Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sve što vam je potrebno za uspešan Amazon Affiliate Website
11-12-2016, 11:13 PM
RE: Sve što vam je potrebno za uspešan Amazon Affiliate Website
Ja sam resio da izbegavam takve stvari. Razlog je zato sto takvi sajtovi imaju masu razlicitih nicha linkove na homepage-u sto nikako nije dobro. Tesko da za svaku nichu imaju poseban blog a i da imaju opet mnogo linkova imaju sto google lako provali koja je namena takvog sajta.
Zato je bolje praviti svoje sajtove sa kojih ces vuci linkove ka tvom glavnom sajtu. Posao jeste duzi i sporiji ali mislim da je daleko bezbedniji od ovoga. I mislim da kad izgradis solidne sajtove za potporu si miran na duzi vremenski period jer mozes vise money sajta da guras sa takvih sajtova.
A te sajtove koje pravis za potporu mozes da koristis za testiranje kako se google ponasa. Na njij mozes da vuces linkove sa tumblr, wordpress-a, bloggera itd, a od njih svremena na vreme ka svom money sajtu, a uz to da vi izgledalo prirodno dajes linkove ka jacim sajtovima koji ti nisu konkurencija. Eto to je od prilike moj plan, samo sto ce trebati dosta vremema da ga realizujem Smile

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
12-12-2016, 12:44 AM
To stoji, ni ja ne bih ovaj PBN koristio za moj glavni sajt, jer ih previse koristi. Prije bih nesto sigurnije nasao, jeste da kosta, ali Boze moj. Jedino sto sam mislio kao tier 2 za web 2.0 i to je to. Pravljenje vlastite mreze PBN jeste da zahtjeva vrijeme, ali je dobro i znas sta radis. Ko nema vremena, a ima love, imaju ljudi koji prave mreze i znas da je napravljeno za tebe, ali masne pare uzimaju.
28-12-2016, 09:10 PM
(11-12-2016 11:13 PM)Jeronimo034 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja sam resio da izbegavam takve stvari. Razlog je zato sto takvi sajtovi imaju masu razlicitih nicha linkove na homepage-u sto nikako nije dobro. Tesko da za svaku nichu imaju poseban blog a i da imaju opet mnogo linkova imaju sto google lako provali koja je namena takvog sajta.
Zato je bolje praviti svoje sajtove sa kojih ces vuci linkove ka tvom glavnom sajtu. Posao jeste duzi i sporiji ali mislim da je daleko bezbedniji od ovoga. I mislim da kad izgradis solidne sajtove za potporu si miran na duzi vremenski period jer mozes vise money sajta da guras sa takvih sajtova.
A te sajtove koje pravis za potporu mozes da koristis za testiranje kako se google ponasa. Na njij mozes da vuces linkove sa tumblr, wordpress-a, bloggera itd, a od njih svremena na vreme ka svom money sajtu, a uz to da vi izgledalo prirodno dajes linkove ka jacim sajtovima koji ti nisu konkurencija. Eto to je od prilike moj plan, samo sto ce trebati dosta vremema da ga realizujem Smile

Kako ti ide na Njemackom trzistu ako nije tajna Smile ?
28-12-2016, 09:42 PM
(28-12-2016 09:10 PM)babicm992 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-12-2016 11:13 PM)Jeronimo034 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja sam resio da izbegavam takve stvari. Razlog je zato sto takvi sajtovi imaju masu razlicitih nicha linkove na homepage-u sto nikako nije dobro. Tesko da za svaku nichu imaju poseban blog a i da imaju opet mnogo linkova imaju sto google lako provali koja je namena takvog sajta.

Kako ti ide na Njemackom trzistu ako nije tajna Smile ?

Zadnje vreme sam imao porodicnih problema pa nisam radio nista na sajtu tako da je stanje isto. Za 10tak kw sam na drugoj strani i nilako da upadnem na prvu...
Od NG kad se malo sredim pojacavam rad pa se nadam da ce da krene sve na bolje.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Thanks given by (1): babicm992
04-03-2017, 12:43 PM
Pozdrav svima,
nova sam u ovome ali sam pazljivo iscitala sve postove i linkove i odlucila da krenem sa Amazonom.
Medjutim, vec na prvom koraku problem. Ne mogu da se registrujem zbog broja telefona.
Probala sam i na flynumber da kupim broj ali ga ne forvarduju za Srbiju ... (rupetina od zemlje...).
Da li imete neku drugu sugestiju?
Find all posts by this user
04-03-2017, 10:26 PM (This post was last modified: 04-03-2017 10:26 PM by zele.)
(04-03-2017 12:43 PM)JelenaBB Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav svima,
nova sam u ovome ali sam pazljivo iscitala sve postove i linkove i odlucila da krenem sa Amazonom.
Medjutim, vec na prvom koraku problem. Ne mogu da se registrujem zbog broja telefona.
Probala sam i na flynumber da kupim broj ali ga ne forvarduju za Srbiju ... (rupetina od zemlje...).
Da li imete neku drugu sugestiju?

Evo registruj se , free je i probaj. https://www.textnow.com/ , odaberi zemlja USA
30-07-2017, 02:55 AM
Isto iscitavam, samo jos nesto neplanirano mi se javilo sto mi oduzme po ceo dan.

videohive free download, Free After effects project
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
11-08-2017, 04:15 PM
Pozdrav svima!
Nekako mi se čini da je vreme zarade od Affiliate Marketinga prošlo. Molim da me ispravite ako grešim ili ako sam pogrešno shvatio nešto.
Pokušavao sam tražiti keyword-e po tutorialu po ovom donjem linku, ali nema šanse da nadjem neki koji zadovoljava sve uslove. Oooogromna je konkurencija, mnogo-mnogo ecommerce sajtova, jos vise Affiliate sajtova... Nema više weak sajtova na prvoj Google stranici...
https://marketever.com/keyword-research-amazon-niche/

A isto mi je nešto čudno što ovaj lik na Marketever-u nudi da za pare da napravi Affiliate sajt. Ako je tako dobra zarada sa Affiliate-om kako on piše, onda što ne napravi sebi pa zarađuje preko toga?

Dakle kako ja vidim, na internetu se mnooogo brzo menja sve pa mozda sam ja vec zakasnio da počnem sa ovim poslom.

Još jednom da kažem, ako sam nešto pogrešno shvatio, molim Vas da me ispravite!
Hvala što ste pročitali!
13-08-2017, 08:58 PM (This post was last modified: 13-08-2017 08:59 PM by Igor Tomić.)
Ne mislim da je kasno. Sve je teze, svakako, ali kasno nije.

(11-08-2017 04:15 PM)Laslo76 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. A isto mi je nešto čudno što ovaj lik na Marketever-u nudi da za pare da napravi Affiliate sajt. Ako je tako dobra zarada sa Affiliate-om kako on piše, onda što ne napravi sebi pa zarađuje preko toga?

Koliko sam ja skontao, oni urade inicijalni keyword reasearch, naprave sajt da lepo izgleda i ubace odredjenu kolicinu sadrzaja. To je tek pocetna tacka, posle toga pravi posao tek pocinje; tada sajt treba pozicionirati na SERP.
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Laslo76
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako unovčiti website o zdravlju i farmaciji? Spartanac 19 2,506 09-05-2016 08:08 PM
Last Post: 4nusNation
  Affiliate za kladionice? Ace_ 14 4,307 13-10-2015 06:15 PM
Last Post: djordje_energy
  Saradnja - affiliate kladionice poloki 2 1,578 22-12-2014 11:00 PM
Last Post: poloki
Icon4 problem sa affiliate linkovima DijanaIvis 2 899 13-03-2014 01:24 PM
Last Post: DijanaIvis
  Prvi amazon cek jos nije stigao sandra85 4 1,197 01-10-2013 01:52 PM
Last Post: sandra85
  The 2012 Affiliate Summit AffStat Report Igor Tomić 1 1,270 12-08-2012 08:22 PM
Last Post: some1special
  Popup affiliate metode - dopušteno ili ne? poc 4 1,572 10-03-2012 07:18 PM
Last Post: ADS
  affiliate čekovi rradomir01 46 9,621 02-12-2010 08:15 PM
Last Post: Davor85

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)