Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Job Succes - Upwork.com
22-01-2017, 11:35 AM (This post was last modified: 22-01-2017 11:45 AM by freemind.)
RE: Job Succes - Upwork.com
Pretraga Upworka radi slicno kao gugl algoritam. Gleda se naslov, gledaju se vestine, opis .

Opis treba da bude kopirajterski, odnosno u opisu prodajete sebe i svoje usluge .
Vecina nabaca u opis sve sta su radili i sta znaju, i to je iz ugla klijenta jako tesko citati .

Da bi se dobio dobar efekat i na pretrazi, a i sacuvao dobar opis, napravio sam u dnu strane, vestacke tagove.

Znaci ide

opis

tags: Ovde sam nabacao sve sta mislim da klijenti kucaju

Odvojio sam dosta opis i tagove, tako da se jasno vidi kraj opisa, a tagovi su smesteni na dnu i skroz su odvojeni .
Rezultat toga je da sam nocas dobio 4 pozivnice, a svaki dan bar po jednu ili dve .

I jos nesto, nikada nemojte odbijati pozivnice, uvek se prijavite i to sto pre.To ne znaci da cete prihvatiti posao, ako se prijavite na isti. Odbijanje je negativan znak, kao i dug vremenski period na odgovor, sto uostalom Upwork i meri zvanicno.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Tracker
22-01-2017, 01:57 PM
Pozdrav svima, volio bih čuti vaša mišljenja kako početi sa upworkom,svaki početak je težak naravno, ali ovo je pretjerano, ne mogu da dobijem posao jer nemam feedbackova, a kako ću dobiti feedback ako ne radim ? haha logično
To me podsjeća na traženje posla na Balkanu, za svaki posao traže radnike sa iskustvom, a mladi ljudi koji imaju znanje nikako ne mogu da dobiju priliku...
Find all posts by this user
22-01-2017, 03:44 PM
(22-01-2017 01:57 PM)terminator Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav svima, volio bih čuti vaša mišljenja kako početi sa upworkom,svaki početak je težak naravno, ali ovo je pretjerano, ne mogu da dobijem posao jer nemam feedbackova, a kako ću dobiti feedback ako ne radim ? haha logično
To me podsjeća na traženje posla na Balkanu, za svaki posao traže radnike sa iskustvom, a mladi ljudi koji imaju znanje nikako ne mogu da dobiju priliku...

Unapredi profil do maksimuma, uradi nekoliko radova da imas svoj portfolio, pozabavi se malo Cover letterom, i naravno da ne odustajes, cak i da se prijavljujes malo na slabije/prostije poslove za manje pare cisto da bi dobio par dobrih ocena...
Thanks given by (1): terminator
21-05-2017, 03:10 PM
Pozdrav,
Razmisljao sam da krenem sa honorarnim poslom, cisto da bih prosirio svoje znanje i korisno iskoristio svoje slobodno vreme. Sad vidim da svi predlazete Upwork,pa me zanima da li na Upworku postoji potraznja za unos podataka u excel-u i pravljenje tabela itd.? Ne zelim neku zaradu, nije stvar u tome. Jer na poslu koristim excel,pa zelim da jos napredujem i da budem sto konkurentniji. Zatim, da li moram da sam tu non-stop ili mogu kad imam vremena ugovorim posao i to je to. Pa, da me nema po 5-7 dana? Nadam se da me razumete. Winking
23-05-2017, 09:44 AM
Možeš da se organizuješ kako ti odgovara i da radiš samo u slobodno vreme. Naravno, ne bi bilo lepo da imaš ugovorene poslove koje ne obavljaš. Možeš da radiš recimo 10 dana, završiš poslove koje imaš, a onda napraviš pauzu od 5 dana, pa ponovo počneš da radiš, itd...

Ima potraženje za poslove sa excelom. Najbolje je da se registruješ na Upwork i sam vidiš kakvi se sve poslovi nude.
Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Upwork Dispute i Arbitration - iskustva? Davor Bomestar 11 896 09-01-2018 06:42 PM
Last Post: freemind
  Upwork saradnja esteban 0 132 04-01-2018 04:40 PM
Last Post: esteban
  Kako da napisem proposal na Upwork? Mr.Doctorex 0 455 01-09-2017 10:51 AM
Last Post: Mr.Doctorex
  Upwork 5-star rating na brzinu uelbek 0 508 13-07-2017 12:05 PM
Last Post: uelbek
Rolleyes UPWORK novi nalog - problem ! Aleksejko 2 632 16-04-2017 09:37 PM
Last Post: Aleksejko
  Upwork - account suspended JamBa 1 662 29-03-2017 02:37 PM
Last Post: Tracker
  Upwork - potreban savet barbarosa 3 924 17-01-2017 11:14 AM
Last Post: barbarosa
  Upwork - Kako do prvog posla? Loxo 5 1,847 19-09-2016 06:26 PM
Last Post: killfatgetfit

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)