Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microworkers
» Microworkers
14-07-2016, 12:01 AM
Microworkers
Potrebna mi je mala pomoć, kad otvorim neki od zadataka na microworkersu pojave mi se ovi od uslova da ih ispunim:
- What is the URL of the listing?
- What does the second bullet point of the listing say?
Za prvi znam šta trebam da uradim dok na drugom ne znam da li da uzmem sa "do" liste ili sa URL u ovom slučaju proizvoda na amazon ?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
14-07-2016, 10:06 AM (This post was last modified: 14-07-2016 10:10 AM by Jeronimo034.)
RE: Microworkers
(14-07-2016 12:01 AM)yosa_sh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Potrebna mi je mala pomoć, kad otvorim neki od zadataka na microworkersu pojave mi se ovi od uslova da ih ispunim:
- What is the URL of the listing?
- What does the second bullet point of the listing say?
Za prvi znam šta trebam da uradim dok na drugom ne znam da li da uzmem sa "do" liste ili sa URL u ovom slučaju proizvoda na amazon ?

Kad nadjes proizvod na amazonu koji je narucilac posla trazio imas opis proizvoda.
Sve sto treba je da popunis prazna polja recima koje nedostaju a nalaze se u opisu proizvoda.

Npr.

Ovaj telefon __________ na udarce.

Tako ti stoji u zadatku na microworkersu. Ti odes na proizvod i tamo npr. u drugom redu ti stoji recenica :

Ovaj telefon je otporan na udarce.
Ti uzmes i iskopiras celu tu recenicu u polje gde treba da dstavis dokaz o izvrsenom zadatku.

Ili ako tako kaze kao sto si ti napisao, to znaci, koja je recenica pod drugom tackom. To ti je ovo :
[Image: 29wqrsm.png]

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): yosa_sh
14-07-2016, 11:19 AM
Onda sam pošteno zeznuo, sad će mi to sve biti negativno, hoće li biti kakvih sankcija zbog tog jer sam jučerašnje zadatke skoro sve tako uradio ?
14-07-2016, 11:35 AM
Pa imaces manji procenat uspesnosti. Ako padnes ispod 75% neces moci nista da radis dok ti se ne izbrisu pojedini zadaci koje si zeznuo.

14-07-2016, 02:09 PM
Nakon koliko dana se brišu ?
14-07-2016, 02:16 PM
To ne bih znao da ti kazem...

14-07-2016, 08:47 PM (This post was last modified: 14-07-2016 08:47 PM by yosa_sh.)
(14-07-2016 02:16 PM)Jeronimo034 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. To ne bih znao da ti kazem...

Kolega ipak mislim da nije trebalo onako, ja sam pisao sa "DO" liste prihvatilo je [Image: bsxtg5]
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
14-07-2016, 09:17 PM
E pa super Smile Mozda sam ja pomesao zadatke. Znad da sam za amazon imao onakve zadatke kao sto sam ti gore napisao. Dugo nisam radio microworkers pa sam pozaboravljao sve zadatke za amazon Smile

28-01-2017, 12:17 AM
Meni pise da pre nego sto me isplate da ce mi poslati PIN na kucnu adresu ali ja sam dobio neki pin na email pa sad ne znam da li je to to... http://prntscr. com/e18a2t ovo sam dobio kad sam ukucao pin i sad da li sad samo treba da cekam isplatu na pp ili ce mi trebati jos poslati neki pin na adresu ? I koliko traje isplata na pp ?
28-01-2017, 03:48 AM
Mora pin da ti dodje na kucnu adresu da bi ti potvrdili nalog. To je verifikacija tacnosti podataka.

13-10-2017, 06:55 PM
Zdravo svima. Treba mi mala pomoc oko prve isplate sa Microworkersa. Jos uvek nisam otvorila akaunt na Skrill. Moje pitanje je:Dali microworkers moze mi poslati pin na kucnoj adresi pa Onda kad dobijem pin da napravim Skrill nalog, verifikujem itd itd.? Molim vas za odgovor. Unapred hvala
06-11-2017, 08:40 PM
Pozdrav svima. Napravio sam nalog na Microworkers sajtu i kada kliknem na bilo koji posao trazi mi da verifikujem broj mobilnog. Medjutim kada ukucam broj i zatrazim kod za verifikaciju prvi put nije stigao a svaki sledeci kad sam zatrazio vratilo me na stranicu sa poslovima.Da li neko zna u cemu moze biti problem?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  POMOC oko MicroWorkers sajta barbarosa 8 1,383 01-05-2015 05:36 PM
Last Post: ValBlaz
  Sajtovi slicni MicroWorkers. barbarosa 0 811 19-03-2015 02:55 PM
Last Post: barbarosa
  Microworkers-pitanje nzm123 1 847 31-07-2014 12:50 PM
Last Post: pr0digy
  microworkers.com?? darkott 3 1,381 29-12-2009 04:18 PM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)