Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adsense problem ???
27-12-2016, 05:51 PM (This post was last modified: 27-12-2016 05:55 PM by Aleksanda117.)
RE: Adsense problem ???
(26-12-2016 11:30 PM)novii Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kao što ti je preporučeno, proveri odakle ti stiže saobraćaj i zatim prelistaj ponovo smernice programa i vidi da li se poklapaju sa stanjem na tvom sajtu.

Kako da proverim te stvari google analistiys imam al je instaliran jedno 7 dana pre ovo desilo tako da nema puno podataka ali 90% prometa mi doazi sa fb imam tamo grupa dosta svojih aktivnih a sta kako mislis ovo smerinice sta treba uraditi nisam upucen a i racun za isplatu mi ide preko payonera pa sam cuo neke price da je moguce zbog toga kao zato sto adsense nedozvoljava isplatu preko virtualne banke jeli to istina jel znate sta o tome
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
28-12-2016, 06:33 PM
Evo msm da sam pronasao razlog zbog koga je veoma moguce da je disablovan acc imam nekog fake prometa koji dolazi na sajt ne sa moje strane posto ja nisam ni kupovao promet niti ista ali izgleda da je ipak nekako dosao do mog sajta i veoma je moguce da je on izazvao neku vrstu invalid activity-a koja je dovela do disablovanja adsensa nego moje pitanje je sta sad da radim kako da sprecim da se to ubuduce desava tako da mogu da napisem adesnsu u molbi sta je tacno bilo problem i kako sam ga resio.

Attached File(s) Image(s)

17-01-2017, 08:28 PM
Meni je poslat adsense cek 21.12 , a jos nije stigao na kucnu adresu,obicno stigne u roku od 5-7 dana , a pritom nije mi ni jedan YT kanal banovan ili nesto slicno...Ima li jos neko problem da mu nije stigao cek,koliko se vama desavalo da cekate?
18-01-2017, 04:36 PM
(17-01-2017 08:28 PM)kiba Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni je poslat adsense cek 21.12 , a jos nije stigao na kucnu adresu,obicno stigne u roku od 5-7 dana , a pritom nije mi ni jedan YT kanal banovan ili nesto slicno...Ima li jos neko problem da mu nije stigao cek,koliko se vama desavalo da cekate?
Ako piše da je ček poslat, sačekaj još malo doći će.
Ne znam zašto ne izabereš bankovni transfer kao payment method ?
Find all posts by this user
18-01-2017, 05:10 PM
Nije mi jasno da postoje ljudi koji još uvijek isplacuju novac čekom, otkako je uvedeno wiralno placanje !!!!!!
Yesterday, 07:41 PM
(18-01-2017 05:10 PM)haris026 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nije mi jasno da postoje ljudi koji još uvijek isplacuju novac čekom, otkako je uvedeno wiralno placanje !!!!!!

Nije bilo isplate na ovaj nacin skoro 3 godine,tako da nisam ni bio bas upucen...
Today, 03:54 PM
kada udjem na adsense pise provjerit cemo sajt u naredna 3 dana
i to stoji 3 mjeseca i nema odgovora
sta je sve potrebno da se adsense putpuno odobri
pomoc!!!!
Today, 04:22 PM
(28-12-2016 06:33 PM)Aleksanda117 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Evo msm da sam pronasao razlog zbog koga je veoma moguce da je disablovan acc imam nekog fake prometa koji dolazi na sajt ne sa moje strane posto ja nisam ni kupovao promet niti ista ali izgleda da je ipak nekako dosao do mog sajta i veoma je moguce da je on izazvao neku vrstu invalid activity-a koja je dovela do disablovanja adsensa nego moje pitanje je sta sad da radim kako da sprecim da se to ubuduce desava tako da mogu da napisem adesnsu u molbi sta je tacno bilo problem i kako sam ga resio.

To sigurno nije razlog. I ja kod sebe u analytics vidim to isto pa mi nije ugasen account. Ili si sam klikao ili si nekog nagovarao da klika,jer je jedino tako moguce imati puno invalid clicks.

Best Horror Games
Hunting Games
Super Mario Igre
Best Record Player
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)