Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne mogu platiti fb reklamu
17-09-2016, 09:29 PM
Smil4332b7ad99d21 Ne mogu platiti fb reklamu
hmm pa sta raditi...pokusala sam 2puta i slala sliku licne i sve i ne daju mi..pise ovako
Our records indicate that your payments account was disabled because it violates Facebook's terms of service. In the interest of protecting our users, we cannot confidently re-enable your payments account at this time.
kontam da je to sto sam imala neke stare profile,pa sam i zaboravljala na njih i napravila novi...a imam i cimerku i ona ima 2profila,mislim da joj je jedan lazni ..a delimo komp
pa sad sta mogu?
da li da se reg ponovo sa moba (ali na mobu sam ulazila na fb-ali samo preko fb aplikacije,ne preko chroma )
ili da kupim neki polovni jeftini tablet,napravim novi fb i da uzmem novu karticu iz banke?(ali opet ce po licnoj k kontati da sam ja...mada valjda nece biti problem)
hvala
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
18-09-2016, 01:10 AM (This post was last modified: 18-09-2016 01:12 AM by Lovac.)
RE: Ne mogu platiti fb reklamu
(17-09-2016 09:29 PM)tinchi95 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. hmm pa sta raditi...pokusala sam 2puta i slala sliku licne i sve i ne daju mi..pise ovako
Our records indicate that your payments account was disabled because it violates Facebook's terms of service. In the interest of protecting our users, we cannot confidently re-enable your payments account at this time.
kontam da je to sto sam imala neke stare profile,pa sam i zaboravljala na njih i napravila novi...a imam i cimerku i ona ima 2profila,mislim da joj je jedan lazni ..a delimo komp
pa sad sta mogu?
da li da se reg ponovo sa moba (ali na mobu sam ulazila na fb-ali samo preko fb aplikacije,ne preko chroma )
ili da kupim neki polovni jeftini tablet,napravim novi fb i da uzmem novu karticu iz banke?(ali opet ce po licnoj k kontati da sam ja...mada valjda nece biti problem)
hvala

I ja sam imao dosta problema sa pravljenjem oglasa.. Nemoj nikako pokusavati da pravis oglas na novom profilu, odma ce ti odbiti tu karticu. Pokusaj na neki stariji profil, npr od te drugarice i plati oglas preko njene kartice. Jer ako su ime i prezime sa fb profila razliciti sa imenom na kartici opet su velike sanse da odbiju placanje.. a jos sigurnije ti je da napravis oglas preko nekog ko nema veze sa tim kompjuterom i ko se nije prijavljivao preko tog kompa.. mislim da sve zivo prate i ne kontam zasto su tako strogi po tom pitanju :O
Send this user an email Find all posts by this user
18-09-2016, 07:36 PM
pokusala sam da napravim profil na mamino ime i platila sam preko njene kartice ali isto tako mi nisu dali Busted
inace sam htela da reklamiram svoj butik ali s obzirom da prodajem kopije poznatih brendova i to sam napisala u reklami (npr majice chanel i stavila sliku poznate osobe koja nosi tu majicu itd) mozda je to problem? pise u pravilima ovako

All ads must not violate our Community Standards. Ads on Instagram must not violate the Instagram Community Guidelines. Additionally, ads must not contain any of the following:
Content that infringes upon or violates the rights of any third party, including copyright, trademark, privacy, publicity, or other personal or proprietary rights.
mislim da cu morati ovako : da kupim neki tablet ili mob (jer ocigledno smeta isti ip) tu napravim novi fb na moje ime,i platim sa mojom novom karticom...ali ponovo ce traziti lk...a vec sam im slala lk a pre kada sam isto pokusavala sam poslala pasos,pa su me isto odbili... pa me mozda opet odbiju
znaci poludecu

ali svejedno hvala na savetima Smile
18-09-2016, 07:41 PM
Problem prave zato sto koristis logo drugog brenda.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
19-09-2016, 03:29 AM
(18-09-2016 07:41 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Problem prave zato sto koristis logo drugog brenda.
uf nadam se da je to problem,probacu sutra bez pominjanja bilo kog brenda npr samo majice od 200din i tako...a postavicu slike na kojima se ne vidi bas dobro tipa taj logo ili na kojimaa se ne vidi logo uopste...jer sam videla da se butici reklamiraju a prodaju isto tipa kineske najk patike,trenerke i ostale poznate marke

hvala Smile
19-09-2016, 10:44 AM
Meni su pre nekih 20 dana javili da postoji problem sa karticom i da ne mogu da naplate 3 eura. Proverio sam podatke, broj kartice je dobar i ističe u decembru. Pomislim da nemam možda novca na računu, ali eto pre 20-tog u mesecu plaćam hosting pa ću tad uplatiti. Danas odem u banku, prvo pitam ima li novca na računu i odgovore mi da imam malo preko 25 eura.

Promocije sam povremeno radio na stranicama namenjenim voćarima i povrtarima, tako da otpada mogućnost da sam stavljao logo, nalog ima preko 7 godina, kampanja je išla jedna u 5 dana tako da nisam ni spamovao.

Tako da možda nekom pomogne ova informacija, a što se tiče traženja nekih preciznijih odgovora u ovom slučaju od toga nema ništa. Više mi se isplati to vreme potrošiti na pisanje tekstova.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
19-09-2016, 05:08 PM
Targetirao sam i bustovao post za 5 dolara na teritoriji Srbije. Ocitava mi cost per view 0.1 dolar? Za 10 pregleda placene reklame 1 dolar...to nije normalno.

Prosli mesec odradio nekoliko desetina slicnih 0,0002/3 cost per view. Da li se nekome desilo slicno poslednjih dana?

QuizGroup
24/7 podrška, 80% Rev-Share, No minimum payout, Unique dashboard, 10% Referral program
Send this user an email Find all posts by this user
19-09-2016, 08:51 PM
meni sad uopste nece...napravila sam novu stranicu i ispod novog posta sada pise boost unavalaible i kad pokusam da dodam kako da placam pise mi ovako There was some unusual activity on your ad account, so we're protecting it by stopping your ads. We'll start your ads again using your current balance once you verify your account with us. mislim da je tako bilo i prosli put,posaljem im licnu i sve i onda sam dobila ovu por Our records indicate that your payments account was disabled because it violates Facebook's terms of service. In the interest of protecting our users, we cannot confidently re-enable your payments account at this time.
sada sam stavila normalne slike i nisam pominjala brendove pa cu videti..ako mi ponovo stigne ta por znaci da negde drugde gresim
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pomoc kako da udarim pravu fb reklamu spider 0 112 16-05-2017 10:04 PM
Last Post: spider
  Gde mogu kupiti facebook stranica? snowman 1 1,712 20-08-2013 04:25 PM
Last Post: anarchox

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)