Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nudim vam dve metode za zaradu
19-07-2016, 01:10 PM
RE: Nudim vam dve metode za zaradu
Moze i meni u inbox? Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-07-2016, 04:26 PM
Evo mene opet sa izvestajem Smile

Od postavljenih 20 klipova pre dva dana proslo je 9 klipova, kanal nije banovan (ne znam kako, mozda zato sto sam odmah brisao klipove) tako da cu i dalje taj kanal da koristim za postavljanje creative comm klipova kao tester. Prosecna duzina trajanja ovih 9 klipova je oko 10 min sto mu dodje oko 90 minuta sadrzaja.
Sledeci korak mi je testiranje i pracenje konkurencije, nesto da se nauci od njih. Onda ide biranje kljucnih reci koje cu da gadjam , to cu morati bas dobro da odradim jer sam krenuo u pricu sa mnogooo jakom konkurencijom. Radi cu mesovito, gadjacu neke jake reci + neke slabije zbog rangiranja. Za sada sam samo jedan profil na FBu odradio za ovaj kanal, bice ih jos minimum 2. Za sada na njemu imam oko 40 grupa sa tom tematikom i oko 600k ipo ljudi u tim grupama. U planu mi je da krenem i sa FUn Page-om, ali to ce da ide kasnije.
Necu da se zalecem i da postavljam odmah klipove dok ne sredim social marketing, to se nadam da ce da bude gotovo u roku od 3-4 dana.
Ako hocete mogu kanal da postavim ovde kad budem krenuo pa mozete i uzivo da pratite kako napreduje Smile
A da, imam jos jednu dilemu koju cu morati da resim, da li da kacim duze klipove i krace.
Mislim da mi je najbolje da budu na pocetku oko 2 minuta zbog statistike i broja pregleda.
Ako neko ima neki predlog neka napise, rado cu ga razmotriti jer 2 glave su uvek pametnije od jedne.

P.S. Voleo bih da se jos neko ukljuci u ovo, nekako je bolje kad se razvije kvalitetna rasprava a ne samo monolog Smile

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Thanks given by (1): Igor Tomić
20-07-2016, 05:47 PM
(20-07-2016 04:26 PM)Jeronimo034 Wrote:  Evo mene opet sa izvestajem Smile

Od postavljenih 20 klipova pre dva dana proslo je 9 klipova, kanal nije banovan (ne znam kako, mozda zato sto sam odmah brisao klipove) tako da cu i dalje taj kanal da koristim za postavljanje creative comm klipova kao tester. Prosecna duzina trajanja ovih 9 klipova je oko 10 min sto mu dodje oko 90 minuta sadrzaja.
Sledeci korak mi je testiranje i pracenje konkurencije, nesto da se nauci od njih. Onda ide biranje kljucnih reci koje cu da gadjam , to cu morati bas dobro da odradim jer sam krenuo u pricu sa mnogooo jakom konkurencijom. Radi cu mesovito, gadjacu neke jake reci + neke slabije zbog rangiranja. Za sada sam samo jedan profil na FBu odradio za ovaj kanal, bice ih jos minimum 2. Za sada na njemu imam oko 40 grupa sa tom tematikom i oko 600k ipo ljudi u tim grupama. U planu mi je da krenem i sa FUn Page-om, ali to ce da ide kasnije.
Necu da se zalecem i da postavljam odmah klipove dok ne sredim social marketing, to se nadam da ce da bude gotovo u roku od 3-4 dana.
Ako hocete mogu kanal da postavim ovde kad budem krenuo pa mozete i uzivo da pratite kako napreduje Smile
A da, imam jos jednu dilemu koju cu morati da resim, da li da kacim duze klipove i krace.
Mislim da mi je najbolje da budu na pocetku oko 2 minuta zbog statistike i broja pregleda.
Ako neko ima neki predlog neka napise, rado cu ga razmotriti jer 2 glave su uvek pametnije od jedne.

P.S. Voleo bih da se jos neko ukljuci u ovo, nekako je bolje kad se razvije kvalitetna rasprava a ne samo monolog Smile

Duzi klipovi se bolje rangiraju, ali duzi klipovi u pola prekinuti stvaraju negativan effekat. Najbolja ti je zlatna sredinu tu negdje oko 5 min ili 8 min. Mene zanima kako ces social marketing odratit. Social marketing jako dobro utice na SEO.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): Igor Tomić, Jeronimo034
20-07-2016, 06:01 PM
Hvala na savetu, vidis to nisam znao da se duzi klipovi bolje rangiraju. Kazem ja dve glave su pametnije Biggrin

Social marketing za sada imam samo na FBu, sistem nije popularan ali jbg mora nekako da se gura. Ulazim u dosta grupa tematike kao sto su moji klipovi i postavljam. Znam da nije popularno ali jbg... Uz to obafvezno idem sa jednom ili vise funpage-ova koje kasnije sklopim u jednu (od prilike kad dodje do 2k ljudi) i tako sve to guram. Krenuo sam juce i sa Reddit-om ali tamo mi je nalog tek na pocetku i trebace vreme da se podigne.
Napravicu i Twitter nalog posebno za ovo pa cemo da vidimo kako ce i to da ide.

Ovaj sistem za sada mi solidno prolazi kod drugog kanala, uspevam po klipu da dodjem od 3k pregleda do 10k za nekih 4-5 dana, sto i nije tako lose. Kad dodjem do nekih para probacu i placeno guranje klipova preko Fiverr-a, da vidim kako i to ide. Naravno ici cu na organsku varijantu nikako bot posete! Jer Google sve vidi i ne zelim da nesto upropastim zarad beskorisnih pregleda.

20-07-2016, 06:25 PM

Nekad kad sam radio sa YT, na početku, najbolje se pokazao klip u trajanju od 2 do max. 4 min. Uglavnom je veliku ulogu igrao kvalitet tematike (sadržaj niche), naslov da je privlačan, ključne reči. Ima još nekih sitnica ali ovo je u biti srž.
20-07-2016, 06:29 PM
Jos jedno moje zapazanje, najbolje prolaze klipovi sa naslovnim slikama koje imaju neku devojku u toplesu Biggrin
Vole ljudi da klinu na to i ostanu do kraja klipa u nadi da ce da se pojavi Smile

20-07-2016, 07:00 PM
(20-07-2016 06:29 PM)Jeronimo034 Wrote:  Jos jedno moje zapazanje, najbolje prolaze klipovi sa naslovnim slikama koje imaju neku devojku u toplesu Biggrin
Vole ljudi da klinu na to i ostanu do kraja klipa u nadi da ce da se pojavi Smile

Ukoliko te ljude izigraš Winking par puta na istu foru - odoše Waving.
20-07-2016, 07:25 PM
(20-07-2016 07:00 PM)deea8888 Wrote:  
(20-07-2016 06:29 PM)Jeronimo034 Wrote:  Jos jedno moje zapazanje, najbolje prolaze klipovi sa naslovnim slikama koje imaju neku devojku u toplesu Biggrin

Ukoliko te ljude izigraš Winking par puta na istu foru - odoše Waving.

Ma naravno, to je vise fora za video koji izlazi sa strane. Nekako treba da se izdvoji od vecine video snimaka koji su slicni.

23-07-2016, 05:21 PM
Ja sam danas napokon našao vremena pa sam počeo s ovom Youtube AdSense metodom. Napravio sam kanale, postavio videa. Sad ću pričekat dan, dva da vidim koje će Youtube prihvatiti, a koje banirati.

(20-07-2016 04:26 PM)Jeronimo034 Wrote:  Ako hocete mogu kanal da postavim ovde kad budem krenuo pa mozete i uzivo da pratite kako napreduje Smile

Ako ti nije problem, pošalji mi link svog kanala... Waving
Find all posts by this user
27-07-2016, 04:53 AM
Posalji i meni na "PP" kad budes imao vremena. Hvala unapred...
27-07-2016, 10:30 AM
takodje zainteresovan

tnx

ativar, ponosan član Internet zarada foruma od Jun 2010.
27-07-2016, 12:19 PM
moze i meni
tnx
........

MALI ZMAJ
27-07-2016, 01:24 PM
Poslato svima. Waving

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
28-07-2016, 02:08 PM
Pozdrav, može i meni da pošalješ. Hvala unaprijed Smile

✺✺✺ Sunce je novo svaki dan! ✺✺✺
29-07-2016, 09:17 PM
Pozdrav

Zainteresiran sam i može meni na PP. Unaprijed hvala Biggrin
29-07-2016, 10:22 PM
(18-07-2016 08:20 PM)Jeronimo034 Wrote:  Ja sam krenuo sa Youtube metodom. Skinuo sam nekih 20t ak video i proslo mi je za sada 10tak. Ove ostale su mi u startu izbrisali zbog nedozvoljenog sadrzaja. Ali u principu nije lose, duzina video je u proseku 10 min, tako da cu da ih rasparcam na pola (po 5 min) i imam 20 videa, taman da pokrijem gotovo mesec ipo dana. Danas sam ih podigao na youtube, i cekam 48 sati da vidim da li ce jos neki da odpadne. Ako ne, krecem sa promocijom Smile
Dok prodje tih 48h, palo je i rangiranje tih videa.
Prva dva dana su najbitnija za rangiranje videa, uglavnom tu se lomi dal' ce neki video biti popularan ...
Ako ti nije problem pusti mi na PP link tvog kanala.
30-07-2016, 07:46 AM
Poslao sam kome je trebalo. Waving

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
31-07-2016, 10:37 PM
Jel nekom pomogao fiverr, nakon placanja pregleda, da li je nekom uspeo da se probije neki video i do koliko pregleda ?
04-08-2016, 11:59 AM
Pozdrav,
ajd pošalji i meni,ako nije problem i hvala.
05-08-2016, 03:30 AM
Takodje zainteresovan Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nudim nekoliko knjiga za download M00nlander 1 4,777 15-04-2017 02:46 PM
Last Post: filip3ff

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)