Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacije za automatsko dovođenje lajkova za Fb page
02-07-2016, 11:24 AM
Aplikacije za automatsko dovođenje lajkova za Fb page
Pozdrav,

postoji li kakva web aplikacija program kojim se moze dovesti automatski nekakvi lajkovi s balkana, gledao sam po youtube nekakve stranice punkliker nesto tako, al to ne postoji vise.

Ljubitelji iOS & Android - Gameplay najnovijih igara
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-07-2016, 10:55 PM
RE: Aplikacije za automatsko dovođenje lajkova za Fb page
Postoji ali prakticno su neupotrebljivi jer facebook sada banuje te stranice. Smile
17-07-2016, 02:55 PM (This post was last modified: 17-07-2016 03:06 PM by westopic.)
(02-07-2016 11:24 AM)Shanyta Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav,

postoji li kakva web aplikacija program kojim se moze dovesti automatski nekakvi lajkovi s balkana, gledao sam po youtube nekakve stranice punkliker nesto tako, al to ne postoji vise.

Postoji neka skripta. Ja znam koje stranice je imaju i koriste i na takav nacin prikupljaju ogroman broj lajkova.
Evo slike kako to izgleda. naime, kad klikneš na x automatski registruje lajk na facebook stranici. Extra smišljeno, nema šta.
ja ne znam kako se ovo pravi. Ako ima neki programer koji bi htio da ovo skonta, neka se javi, Poslat cu mi link Fb stranice koja koristi ove skripte.
https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=9249453654
Find all posts by this user
17-07-2016, 03:14 PM
To sto ti westopic pricas sto se zove click jacker i to je zabranjeno, lako se provali i kao sto je dragan napisao banuju se takve stranice.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
17-07-2016, 04:31 PM
(17-07-2016 02:55 PM)westopic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(02-07-2016 11:24 AM)Shanyta Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav,

Postoji neka skripta. Ja znam koje stranice je imaju i koriste i na takav nacin prikupljaju ogroman broj lajkova.
Evo slike kako to izgleda. naime, kad klikneš na x automatski registruje lajk na facebook stranici. Extra smišljeno, nema šta.
ja ne znam kako se ovo pravi. Ako ima neki programer koji bi htio da ovo skonta, neka se javi, Poslat cu mi link Fb stranice koja koristi ove skripte.
https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=9249453654
To je stara caka za navlacenje fanova , kliknes na X da izadjes a u stvari skripta lajkuje stranicu znam sta je to i mnoge druge cake, ali to samo maloumni klinci koriste Waving
17-07-2016, 06:15 PM
Mani se toga, fb blokira i stranice i sajtove.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
17-07-2016, 11:53 PM
Ne znam da li bas blokira. Neke osobe koriste vec godinu i prikupili su sigurno na milion lajkova, a i dalje to rade.
Pratim pomno na FB sta se sve događa, na desetine fb stranica i šta sve ljudi koriste i za zaradu i za lajkove na fb, to je nevjerovatno. A ni facebook ni adsense ih ne blokira.
18-09-2016, 01:31 PM
Bustovao sam post i skupio ko 1000 lajkova.Sada kada udjem u lajkove mogu da pozovem max 25 ljudi koji su lajkovali sliku da lajkuju i stranicu na dnevnom nivou.Zna li neko moze li se ta granica ikako pomjeriti?

Za sve ljubitelje fotografije,putovanja i avanture ;)
FotografijomKrozSvet
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Problem sa facebook stranicom od 340 000 lajkova westopic 2 354 17-07-2017 01:15 PM
Last Post: westopic
  Koja je razlika između plaćenih i "običnih" lajkova? Perky 2 506 19-04-2017 03:15 PM
Last Post: Gustavo5
Smil42c642f95f382 Kako sam razvio fb stranic od 20k pravih lajkova Fifth 7 1,844 08-01-2017 10:46 AM
Last Post: dragaN.
  Facebook page post - > instagram nesim 0 446 05-12-2016 10:36 PM
Last Post: nesim
  Facebook page verifikacija ? Moskwa 3 3,478 17-12-2015 02:32 AM
Last Post: pedjaa
  Facebook group/page autoposter free zechina 11 2,572 03-06-2015 01:59 PM
Last Post: VWolf
  Skoro 350 000 lajkova Perkan 15 1,883 24-12-2014 07:42 PM
Last Post: sunbeach
  sKok do 319 000 lajkova Perkan 11 2,441 31-08-2014 11:51 AM
Last Post: Perkan

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)