze jos uvjek to raditi molim za savjete ili bilo sta sto moze pomoci stvarno nez sta vise da radim evo patim se sa tim adsensom vec 4 meseca prvo su odbijali i svasta nesto a sad neodgovoraju.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
02-10-2016, 10:02 PM
RE: Pomoc oko adsensa
Onako informativno me zanima kako je tvojih poslednjih 10 postova skoro identično ovde na forumu, da li si u međuvremenu probao problem predstaviti adsense timu na njihovom forumu.

Uzastopnim ponavljanjem istog pitanja samo ovde na forumu nećeš rešiti svoj problem.

http://productforums.google.com/forum/?h...um/adsense
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): faroALI, Jeronimo034
02-10-2016, 10:34 PM
Neverovatno su neprofesionalni... Ne nadaj se mnogo, i kada ti stigne odgovor - bices odbijen Smile

Ne znam kako da ti pomognem, sada prosto odbijaju skoro sve...
Find all posts by this user
03-10-2016, 09:28 AM
blog na bloggeru na engleskom unikatni clanci i ako to odobre opet ne mozes postavljati na svom sajtu koji nije na bloggeru zato sto ce biti hosted nalog tj. moci ces samo na bloggeru da postavljas i yt kanalima dok ne postavis posle kod na svoj websajt pa i to posaljes i njim apliciras pa i njega da odobre. blog koji iskoristis da dobijes hosted nalog mozes posle da iskoristis i kupis domen, spojis taj domen i posle njim apliciras za dobijanje full naloga i onda je posao obavljen. znaci ako nije odmah proslo ne zamaraj se tim sajtom ili blogspotom nego radi iznova neku novu temu. mucio se i mucio dodavao na jedan blog i sirio sadrzaj dok nije uradjen unikatan na engleskom i sa par postova i slicica dobio hosted nalog za nedelju dana cini mi se. nadam se da sam pomogao Smile
03-10-2016, 03:25 PM (This post was last modified: 03-10-2016 03:32 PM by Aleksanda117.)
(02-10-2016 10:02 PM)novii Wrote:  Onako informativno me zanima kako je tvojih poslednjih 10 postova skoro identično ovde na forumu, da li si u međuvremenu probao problem predstaviti adsense timu na njihovom forumu.

Uzastopnim ponavljanjem istog pitanja samo ovde na forumu nećeš rešiti svoj problem.

http://productforums.google.com/forum/?h...um/adsense

pa nemaju oni suport centar napisao sam clank tamo na adsenes forumu ali nije mi niko nista odgovorio
razmisalo sam da napravim i novi asense racun pa da posalje ponovo za ovaj satj sta mislite o tome dal je to pametno?
04-10-2016, 03:34 PM
https://www.adsenselive.com/# dali je ovo istina ili skem dali zna ko sta o ovome
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)