Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto follower za twitter
» Tutorial
21-08-2016, 04:11 AM (This post was last modified: 21-08-2016 04:13 AM by the_bulk.)
Auto follower za twitter
Evo da ja malo doprinesem.
Nisam primjetio da je itko pisao o tome.

Twitter je odličan način da se dobi nešto prometa ili što god već trebate. U prosjeku na svakih 1000 ljudi koje followam dobijem nekih 50-100 followera,možda i više .
Znam da se to ne čini puno ,ali trik je u tome da uz pomoć servisa za auto dm kao što su crowdfire i ostali možete svim tim followerima poslati poruke i nadati se da će posjetiti vašu stranicu.

Problem mi je bilo naći bilo kakvi auto follower koji radi kako treba jer se čini da su zabranili to na twitteru i zbog toga preko aplikacija to ne radi.

................................................................................
Znači, potreban vam je chrome i ova ekstenzija : link na addon

Nakon toga nađite neki profil koji je u vašoj niši i idete normalno na followers , lijepo scroll down(tipka end na tipkovnici jako pomaže) dok ih se ne nakupi nekih 1000 i follow all. Ovo može raditi u pozadini.

Prije toga , podesite ekstenziju.
Evo ovako to izgleda kod mene:
[Image: StNoQoL.jpg]

Možete se malo igrati s postavkama ,ali ovako nešto mi odlično funkcionira i stvarno rijetko mi se dogodi da me traži da verificiram account ponovno preko mobitela.

Što se tiče unfollowa, nakon što prođe nekoliko dana i slijedim nekih 5k ljudi idem na svoj profil pa na svoje following i lijepo unfollow all. Preskače sve koji slijede vas i u tome je bit ovog dodatka(u postavkama svakako označite "Skip profiles who follow you" !)

Nadam se da će pomoći nekome da izgradi twitter account.

P.S. Bar 1000 lažnih (kupljenih) followera malo povećava mogućnost da neko vas slijedi nakon što ste vi njega. Također par kvalitetnih tweetova na profilu su isto poželjni ,ako ne i obavezni.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Loxo
15-12-2016, 01:44 PM
RE: Auto follower za twitter
Jel ovo radi jos ili ja ne mogu da nadjem podesavanja ove chrome ekstenzije?

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
11-01-2017, 08:39 PM
RE: Auto follower za twitter
Kod mene radi savseno...dobra stvarcica Smile

Za sve ljubitelje fotografije,putovanja i avanture ;)
FotografijomKrozSvet
Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Instagram auto follower varjaca 0 1,383 09-11-2016 01:27 AM
Last Post: varjaca
  Kako dolazite do follower i prijatelja NoxX 29 24,133 22-06-2016 09:47 AM
Last Post: danijel99

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)